wtorek, 30 lipca 2013

# 109. Marcel I cz. 2

Druga i od Was zależy czy ostatnia część imagina o Marcelu. Dajcie znać czy chcielibyście przeczytać jeszcze jedną.
Imagin z dedykacją dla naszej cudownej, najukochańszej @ahhmynialleh. Kochamy Cię misiu :) x

____________________________________________________________________________________

        -W tym równaniu jest błąd. - Powiedział Marcel wskazując na rząd cyfr na mojej kartce z obliczeniami.
-Ale reszta jest dobrze, tak? - Spytałam, by się upewnić.
-Tak. Chyba już załapałaś. - Odparł uśmiechając się do mnie ciepło.
-Nic dziwnego. Z takim nauczycielem. - Rzuciłam z uznaniem.
-Przestań, bo się zarumienię. - Wycedził spuszczając głowę.
-Przecież już się rumienisz, głuptasie. - Zachichotałam.
-Masz cudowny śmiech. - Powiedział spoglądając na mnie spod swoich grubych szkieł, zupełnie zmieniając temat.
-Dziękuję. - Odparłam, sama się rumieniąc.
        Mimo iż na początku planowałam spotkać się z Marcelem najwyżej dwa lub trzy razy, szybko zmieniłam co do tego zdanie. W ciągu niespełna dwóch tygodni udało mi się poprawić większość złych ocen i nadrobić wszystkie zaległości, których narobiłam sobie poprzez rozmowy z Veronicą i drzemki na lekcjach. Marcel naprawdę mi pomógł, dzięki niemu nie groziło mi już oblanie semestru. Jednak prawda wyglądała tak, że mimo iż spędzaliśmy razem wszystkie popołudnia, nauka zajmowała nam niespełna godzinę dziennie. Przez pozostałą część czasu rozmawialiśmy i zwyczajnie cieszyliśmy się swoim towarzystwem. W przeciągu tych niespełna dwóch tygodni udało mi się poznać Marcela ze strony, z której zapewne nie znał go nikt inny. Kto by pomyślał, że ktoś taki jak on może mieć poczucie humoru? Czasem nawet, gdy nie żartował ani nawet nie starał się być zabawny, wręcz rozśmieszał mnie do łez. O tym, że jest niezwykle pomocny, przekonałam się już na początku, gdy zgodził się uczyć mnie matematyki, lecz z góry oświadczył, że nie przyjmie za to ani grosza. Nie przypominam sobie również, by ktokolwiek był dla mnie tak wspaniały jak Marcel. Często obsypywał mnie komplementami i pochwałami. Sprawiał iż czułam się wyjątkowa. Było mi naprawdę przykro z tego powodu, że ludzie zaślepieni byli przez jego dość niekorzystny wygląd i dostrzegali w nim jedynie nudnego kujona. Przecież Marcel taki nie był. Miał wiele zalet, które ludzie z łatwością mogliby odkryć, gdyby tylko poświęcili chwilę na rozmowę z nim. Oni jednak woleli oceniać go po wygladzie, który okazał się być bardzo mylący. Mimo iż zbliżyliśmy się do siebie i byłam nawet skłonna nazwać Marcela swoim przyjacielem, on nadal zdawał się być spięty i zdenerwowany w moim towarzystwie. Gdybym miała opisać tego chłopaka jednym słowem, wybrałabym "niepewność".
        Siedzieliśmy po turecku na moim łóżku, zwróceni do siebie przodem. Po tym jak Marcel sprawdził moje obliczenia, które w większości okazały się być rozwiązane poprawnie, nawet tego ze sobą nie uzgadniając obydwoje uznaliśmy to za koniec nauki na dzień dzisiejszy. Nic nie mówiąc wpatrywałam się w Marcela uważnie studiując każdy nawet najmniejszy szczegół jego twarzy. W pewnym momencie chłopak zdjął okulary i przetarł ich szkła krawędzią kamizelki. Nigdy wcześniej nie zauważyłam jak głęboką zielenią mienią się jego tęczówki. Po chwili Marcel z powrotem założył swoje okulary dostrzegając moje intensywne spojrzenie, które o dziwo zwyczajnie odwzajemnił. Wciąż nie mówiąc ani słowa chłopak zaczął pochylać się nade mną. Zanim zdążyłam się zorientować co się dzieje poczułam jego pełne, malinowe wargi na swoich. Musnął je delikatnie po czym nawet nie dając mi szansy na odwzajemnienie pocałunku, odskoczył ode mnie jak oparzony.
-P-przepraszam. Wszystko popsułem. Nie powinienem był tego robić. Obiecuję, że więcej nie zrobię. Wybaczysz mi, [T.I]? N-nie, oczywiście, że nie. To ja chyba już pójdę. T-tak, lepiej będzie jeśli już pójdę. Jeszcze raz przepraszam. -Mówił szybko skruszony, patrząc na mnie przerażonym wzrokiem. Chciał już wstać z mojego łóżka, jednak złapałam go za nadgarstek i zmusiłam do zajęcia poprzedniej pozycji.
-Nie musisz przepraszać, Marcel. - Powiedziałam patrząc mu w oczy, co chyba trochę go uspokoiło. Czułam jednak, że znów stał się spięty i niepewny.
        Powoli przysunęłam się do niego zmniejszając dystans między nami. Następnie odnalazłam jego dłoń i splotłam jej palce ze swoimi. Marcel cały czas przyglądał się moim poczynaniom w milczeniu, z niepewnym spojrzeniem. Po chwili zaczęłam się powoli nachylać w stronę bruneta. Chłopak dostrzegając to, wziął ze mnie przykład. W końcu nasze usta spotkały się, łącząc w czułym pocałunku. Był on niezwykle czuły i delikatny, tak jak sam Marcel. Trwaliśmy tak już kilka minut, jednak było mi zbyt dobrze, by to przerwać. Więc, gdy poczułam, że Marcel powoli odsuwa się ode mnie, jedynie pogłębiłam pocałunek. Chłopak wydał się być tym niezwykle zaskoczony, jednak nie protestował. Oderwaliśmy się od siebie dopiero, gdy nam obydwojgu zabrakło tchu. Marcel cały czas patrzył na mnie z błyskiem w oku, aż w końcu uśmiechnął się w ten przecudowny, charakterystyczny dla siebie sposób, ukazując swoje przeurocze dołeczki.

