sobota, 27 lipca 2013

# 108. Marcel I cz. 1

Dziś trochę nietypowo, gdyż mamy dla Was imagin o Marcelu :)
W komentarzu możecie napisać czy wolicie, aby jako następna pojawiła się druga część tego imagina czy może trzecia część Zayna.
Jeśli ktoś nie wie kim jest Marcel odsyłam tutaj.
2 CZĘŚĆ IMAGINA O MARCELU I 3 CZĘŚĆ O ZAYNIE JEST JUŻ NAPISANA, CHODZIŁO O TO, KTÓRA MA BYĆ PIERWSZA. SPOKOJNIE, WSZYSTKIE POJAWIĄ SIĘ NA BLOGU :) xxx
____________________________________________________________________________________

        Siedziałam w swojej szkolnej ławce nawet nie starając się stwarzać pozorów choć trochę zainteresowanej tym co mówił nauczyciel. Całą moją uwagę pochłaniała rozmowa z moją najlepszą przyjaciółką Veronicą. Dyskutowałyśmy o szkolnym balu, który zbliżał się wielkimi krokami. Pozostały do niego albowiem zaledwie dwa tygodnie.
-Jak myślisz? W co powinnam się ubrać? - Spytała.
-W tej koktajlowej sukience, którą dostałaś na urodziny, wyglądasz naprawdę ślicznie. Ewentualnie mogłybyśmy wybrać się na zakupy. - Zaproponowałam.
-Podoba mi się twój tok myślenia. - Odparła z uznaniem, uśmiechając się ciepło.
-Przepraszam, czy ja wam przypadkiem nie przeszkadzam? - Dobiegł nas rozgniewany głos profesora Williamsa, nauczyciela matematyki.
-Nie, my tylko... przepraszam. - Wydukałam speszona, na co mężczyzna skinął głową.
-Tak jak już mówiłem, sprawdziłem wasze testy. Szczerze mówiąc nie poszły one najgorzej, jednak nie ukrywam iż po was spodziewałem się odrobinę więcej. - Powiedział profesor Williams, kręcąc głową. Następnie mężczyzna wyjął z teczki plik kartek, układając je w równy stos, by zaraz po tym krążąc między uczniami, wręczać im ich sprawdzone prace.
-Nie, tylko nie to. - Wycedziłam zrezygnowanym głosem, kładąc głowę na ławce i chowając ją w ramionach.
-Aż tak źle ci poszło? - Spytała zmartwiona Veronica.
-Nawet gorzej niż źle. - Wymamrotałam spomiędzy ramion.
-Przykro mi [T.I], ale niestety oblałaś test. Jeśli nie weźmiesz się do nauki, będę zmuszony oblać cię na semestr. - Powiedział pan Williams z dezaprobatą, wręczając mi mój sprawdzian. Wpatrywałam się w niego załamana posyłając Veronici zmartwione spojrzenie.
-Proszę Veronico, oto twoja praca. Może nie poszło ci tak źle jak [T.I], jednak nadal niezbyt dobrze. - Brunetka wzięła swój test od nauczyciela, po czym ten oddalił się od nas.
-Gdybym tylko mogła z chęcią bym ci pomogła, jednak widzisz, że z moimi stopniami niezbyt wiele zdziałam. - Powiedziała Veronica zatroskanym głosem.
-Jasne, rozumiem. - Zapewniłam, posyłając jej smutny uśmiech. - Nie mam pojęcia co robić. Pan Williams nie może mnie oblać. Co ja powiem rodzicom? - Zamartwiałam się.
-Wiesz, mam pewną sugestię... - Zaczęła niepewnie.
-Jaką? - Spytałam z błyskiem w oku.
-Marcel. - Odparła krótko.
-Nie, proszę cię, tylko nie on. - Westchnęłam przeczesując włosy palcami.
-Wiem, że jest to najgorsze wyjście, ale zarazem i jedyne. - Przekonywała.
        Obróciłam się na krześle, odwracając w stronę ławek ustawionych pod oknem. W jednej z nich, samotnie siedział Marcel. Kujon z naszej klasy. Tak jak czerwony pasek nigdy nie opuszczał jego świadectwa, tak samo jego śnieżnobiała koszula z kołnierzykiem rozstać się nie umiała z jego wyprasowanymi, podciągniętymi pod same żebra spodniami. Zawsze ją w nie wkasywał, a okrywał kraciastą kamizelką, pod którą wciśnięty był jeszcze, pasujący kolorystycznie krawat. Jego wizerunku dopełniały grube szkła w brązowych oprawkach. Włosy zawsze miał starannie ułożone i schludnie zaczesane do tyłu. Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek dostał ocenę niższą niż piątkę, a szczególnie z matematyki, która była jego specjalnością. Marcel zawsze był samotnikiem, nigdy nie miał przyjaciół. Wątpię jednak by wynikało to z jego charakteru, gdyż tak naprawdę nikt go nie znał. Wszystkich zrażał do siebie swoim wyglądem.