~*~

        -[T.I]! [T.I]! - Usłyszałam wołanie Veronici. Rozejrzałam się po szkolnym korytarzu w poszukiwaniu mojej przyjaciółki. W końcu dostrzegłam ją stojącą przy szafkach w towarzystwie kilku dziewczyn z naszej klasy.
-Cześć. - Przywitałam się radośnie, po czym każda z koleżanek odpowiedziała mi tym samym.
-Jejku, [T.I], tak bardzo cię przepraszam. - Wycedziła nagle Veronica posyłając mi pełne poczucia winy spojrzenie.
-Za co? - Ściągnęłam brwi.
-Wygadałam dziewczynom, że od dwóch tygodni widujesz się z Marcelem. - Odparła przepraszającym tonem.
-Oh, w porządku. Nie wstydzę się tego. Bardzo go lubię. - Wzruszyłam ramionami.
-Lubisz tego kujona? - Zdziwiła się Caroline.
-Oczywiście, że tak, a poza tym on nie jest kujonem. To jak się ubiera i jakie ma oceny nie określa go jako człowieka. - Warknęłam.
-Mówisz jakbyś go nigdy nie widziała. Zapomniałaś jak on wygląda? - Rzuciła Emily.
-Pamiętam jak on wygląda, ale w przeciwieństwie do ciebie ja dostrzegam coś więcej niż tylko okulary i dość niekorzystną fryzurę i ubiór. Założę się, że żadna z was nie wie nawet jakiego koloru są oczu Marcela i tego, że ma przeurocze dołeczki. - Powoli zaczęłam się irytować.
-Chyba sobie żartujesz. I co? O czym niby rozmawiacie? O nowych modelach kalkulatorów? - Dogryzła Veronica, po czym wszyscy oprócz mnie zanieśli się śmiechem.
-Nie. W przeciwieństwie do was, idiotki, on nie musi ich używać. Poza tym nie znacie go, nie wiecie jaki jest naprawdę. - Warknęłam rozgniewana. Dziewczyny wpatrywały się we mnie bez głowa, szeroko otwartymi oczyma, gdy ja próbowałam się uspokoić.
        -[T.I]? - Usłyszałam nagle za plecami.
-O hej, Marcel. - Uśmiechnęłam się szeroko, odwracając się w stronę bruneta, co on momentalnie odwzajemnił. Słyszałam szepty i chichoty moich koleżanek, jednak postanowiłam je zignorować.
-Nie przeszkadzam? - Spytał rzucając przelotne spojrzenie w kierunku stojących za mną dziewczyn.
-Nie, jasne, że nie. Coś się stało? - Odparłam.
-N-nie, ale mam do ciebie jedno pytanie. - Zaczął niepewnie.
-Jakie? - Spojrzałam na niego wyczekująco.
-Ch-chciałabyś iść ze mną na jutrzejszy bal? - Zająkał się, a jego policzki spłonęły rumieńcem.
-Naprawdę myślisz, że [T.I] pójdzie z tobą na bal? - Usłyszałam głos Miley.
-Co ty sobie w ogóle wyobrażasz? - Dorzuciła Hannah.
-Bo nie pójdziesz z tym frajerem, prawda [T.I]? - Skwitowała Veronica.
        Słysząc ich słowa, Marcel spuścił głowę zawstydzony. Odwróciłam się w stronę koleżanek posyłając im mordercze spojrzenie.
-Oczywiście, że z tobą pójdę, Marcel. - Powiedziałam stając na palcach i przyciskając swoje usta do jego rozgrzanego policzka.
-N-naprawdę? - Spojrzał na mnie z błyskiem w oku.
-Pewnie, głuptasie. A teraz możesz zabrać mnie na lunch, bo z chęcią zjadłabym coś w miłym towarzystwie. - Odparłam posyłając mu ciepły uśmiech, który on od razu odwzajemnił.
        Następnie chłopak skinął głową, po czym ruszyliśmy w stronę wyjścia.  Poczułam jak brunet wyciąga dłoń w stronę mojej, jednak szybko cofnął ją, gdy tylko się o siebie otarły. Ta tego niepewność była przeurocza. Wiedząc, że Marcel nie zrobi nic dopóki nie będzie miał pewności, że ja tego chcę, sama ujęłam jego dłoń, splatając ze sobą nasze palce. Widziałam, że na jego usta wkradł się cień uśmiechu. Będąc pewną iż świadkami zaistniałem sytuacji były moje koleżanki, odwróciłam się w ich stronę i pożegnałam się ukazując im mój środkowy palec.

~*~

        -No i gdzie jest ten twój kujon? - Spytała Veronica głosem przepełnionym jadem.
-Zaraz powinien być. - Rzuciłam wzruszając ramionami. Następnie wygładziłam materiał swojej sukienki i oparłam się o stół z poczęstunkiem. - A gdzie jest twój... A no tak, zapomniałam. Nikt cię nie zaprosił. - Uśmiechnęłam się sztucznie.
-Wolałam przyjść sama niż pokazać się z największą ofiarą losu w szkole. - Warknęła.
-Gdybym ja miała ten sam tok myślenia co ty, nie rozmawiałabym z tobą teraz. - Zripostowałam.

        Dziewczyna nawet nie zdążyła się obronić, gdyż uwagę wszystkich zebranych w sali, w tym również naszą przyciągnął chłopak przekraczając jej próg. Rzadko widuje się aż tak przystojnych chłopców. Szczególnie w naszej szkole. Brunet był szczupły i wysoki. Jego burza kasztanowych loków, zaczesana była do tyłu, dając idealny widok na jego nieskazitelną twarz. Wszyscy chłopcy patrzyli na niego z zazdrością, a dziewczyny z pożądaniem. On jednak parzył... na mnie. Ignorując spojrzenia wszystkich dookoła, brunet ruszył w moją stronę niepewnym krokiem. Dopiero, gdy stanął zaledwie kilka centymetrów ode mnie, rozpoznałam intensywną zieleń jego oczu.
-Marcel? - Spytałam zdziwiona, na co chłopak skinął głową.
-Mogę panią prosić do tańca? - Zarumienił się wyciągając rękę w moją stronę.
-Oczywiście. - Zgodziłam się ujmując jego dłoń.
        Wszystkie spojrzenia utkwione były w naszą stronę. Z głośników leciała akurat wolna piosenka, więc gdy weszliśmy na parkiet, wtuliłam się w Marcela, stawiając kroki w rytm muzyki.
-Pięknie dziś wyglądasz. - Wyszeptał mi do ucha, czule się uśmiechając.
-Dziękuję. A ty... trochę inaczej. - Zauważyłam.
-Nie podoba ci się? - Spytał zawiedziony.
-Nie, nie. - Pokręciłam szybko głową. - Wyglądasz świetnie. Ale... Ale czemu to zrobiłeś?
-Chciałem się zmienić, żebyś nie musiała się mnie wstydzić. - Odparł.
-Marcel... - Westchnęłam. - Nie wstydzę się ciebie.
-Ale twoje koleżanki... - Zaczął, jednak nie dałam mu dojść do słowa.
-Nie przejmuj się nimi. - Poprosiłam.
-Ale...
-Nie ma żadnego "ale". Nie musisz się zmieniać. Dla mnie jesteś idealny, taki jaki jesteś. - Wyznałam, po czym Marcel przegryzł dolną wargę, spoglądając na mnie niepewnie. - Tak, możesz mnie pocałować. - Zachichotałam po czym brunet zamknął moje usta składając na nich słodki pocałunek.


LOLA

234 komentarze:

 1. Ojeeeeeeeej! ;3 jasne, że chcemy następną część! Marcel jest przeuroczy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny i cudo to za mało czekam na kolejną część <3 Boże Marcel jest taki słodki ^.^

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudddoooo <3 pisz kolejny rozdział z Marcelem plose :* to jest takie słodkie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialne, cudo, nie wiem, co jeszcze pisać. Po prostu ten imagin jest świetny ; )
  Tak, chciałabym kolejną część o Marcelu.

  Zapraszam do siebie: http://niektore-sny-sie-spelniaja.blogspot.com/

  Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny! Pisz kolejny rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 6. *___* kiedy następna część? *__*

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest takie hdcjsn! Jasne,że chcemy następną część?

  OdpowiedzUsuń
 8. Owwww wspaniały. Kocham wszystkie Twoje imaginy. Wszystkie na tym blogu. Tak, chcemy kolejną część ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. nastpną części szybko ~Rubbis

  OdpowiedzUsuń
 10. OMG boże jakie do piękne oczywiście że chcemy następną część :)

  OdpowiedzUsuń
 11. musi być kolejna część! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Aww:3 Cudo .! Jasne , żee chcemy kolejną część.!*.* ♥.♥ ○.○

  OdpowiedzUsuń
 13. następna następna :) to jest przeurocze :) zakochałam się w nieśmiałym Marcelu :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nastepna! czesc!! proosze!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Czytałam mnóstwo imaginów na innych stronach, i ten o Marcelu jest wspaniały najlepszy, musisz dodać kolejną część. ;*

  OdpowiedzUsuń
 16. JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz, jak się cieszę. Imagin ZAJEBISTY i PRZEUROCZY! Calymi dniami czekałam na 2 częśc Marcela! Ja chcę więcej części! Piszesz NIEZIEMSKO. Ryczę ze szczęścia. Naprawdę. Marcel jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki słodki *__________________________________* i jest z niego niezłe ciasteczko <33333 Mam tylko edną uwagę: DLAZEGO TAKI KRÓTKI? (ale żeby mnie zadowolić, musiałabyś napisać o tym książkę) <3333333 STRASZNIE się podjarałam. KOCHAM TE IMAGINY. I ja chcę jak najszybciej kolejną część, ale nie spiesz się. Niech będzie I-DE-AL-NY. I dopracowany. Kocham CIĘ i twoje imaginy. Masz genialne pomysły. A Marcel jest przeuroczy. Kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham kocham <3333 Ja chcę takiego Marcela w prawdziwym życiu! Mam nadzieję, że nie zrazisz się i przeczytasz ten komentarz. JESTEŚ MOJĄ IDOLKĄ!!!!!
  Potterowa :*

  OdpowiedzUsuń
 17. jacbjxcdh fdgjsdhgvhe SUPER jest jeczsze jedna część czy to juz koniec??