        Nie raz mówiono mi, że Marcel się we mnie podkochuje. Nie wiedziałam czy w tych plotkach jest choćby ziarno prawy, jednak nie zależało mi na tym, by się tego dowiedzieć. Nawet, gdyby okazało się to prawdą, nie zamierzałam nic z tym robić. Nie byłam jedną z tych osób, które oceniały wszystkich po wyglądzie, jednak nie znałam Marcela, nie wiedziałam nic o nim, ani o tym jaki był naprawdę.
        Ostatni raz spojrzałam na bruneta uważnie oglądającego swoją pracę mimo iż zapewne uzyskał maksimum punktów, po czym z powrotem odwróciłam się przodem do tablicy i utkwiłam wzrok z moim teście.
-Chyba masz rację... - Zwróciłam się do Veronici wzdychając, po czym rozległ się dzwonek kończący lekcję.
-Współczuję ci, ale ten kujon jest jedyną osobą, która nie dość, że wytłumaczy ci matmę to jeszcze zapewne zrobi to za darmo. - Potarła moje ramie w geście otuchy. - Ale spokojnie, nikomu nie wygadam, że widujesz się z nim po szkole.
-Dzięki. - Odparłam posyłając jej smutny uśmiech.
-Nie ma sprawy. Muszę już lecieć, bo zaraz ucieknie mi autobus. Do jutra, [T.I]. - Pożegnała się Veronica, po czym nie czekając na moją odpowiedź, w pośpiechu wybiegła z klasy.
        Wdychając podniosłam się z krzesła i zarzucając torbę na swoje lewe ramię, ruszyłam w stronę Marcela. Wszyscy poza nami opuścili już klasę udając się na następne lekcje lub tak jak Veronica do domu. Zatrzymałam się przy ławce chłopaka, gdy ten pakował książki do swojego plecaka. Zdawał się w ogóle nie dostrzegać mojej obecności.
-Cześć. - Przywitałam się, jednak odpowiedziała mi cisza, a brunet nawet nie zaszczycił mnie spojrzeniem. - Hej, mówię do ciebie. - Odchrząknęłam znacząco.
-D-do mnie? - Chłopak spojrzał na mnie wielkimi oczyma.
-Przecież nikogo poza nami tu nie ma, Marcel. - Odparłam.
-Z-znasz moje imię? - Zdziwił się.
-Pewnie głuptasie, od kilku lat chodzimy razem do klasy. - Rzuciłam rozbawiona.
-Tak, wiem, ja tylko... Po prostu nie jestem zbyt popularny. - Jego głos drżał lekko, przez co sprawiał wrażenie zdenerwowanego.
-Rozumiem. - Pokiwałam głową. - Oh, przepraszam. Nawet nie spytałam czy masz chwilkę tylko tak podeszłam i zaczęłam mówić. Jeśli jesteś zajęty, albo się spieszysz... - Zaczęłam, jednak brunet nie dał mi dojść do słowa.
-Nie, nie. - Pokręcił szybko głową. - Mam czas.
-To wspaniale. - Uśmiechnęłam się do niego promiennie. - Chciałam spytać, czy masz może jakieś plany na weekend?
-N-nie... - Zająkał się przyglądając mi się niepewnie. - Czemu pytasz?
-Bo może chciałbyś do mnie wpaść? - Spytałam z nadzieją w głosie.
-D-do ciebie? - Jego głos drżał równie mocno co jego dłonie.
-Tak, bo wiesz... Mam mały kłopot z matematyką, a słyszałam, że ty jesteś w tym dobry i... No nie wiem... Gdybyś mógł przyjść do mnie i spróbować mi ją wytłumaczyć, byłabym naprawdę wdzięczna. Oczywiście ci zapłacę. - Wytłumaczyłam.
-Z chęcią ci pomogę, ale nie przyjmę za to żadnych pieniędzy. - Powiedział tonem nieznoszącym sprzeciwu.
-Oh, Marcel nawet nie wiem jak ci dziękować. - Odparłam posyłając mu wdzięczny uśmiech. - Tu masz mój numer telefonu... A tu mój adres... - Wyjaśniłam odpinając guzik jego mankietu, po czym podwijając rękaw jego koszuli, poczęłam zapisywać rząd cyfr i nazwę ulicy, na której mieszkałam, na jego przedramieniu. Następnie oddałam mu długopis i wyszłam z klasy, jeszcze długo czując na sobie jego oszołomione spojrzenie.