  OdpowiedzUsuń
 18. chcę jeszcze jedną i bez gadania! *.*

  OdpowiedzUsuń
 19. Następna część i to szybko! :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Chcęjuż częć następną!!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 21. omg ANJKDSKFMLJFQWIOADLqjdlqjdlb KOCHAM *________________*

  OdpowiedzUsuń
 22. a gdzie część o Zaynie ? xD

  OdpowiedzUsuń
 23. O Boże to jest cdebftcxnyugtfrzusrwdefgdhkufhju ♥♥♥ oczywiście że chcemy jeszcze jedną część *_* JA PIERDOLE NIEZIEMSKI !!

  OdpowiedzUsuń
 24. adfhgyusshfdgsdygfdjsbvusygvfshbfavgfhgskfgisfgsg omg dalej dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaki ty masz talent dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 25. PIĘKNE, następną ZAYNIE proszę

  OdpowiedzUsuń
 26. Genialne, boskie, nieziemskie. I brakuje mi słów, żeby to opisać.
  I tak, chcemy następną część z Marcelem <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POPIERAM !!!
   NEXT Z MARCELKIEM :D
   Pozdro ~Miśkax3

   Usuń
 27. Matko *.*
  Więcej takich!!!
  Wzruszyłam się :')
  Jesteś genialna
  Pozdro ~Miśkax3

  OdpowiedzUsuń
 28. MAtko, to jest świetne. *o* Byłabym wdzięczna za jeszcze jedną część. <3

  OdpowiedzUsuń
 29. To jest doskonałe. Proszę i jeszcze jedną część, bardzo proszę.

  OdpowiedzUsuń
 30. O Mamusiu. Toć to cudo jest. *,*
  Jak najbardzej następna część jest mile widziana. :D
  Marcel jest przeuroczy. ^^ Jak dla mnie to w ogóle możecie od czasu do czasu pisać o Marcelu. hahh. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POPIERAM!!!

   Usuń
  2. ja też :D genialnie pisze, a pomysł na imagin o Marcelu jest świetny!

   Usuń
 31. prosze o jeszcze jedną część piekny cudowny nie da sie opisac :)

  OdpowiedzUsuń
 32. o boże ja płacze :') jak ty to zrobiłaś. Musisz miec wielki talent. Jak ty wywołujesz takie emocje w czytelniku. Podziwiam cię kochana. Ręce mi się trzensą. Jesteś genialna. Ja chcę poznać takiego Marcelka. Jak SŁODKO. Czekam na następną część oczywiście. Całuski Zaja xoxo <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 33. o boże ja płacze :') jak ty to zrobiłaś. Musisz miec wielki talent. Jak ty wywołujesz takie emocje w czytelniku. Podziwiam cię kochana. Ręce mi się trzensą. Jesteś genialna. Ja chcę poznać takiego Marcelka. Jak SŁODKO. Czekam na następną część oczywiście. Całuski Zaja xoxo <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 34. Awww <3 No jasne , że chcemy następny rozdział ! To jest takie piękne i słodkie , a za razem prawdziwe . Czekam z niecierpliwością na następną część z Marcelem <3

  OdpowiedzUsuń
 35. Awwwwwwwwww słodki jasne dawaj następną część <3

  OdpowiedzUsuń
 36. Chcemy następny rozdział !!! To jest zajedwabiste !!!

  OdpowiedzUsuń
 37. Jaki cudowny <3

  OdpowiedzUsuń
 38. Kolejną częśę!!!!!! Błagam *.*

  OdpowiedzUsuń
 39. Ja chcę + 18 z Marcelem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahah.xD
   ANONIMY RZĄDZĄ!!!!!
   CAŁKOWICIE POPIERAM XD
   Pozdro ~Miśkax3

   Usuń
 40. Awwww <3333 Jakie to słooodkiee.... Dlaczego w mojej szkole nie ma takiego Marcela ?!?!?!

  OdpowiedzUsuń
 41. asdfghjkjhgfdsasdfghj JESZCZE JEDNĄ CZĘŚĆ O MARCEL'U! BOSKI!

  OdpowiedzUsuń
 42. CUDNE *.* Kolejną część proszę :* ;3333

  OdpowiedzUsuń
 43. Świetny <33 Pisz dalej błagam

  OdpowiedzUsuń
 44. O MÓJ BOŻE!!! DZIEWCZYNO CO TY ZE MNĄ ROBISZ? DAWAJ KOLEJNY ROZDZIAŁ...ZARAZ, TERAZ, JUŻ!!!!

  OdpowiedzUsuń
 45. Liczę oczywiście na kolejną część z Marcelem ; ) Ah ta nieśmiałość xd
  nierealnysen.blogspot.com - czytasz = komentujesz

  OdpowiedzUsuń
 46. To Jest Zajebiste ^^ Kolejną część jasne że chcemy < 33 Ale Kiedy będzie ? / Weraa ; *

  OdpowiedzUsuń
 47. Uroczy ! przecudowny !!! Chce kolejne części !
  Bozeee chce takie cos sama przezyć ;)) ; ** ~Louise.M.

  OdpowiedzUsuń
 48. CZY JA JESTEM W NIEBIE? CZY JA JESZCZE W OGÓLE ŻYJĘ? *__________*
  Oczywiście, że chcemy kolejną część. <3

  OdpowiedzUsuń
 49. asdfghjkl.*_*
  Jakie słooodkie. *u*
  Ja chcę daleeej. <3
  To jest B-O-S-K-I-E ! :*

  http://irishboyandbritishboys.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 50. NASTĘPNY CHCĘ! NASTĘPNY CHCĘ!
  mam taką wizję jak jej (moim) koleżankom opadają kopary, po zobaczeniu odmienionego Marcela :D
  czekam niecierpliwie i życzę weny :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Ja chcę dalej!!! Boże, jakie to cudowne :')

  OdpowiedzUsuń
 52. Genialne! *_* Chcę kolejną część, bo mi się to cholernie podoba. Strasznie wciąga ;D
  Pozdrawiam i weny życzę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 53. PISZ NASTĘPNĄ CZĘŚĆ PROSZĘĘĘĘĘ !!!! <3 TO JEST BOSKIE!!!

  OdpowiedzUsuń
 54. NOWE OPOWIADANIE Z ONE DIRECTION!
  Z góry przepraszam za spam.
  „- Szybciej! – biegłam ile sił w nogach i śmiałam się jak nienormalna.
  - Szybko popierdalają! – krzyczał Eddie, który biegł za mną.
  - Zapierdalaj szybciej tymi krótkimi nóżkami! – nie mogłam przestać się śmiać. – Kurwa Eddie, psiarnia depcze nam po piętach!
  - Biegnij ile masz sił w nogach! – śmialiśmy się i biegliśmy przed siebie najszybciej jak mogliśmy.”
  Stany Zjednoczone, Chicago. 18-letnia Janice Belmont wiedzie szalone i pełne niebezpieczeństw życie. Uważa, że w życiu najważniejsze są używki, imprezy, kradzieże i beztroskie życie. Ma swoich przyjaciół, którzy są jej rodziną i dzięki nim poznała takie życie. Dziewczyna pod żadnym pozorem nie chce zmieniać swojego życia, ani swoich przyjaciół. Wszystko jednak może się pozmieniać kiedy w jej życiu pojawi się pięciu chłopaków, całkowicie innych niż ona i żyjących zupełnie inaczej niż ona i jej przyjaciele. Co się wydarzy? Czy Janice zmieni nastawienie do życia i ludzi ją otaczających? Czy dla miłości poświęci swoje życie? Wszystkiego możesz się dowiedzieć czytając: http://gray-abyss.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam do obejrzenia bohaterów i przeczytania fabuły, które znajdują się na blogu. :)

  OdpowiedzUsuń
 55. TWÓJ NAJLEPSZY IMAGIN!!!
  dawaj kolejną część!!!

  OdpowiedzUsuń
 56. Bożeeeeeeeee ! Jak ja kocham tego gościa ! <3. Następny ! ;>

  OdpowiedzUsuń
 57. Boże boski *___* Jezus zakochałam się ! To mój jak do tond ulubiony imagin ! A po nim jest kilku częściowy imagin z harrym w roli nauczyciela ! :) Pisz następną częsc !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 58. o bosh! p[owiem tylko kótkie dalej!! imagin jest świetny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 59. KOcham ten imagin!!!!!!!!!!!!! Pisz następną część!! Jest cudowny i od teraz... mój ulubiony!!!

  OdpowiedzUsuń
 60. aaaaaaaaaa bóg się ujawnił :D
  hahahaha czekam oczywiście na next
  juz widze mine tej veroniki hahaha

  OdpowiedzUsuń
 61. Od jakiś 3 może 4 miesięcy czytam wasze imaginy one są boskie a ten o marcelu i zaynie są przeurocze czekam na następne części wasza czytelniczka Natalia Malik hehe

  OdpowiedzUsuń
 62. Ja nie wiem co powiedzieć, dawaj następna !!;;

  OdpowiedzUsuń
 63. Jeszcze jeden, jeszcze jeden!

  OdpowiedzUsuń
 64. Nie wiem,po co pytałaś się czy chcemy następną część...oczywiste jest że CHCEMY! Cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 65. Bardzo fajny, ale co z Zaynem? C:

  OdpowiedzUsuń
 66. Marcel jest cudowny :D
  Co to za pytanie, oczywiście, że chcemy następną część :D
  Nie wyobrażam sobie, żeby jej nie było :)
  Czekam z niecierpliwością na nn <3
  Zapraszam http://still-the-one-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. nienawidzę takich osób które oceniają osoby po wyglądzie, ugh.
  imagin jest wspaniały i oczywiście, że chcemy kolejną część! ♥ x

  OdpowiedzUsuń
 68. wow chciałabym żeby coś takiego wydarzyło się na prawdę <3

  OdpowiedzUsuń
 69. kolejna część z MARCELEM !!♥

  OdpowiedzUsuń
 70. O cholera ! tak następna część ! <33

  OdpowiedzUsuń
 71. Oczywiście że chcemy jeszcze jedną :D super super i jeszcze raz super :D

  OdpowiedzUsuń
 72. Ojej, to jest takie cudowne i przeurocze.. <3 CHCEMY NASTĘPNĄ ! <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 73. Musisz dodać kolejną część z Marcelem :)
  Musisz!! Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 74. dalej dalej <3333 świetny jest zakochałam sie po prostu masz talent :)

  OdpowiedzUsuń
 75. jeeejku jakie to urocze : ))
  proszę o kolejną część ♥

  OdpowiedzUsuń
 76. Wooooow !! o JPDL... !! To jest zajebiste !! No po prostu boski !! :D Daj kolejna czesc !! ;) Jest swietny !! :*:*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 77. Boże jakie te rozdziały z marcelem są słodkiem jejciu,napisz jeszcze jeden rozdział bo te dwa są cudowne:)

  OdpowiedzUsuń
 78. Oczywiscie ze next ! I to juz. Boooska jest <3

  OdpowiedzUsuń
 79. o kurwa ♥,♥ to jewst asdsgdfjhgkljl jasne że chchemy next ale mam prośbe niech to bedzie happy end ♥

  OdpowiedzUsuń
 80. Oh cudne ale ja tez mam prosbe zeby ten imagin zakonczyl sie szczesliwie ... Daj nexta o i mam pytanie :kiedy bedzie nastepna czesc zayna ?:-)

  OdpowiedzUsuń
 81. Awww. przecudowne, wzruszyłam sie. To chyba jasne ze musisz napisać nexta? czekam <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 82. Cuuuuuudowny !! Co nowszy ten lepszy !! Kocham twoje imaginy <333 Tą stronkę polecam wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 83. fgdgfjh awww to takie urocze <3

  OdpowiedzUsuń
 84. Idealne!! Trzecia czesc prosze;-)

  OdpowiedzUsuń
 85. To ja też chce takiego kujona!!! Awwww... NAPISZ NASTĘNĄ CZĘŚĆ!!!