~*~

        -Oh, Marcel, cześć! - Przywitałam się radośnie, zaraz po tym jak otworzyłam brunetowi drzwi.
-Cz-cześć, [T.I]. - Jak zwykle zająkał się niepewnie.
-Wejdź do środka. - Zaprosiłam go, robiąc mu przejście w progu.
-Masz bardzo ładny dom. - Rzucił, robiąc jeden krok do przodu i rozglądajac się w okół.
-Dziękuję. - Uśmiechnęłam się do niego ciepło. - Chodź, pokażę ci mój pokój. - Zaproponowałam.
-Mogę? - Zdziwił się.
-Pewnie głuptasie. No pośpiesz się. - Wycedziłam rozbawiona, chwytając jego dłoń. Czułam jej delikatne drżenie, jednak postanowiłam je zignorować.
        Ruszyłam na piętro, ciągnąc Marcela za sobą. Chłopak niepewnie, cały czas szedł dwa kroki za mną. Stanęliśmy w końcu przed drzwiami mojej sypialni, który otworzyłam, wolną ręką naciskając klamkę.
-Oto mój pokój. Mały, ale przytulny. - Powiedziałam przekraczając jego próg.
-Mi się podoba. - Przyznał Marcel, pozostając na holu.
-Nie wchodzisz? - Spytałam.
-Sypialnia to bardzo osobista sprawa i nie wiem czy mi wypada... - Odparł niepewnie, mocniej ściskając książkę, którą trzymał w lewej dłoni.
-Oh, Marcel, pewnie że ci wypada, przecież cię zaprosiłam. - Przewróciłam oczami, po czym chłopak wszedł do pokoju, zamykając za sobą drzwi. Rozejrzał się w okół zatrzymując wzrok na łóżku ustawionym po środku pokoju.
-Mogę usiąść? - Spytał wskazując na nie.
-Jasne, następnym razem nie pytaj i siadaj gdzie chcesz. - Rzuciłam z ciepłym uśmiechem, po czym sama też usiadłam na posłaniu.
-Dobrze. - Przytaknął Marcel siadając obok mnie, jednak zachowując między nami bezpieczny dystans.
-Oh, Marcel, wyluzuj trochę. - Wycedziłam.
-Przepraszam. Po prostu niezbyt często piękne dziewczyny zapraszają mnie do swojej sypialni i czuję się trochę nieswojo. - Odparł szczerze, spuszczając głowę, a jego policzki zalały się rumieńcem.
-Uważasz, że jestem piękna? - Spytałam rozczulona.
-Tak i to nawet bardzo. - Wyznał patrząc mi w oczy, jednak po tym zarumienił się jeszcze bardziej.
-Dziękuję, to bardzo miłe. - Posłałam mu czuły uśmiech.
-Nie ma za co. - Rzucił po czym odchrząknął znacząco. - Chyba mieliśmy zająć się matematyką. - Zauważył.
-No tak. - Wycedziłam po czym powiedziałam mu które działy chciałabym powtórzyć.
        Chłopak zaczął tłumaczyć mi poszczególne tematy, coraz bardziej rozjaśniając mi rzeczy, o których jeszcze kilka godzin temu nie miałam zielonego pojęcia. Zanim się obejrzałam wraz z Marcelem siedzieliśmy oparci o zagłówek mojego łóżka mocno w siebie wtuleni. Chłopak siedział bardzo blisko mnie, obejmując mnie w talii ręką, którą wskazywał mi poszczególne równania zapisane w książce spoczywającej na moich kolanach. O dziwo nie miałam nic przeciwko temu. Szczerze mówiąc było bardzo przyjemnie.
-Wydaje mi się, że na dziś już chyba starczy. Robi się późno. - Zauważył w końcu Marcel.
-Tak, masz rację. - Przyznałam. - Wpadniesz też jutro? - Spytałam z nadzieją w głosie.
-P-pewnie, jeśli chcesz. - Zająkał się.
        Wstaliśmy z łóżka, po czym odprowadziłam chłopaka do holu. Tam otworzyłam zamki i uchyliłam drzwi wejściowe.
-D-dobranoc [T.I]. - Pożegnał się stając w ich progu.
-Dobranoc, Marcel. Jeszcze raz dziękuję. - Odparłam, po czym wtuliłam się w jego kamizelkę. W pierwszej chwili wydawał się być zaskoczony moim gestem, jednak w końcu odwzajemnił go niepewnie.
-Nie, to ja dziękuję. - Powiedział, wypuszczając mnie z ramion, po czym posłał mi najpiękniejszy i najbardziej szczery uśmiech jaki kiedykolwiek widziałam, a oprawiony był on w przeurocze dołeczki w obu jego policzkach.


LOLA

215 komentarzy:

 1. GENIALNY pomysł! Wiadomo, że chcemy, żeby dokończony został imagin oZaynie, ale nie wyobrażam sobie braku następnych części o Marcelu! ;D gratuluję pomysłowości, naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Awww matko jaki przeslodki *-* czekam na nexta o Marcelku <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny imagin, bardzo mi się podoba. Nie mogę się doczekać kolejnej części, jednak wolę abyś najpierw napisała 3 część imagina o Zaynie.
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  Karolina :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna ( mało powiedziane ) genialna część imaginu! :D Nie wiem, co napisać, zabrakło mi słów, za co przepraszam :/
  Pozdrawiam i weny Wam życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny pomysł naprawdę mi się tam podoba :) Gdybyś dała radę to napisz 3 cześć o Zaynie i 2 cześć o Marcelu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zayn, ale szybciorem pisz marcela.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wolę najpierw 2 część o Marcelu, świetny imagin :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hahahaha, zabiła mnie sama wiedza, że imagin będzie o Marcelu. A kiedy przeczytałam, że najlepszą przyjaciółką bohaterki jest Veronica, to od razu pomyślałam o Zaynie! I jeszcze to "Ale spokojnie, nikomu nic nie wygadam, że widujesz się z nim po szkole." Chociaż raz piszesz Veronica, a raz Victoria co mnie lekko dezorientuje. Ale no nie ważne. POZDRAWIAM Z GROBU, bo to jest nieziemskie! *___* i do tego ona mówi do niego GŁUPTASIE i złapała go za rękę, a on uważa, że bohaterka jest bardzo piękna, omg *___* a potem siedzą wtuleni w siebie i tak ładnie się żegnają *___________* HEART ATTACK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jejciu miałam tak samo, gdy przeczytałam o przyjaciółce Veronice, padłam ze śmiechu, genialny pomysł, nie mogę się doczekać kolejnej części, jednak wolę żeby Zayn pojawił się pierwszy ;)

   Usuń
 9. Świetne najpierw Zayn potem Marcel

  OdpowiedzUsuń
 10. Ppppoprosze druga czesc jutro ; *

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko xd ten rozdział jest taki słodziutki *.* nie mogę przestać się śmiać po tym jak Marcel był taki nieśmiały ;p i gdy sobie to wyobrażam to wogle ni mogę ze śmiechu ;D haha nie mogę doczekać sie nexta ;)

  Zajrzyjcie też do mnie http://everythinkcanchange232.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja chcę Marcela!

  OdpowiedzUsuń
 13. awwww *-* ciąg dalszy o Marcelu :) może zacznie się zmieniać ?:D włosy w nieładzie i te sprawy ^^

  OdpowiedzUsuń
 14. mega super imagin bardzo chciałabym drugą części Marcela a Veronica to Zayn w teledysku dodaj jak najszybciej nexta a i każdy zna Marcela :) ~ Rubbis

  OdpowiedzUsuń
 15. Jak dla mnie 2 część o Marcelu <3 ta część imaginu jest genialna :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Super! Najpierw dokończ z Zaynem, a może potem Marcel? C: Świetny pomysł, pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 17. Marcel, chcę Marcela jest taki seksowny!