  OdpowiedzUsuń
 86. o kurwa!!AWWW... hdfghdsfasdgfhebafchj <3 . <3 oczywiście ze chcemy nexta!! *o*

  OdpowiedzUsuń
 87. Awwww ! *.*
  Jakie to urocze ! :)
  Marcel jest taki... Awwww *.*
  Kurcze, jest mega uroczy ! :)
  Pewnie, że chcę kolejną część Marcela ! :*

  Czekam :*

  Mwahh ♥

  OdpowiedzUsuń
 88. ;UIJKFS;OIKHSUWLESIBFHAWFVAHFV NASZHJKJYFEWVSGDCSNADVFCWEHYTSFV JKMAUETWFSRDVHGJEKA przykro mi ale nie mogę znaleźć tak odpowiednich słów opisujących moją euforię w trakcie czytania tego imagina! MOGĘ TYLKO POWIEDZIEĆ GENIALNE ALE TO I TAK SIĘ NIJAK MA DO TEGO JAKIE TO JEST CUDOWNE!!!

  OdpowiedzUsuń
 89. Daj teraz kolejną część imaginu o Zaynie <3 A potem o Marcelu ;)

  OdpowiedzUsuń
 90. ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooossssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cię zrób z Marcelem nexa ii żeby był długi i by była scena +18 plisss!!!:))))....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha tak zgadzam sie z scenka +18 :d

   Usuń
  2. Popieram scenkę +18 ;D

   Usuń
  3. popieram

   Usuń
  4. Też popieram

   Usuń
  5. jesteśmy zboczeńcami ahahahah ale popieram ;)

   Usuń
  6. Popieram <3

   Usuń
 91. Jak każdy wyższy komentarz proszę o następną cz. o Marcelu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 92. O rany, jaki słodki *.* I tak, byłoby super, gdyby była następna część. :D

  OdpowiedzUsuń
 93. o boze przecudowny imagin az mi sie buzia cieszy po prostu brak mi slow by go opisac perfekcyjnie idealny, prooooosze kontynuuj go napisz kolejna czesc boze uzaleznilam sie od tego bloga swietny jest a imaginy najlepsze pod sloncem!

  OdpowiedzUsuń
 94. Kolejna! Marcel jest taki awww. *u* I mamy teraz Hazzę. :D

  Rachel xx

  OdpowiedzUsuń
 95. Super!!! Bardzo bym chciała kolejną część!

  Wpadajcie do nas
  1d-jedenkierunek-onedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 96. To opowiadanie jest cudowne ! Ale ja bym chciała 3 cz z Zaynem ;3

  OdpowiedzUsuń
 97. Super imagin, z resztą jak i wszystkie inne. Jak macie czas to bardzo proszę wejdź na mojego bloga i zobacz go. Będę ci bardzo wdzięczna.
  ja-jestem-cudem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 98. Bossski <3 koffam cie i twoje imaginy chcemy oczywiscie kolejna czesc ale nie zapomnij o zayn'ie prosze ;)czekam

  OdpowiedzUsuń
 99. Marcel jest taki słodki że zaraz dostane cukrzycy !<3 TEN IMAGIN JEST IDEALNY :)

  OdpowiedzUsuń
 100. OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten imagin jest świetny, tak jak cała reszta a Marcel jest taki słoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodki!!!!!!!!!!!!! Dawaj następną część!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 101. Proszę o kolejną część o Marcelu *.* ;D
  Piszesz super imaginy <3 Uwielbiam tego bloga ;))

  OdpowiedzUsuń
 102. Ten imagin jest absolutnie niesamowity. Koniecznie napisz trzecią część, oczywiście jeśli masz czas <3.

  OdpowiedzUsuń
 103. fajnee :*
  http://mojeimaginyz1dbydh.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 104. Imagin świety!!Zrestą jak zwykle:))Tak, błagam o następną część:)

  OdpowiedzUsuń
 105. O Boże *.*
  Genialny! Wprost fantastyczny! A jego przesłanie - cudowne.
  Nie ocenia się ludzi po wyglądzie tylko po tym, jakim jest się w środku :)
  Zatkało wszystkich, jak zajebisty Marcel wszedł na salę ;3
  Awwww... No po prostu świetne!!
  Jak masz czas to proszę Cię bardzo, abyś napisała kolejną część :)

  OdpowiedzUsuń
 106. o kurcze. *o* jeszcze jedną! *o*

  OdpowiedzUsuń
 107. Jejku to jest świetne! Czekam na następną część :)

  OdpowiedzUsuń
 108. ZA-JE-BI-STE, czekam na kolejną część ^^

  OdpowiedzUsuń
 109. IT'S PER-FECT !!!!! ZAJEBISTE TEŻ !!! :D

  OdpowiedzUsuń
 110. nAPISZ KOLEJNY !!!!!!! PLOOOOOSE

  OdpowiedzUsuń
 111. czekam na kolejny! zajebisty <3 czekam, czekam i czekam :D

  OdpowiedzUsuń
 112. Hahaha Dalej :D od początku domyślałam się, że coś będzie z przemianą Marcela :D

  OdpowiedzUsuń
 113. kusgfizkgckdgfk.... to jest... ŚWIETNE!!!! Czekam na ciąg dalszy ale mogłabyś najpierw wstawić następną cześć Zayna? :)

  OdpowiedzUsuń
 114. DALEJ PROSZĘ I TO JAK NAJSZYBCIEJ BŁAGAM :**

  OdpowiedzUsuń
 115. Daaalej! Proszę musi być następna część! :**
  Ten imagin jest asdfghjkk <3 <3 <3
  Moim skromnym zdaniem najlepszy na tym blogu!
  Co ja gadam jeden z najlepszy, bo jeszcze imagin z Hazzą nauczycielem w roli głównej ;)

  Zapraszam do sb
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 116. Jeśli nie dasz następnej części to ja cię po prostu najnormalniej w świecie ZAMORDUJĘ!! :D
  KOCHAM CIĘ, TWOJEGO BLOGA I W OGÓLE!!
  DAWAJ MI NEXTA NATYCHMIAST!!!!!!!
  <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 117. hahaah
  Napisz coś o Veronice :)
  hhahaah

  OdpowiedzUsuń
 118. KOOOOFFAM!!!!!!!! BARDZO SŁODKIE =] <3 ;3

  OdpowiedzUsuń
 119. jaaaaakie słoooodkie! ;* dawaj nastepna czesc <3

  OdpowiedzUsuń
 120. Aaaa kocham to :DD cały czas się uśmiechałam czytając tego imagina :DDDD

  OdpowiedzUsuń
 121. Poproszę część następną!!

  OdpowiedzUsuń
 122. proszę, a wręcz błagam o następną część ! :D

  OdpowiedzUsuń
 123. To było/jest megaaaa... sama czuję motylki w brzuchu, nieprawdopodobnie prawdziwe i szczere. Nie takie jak wszystko przesadzone i nawymyślane.
  Błagam i proszę o kolejną część, błagam :)
  Przepiękny, mogę go czytać na okrągło.
  *.*

  OdpowiedzUsuń
 124. Zajebisty.... Proszę o kolejną część... Koffam tego boga.

  OdpowiedzUsuń
 125. OMGF!!! Jestem tak podjarana tą częścią że moi rodzice uważają że jestem niezrównoważona psychicznie. Imagin jest zajebisty *.*
  Kocham cię za ten pomysł, talent... Ta historia jest taka piękna, taka słodka, urocza... perfekcyjna.
  A co do następnej części to jak dla mnie może ich być jeszcze czterysta tysięcy lub pięćdziesięcio tomowa seria, naprawdę podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
 126. Imagin jest świetny,tylko nie rozumiem po co robić następna część. Uważam iż takie zakończenia są najlepsze i nie widzę potrzeby pisania tej nastepnej części.
  Ps. Czekam na następną część z Zaynem. :]

  OdpowiedzUsuń
 127. Jezu jaki boski rozdział ♥
  Sprawiłaś że od początku do końca szczerzyłam się w ekran komputera ; )
  Błagam cię napisz kolejną część.

  OdpowiedzUsuń
 128. Gosz gosz Gosz ten imagin jest per-feckt <333

  OdpowiedzUsuń
 129. Dawaj dalej. XD Świetny jest. ;')

  OdpowiedzUsuń
 130. chcemy następną część!!!!!!!!!!! TERAZ!!! <3
  świetny *.* <3

  OdpowiedzUsuń
 131. Zrobisz następną część? Prooooosiiiimyyy <3 xxx

  OdpowiedzUsuń
 132. Dawaj następną część ♥♥♥♥♥ CUDO!

  OdpowiedzUsuń
 133. Jejuuu *_* Ja chcę następną . < 3 Kocham cię normalnie . < 3

  OdpowiedzUsuń
 134. Awwwwwwww proszę naastępny *___* <3

  OdpowiedzUsuń
 135. Jeju! Jeden z naprawdę lepszych tutaj! Zakochałam się.
  Świetny. Liczę na kolejną cześć tego i tego z Zaynem :)

  OdpowiedzUsuń
 136. *-* podoba mi się ;D
  chcę następną część jutro, dzisiaj, zaraz *-*
  i Zayna 3 poprosiłabym ;D
  @Hezzin1

  OdpowiedzUsuń
 137. Brak mi słów normalnie! To było niesamowite *-* Nie kończ na tej, bo zje mnie ciekawość, co dalej! :D Czekam na trzecią! xx

  OdpowiedzUsuń
 138. Kurcze fajnie by bylo jakby byla kolejna czesc ale szczerze to nie wiem co bys mogla tam napisac jeszcze :P tak przepieknie sie skonczylo i wgl cudowne!!! <3 decyzja jest Twoja :) ja rowniez nie moge sie doczekac Zayna <3

  OdpowiedzUsuń
 139. Zostałaś nominowana do The Versatile Blogger :)
  więcej informacji tutaj: http://stay-with-me-always-and-forever.blogspot.com/2013/07/the-versatile-blogger.html

  OdpowiedzUsuń
 140. Awww.... Piękne! Proszę, napisz nexta!

  P.S.
  http://opowiadania-balibliss.blogspot.com/ - zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 141. następną część o Zaynie !! xD

  OdpowiedzUsuń
 142. Czytam to któryś raz i mi się nie nudzi. KOCHAM TO i NIE TO ŻE CHCEMY KOLEJNĄ CZĘŚĆ TYLKO MY MUSIMY MIEĆ KOLEJNĄ CZĘŚĆ. c; Jednym słowem mówiąc: ZAJEBISTE :*

  OdpowiedzUsuń
 143. Moim zdaniem zakonczylo sie cudownie wiec nie trzeba pisac 3 czesci

  OdpowiedzUsuń
 144. Ten imagin jest słodki a Marcel cudna przemiana. Normalnie czytając to uśmiechałam się do ekranu. Wzruszająca historia pożądająca kolejnej części. <3 Uwielbiam czytać twoje imaginy. :>

  OdpowiedzUsuń
 145. Następny o Marcelu, ale przed tym nexta o Zaynie.

  OdpowiedzUsuń
 146. Genialne :D Proszę pisz następny !!!!

  OdpowiedzUsuń
 147. oczywiście ze chcemy następną część! :)
  to jest świetne <3

  OdpowiedzUsuń
 148. Odpowiedzi
  1. Boże, jakie to słodkie....
   Ał... Dostałam szczękościsku... Nie mogę przestać się uśmiechać.... Help

   Usuń
 149. rewelacja, chcę następna część !

  OdpowiedzUsuń
 150. Next next next i to szybko :)
  TO. JEST. BOSKIE!!!!
  Już się nie mogę doczekać :)
  just-you-and-one-direction.blogspot.com
  Agan :*

  OdpowiedzUsuń
 151. kzljadlakdikeurjjwwwdjalopirpzaaqpwk *_*
  świetny!
  Marcel jest taki słodki i niepewny. mhmm.. *.*

  pisz kolejną część! <3

  zapraszam do sb:
  http://takemetodifferentworld.blogspot.com/
  http://one69direction69.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 152. Super:) Kiedy Zayn?:*

  OdpowiedzUsuń
 153. Jakie sweet i wg udiekdhghbbdbsbsjsjjskakaksjsn takie boskie <3 Dajesz kolejna czesc oczywiscir z e ja chxe ^^

  OdpowiedzUsuń
 154. Daj następną cześć.:) Świetny imagin..:)

  OdpowiedzUsuń
 155. KOCHAM KOCHAM KOCHAM!!!! Musisz dodać następną część! <3 ;)

  OdpowiedzUsuń
 156. Proszę napisz jak najszybciej 3 część :* xx

  OdpowiedzUsuń
 157. Maaatko jesteś BNoska pisz daalej bo ja nie wyrobię!!!xoxo Kasia <3

  OdpowiedzUsuń
 158. Matko jaki cudowny *.* Pisz kolejną bo już nmg się doczekać !! Awww kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 159. Chcę następną część!!

  OdpowiedzUsuń
 160. Cudowny *_* proszę napisz kolejną część <3

  OdpowiedzUsuń
 161. Dziewczyno pisz następną część xd ten imagin jest super^^ i na dokładkę przemiana Marcela ;p hahah

  OdpowiedzUsuń
 162. Daaaalej!! <3 Błagam! :3 xx. I love it. <3

  OdpowiedzUsuń
 163. Mam nadzieję że będzie następna część :)

  OdpowiedzUsuń
 164. Tak może być następna ale ze szczęśliwym zakończeniem błagam *.*

  OdpowiedzUsuń
 165. Słodki!! Może być kolejna część!xoxo :D

  OdpowiedzUsuń
 166. jejuuu to jest wrecz... nie do opisania fajnie by byl gdyby byla 3 czesc;D zapraszam do nas http://it-will-be-something.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 167. Ojeja oczywiście że może być następna część <3

  OdpowiedzUsuń
 168. Dawaj następną część <3 Ten imagin jest świetny <3
  Czekam też na kontynuację poprzedniego z Zaynem :)

  OdpowiedzUsuń
 169. Następną część pisz ta jest cudowna *.*

  OdpowiedzUsuń
 170. BOŻE ! TO JEST CUDOWNE !!! KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM !!!!!!! TO JEST PERFEKCYJNE !!!!!!!!!!!!! CZEKAM NA NASTĘPNĄ CZĘŚĆ !!! I LOVE ! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 171. Piszesz cudownie. Proszę następną część. Kocham cię:*

  OdpowiedzUsuń
 172. świetny *-* Jasne, że chcemy następną część <3

  OdpowiedzUsuń
 173. JA NADAL CZEKAM NA ZAYNA I SIĘ DOCZEKAC NIE MOGĘ
  JA CIĘ TAK BARDZO PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSZĘ
  NAPISZ KOLEJNĄ CZĘŚĆ O ZAYNIE

  OdpowiedzUsuń
 174. Normalnie awwwwww! Tak słodkiego opowiadania,
  to chyba w życiu nie czytałam.
  Cholera jasna, aż chyba sama się w nim zakochałam <3
  Proszę Cię, napisz coś dalej, bo to mistrzostwo!
  Myślę, że sam Harry byłby dumny! ^^
  Kochana jesteś, że wymyśliłaś coś takiego : *

  OdpowiedzUsuń
 175. Cholra takie zajebiste że aż awww pisz kochana następny.

  OdpowiedzUsuń
 176. To najlepszy imagin jaki mnie wkrecil...a mnie "trudno zadowolic' xd wiec JESZCZE WIECEJ TAKICH IMAGINOW :* i ze oczywiste ze chce jeszcze czesci... ;)

  OdpowiedzUsuń
 177. Kiedy pojawi sie nastepny imagin o Marcelu/Zaynie?

  OdpowiedzUsuń
 178. Z chęcią przeczytam jeszcze jedną część tego cudnego opowiadania. xx

  OdpowiedzUsuń
 179. proszeee dodaj 3 część z Zaynem i Marcelem ♥

  OdpowiedzUsuń
 180. Z Marcelkiem <3 Kiedy następna cz ?

  OdpowiedzUsuń