  OdpowiedzUsuń
 18. Niesamowity ! :D czekam z niecierpliwością na kolejną część :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Oba imaginy są świetne, ale biorąc pod uwagę moją słabość do Harry'ego oraz jego przebranego za Marcela, jestem zdecydowanie za kolejną częścią "Marcela". Uwielbiam ten pomysł i czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy! ♥

  OdpowiedzUsuń
 20. jakie to zajebiste!!! <3
  jak dla mnie 2 część o Marcelu :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Super!!!!!!, pisz dalej, świetne!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Proszę napisz 2 cz. o Marcelu

  OdpowiedzUsuń
 23. Marcel!!!, 2cz. o Marcelu

  OdpowiedzUsuń
 24. OMG zasoczyłaś mnie tym imaginem. Chce o Marcelu i Zynie. :P
  Pozdrawiam i czekam @JustinePyane81

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten imagin jest świetny i taki inny.
  Mama nadzieję, że pojawi się szybciej druga część.
  :]

  OdpowiedzUsuń
 26. Imagin o zaynie jest super lecz o marcelu zapowiada sie genialnie wiec wole marcelka :D

  OdpowiedzUsuń
 27. Booski pisz dalej szybko :D :** kocham :**** ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 28. Cudo coś niesamowitego :D mam nadzieję że napiszesz do jutro 2 część a jeśli nie to chociaż po jutrze ? piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 29. I niech się Marcel nie zmienia ! niech będzie dalej nie śmiały ! do dodaje uroku temu imaginowi !

  OdpowiedzUsuń
 30. Jestem za tym, by pisać o Marcelu, lecz troszkę głupio, że zostawiasz tamten imagin. Chciałabym poznać ostatnią część Zayna :>

  OdpowiedzUsuń
 31. dodaj Zayna ♥ bardzo proszę, chcę skończyć najpierw przygodę z Zaynem, ale Marcel mi się bardzo podobał ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. Pięknu proszę dokończ zayna a potem kontynułuj marcela.

  OdpowiedzUsuń
 33. Aww ... Genialne ;)))

  OdpowiedzUsuń
 34. Chyba bardziej czekam na Marcela. :D Jest taki hihdhdymnxnx. <3

  OdpowiedzUsuń
 35. Genialny!
  A czekam bardziej na Zayna. Ale Marcel też mile widziany :)

  http://justdreamabout1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Imagin jest genialny :) Wolę najpierw Marcela :)
  I zgadzam się, że nieśmiałość Marcela dodaje uroku temu imaginowi :) Więc z wyglądu może się trochę zmienić, ale niech nadal zostanie taki nieśmiały :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Super :3 Naprawę mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Pierwszy niech będzie Marcel;D

  OdpowiedzUsuń
 39. Awww słodkie *__* Czekam na następną część o Marcelu :)
  I zgadzam się z dzastką94 ;)

  OdpowiedzUsuń
 40. Świetny Imagin! Ja osobiście chcę prędzej zobaczyć 2 część Marcela :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Słodki Marcelek *____*

  OdpowiedzUsuń
 42. cudowny ♥♥ jasne że chcemy drugą część *__*

  OdpowiedzUsuń
 43. Takiego kujona w klasie to ja mogę mieć, nawet bym była zadowolona :P
  Według mnie najpierw Zayn, bo na niego dłużej czekamy, a potem Marcel ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  Weny życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 44. o Marcelu :))) jest świetny! czekam na następna część :)
  pozdrowienia! Maja. x

  OdpowiedzUsuń
 45. Jest naprawde świetny i poproszę kolejną część o Marcelu :))))

  OdpowiedzUsuń
 46. Ojejciu *.*
  Boski :D
  Wolę kolejną część Marcela :D
  Pozdro ~Miśkax3

  OdpowiedzUsuń
 47. MARCEL !!!!!
  proszę szybko następną część
  <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się świetny imagin i chcemy 2 cześć!

   Usuń
 48. Marcel, proszę, proszę,proszę ! :D

  OdpowiedzUsuń
 49. Fajny marcel ale wololabym zeby pierwszy byl zayn gdyz nie moge sie doczekac konca . WIEC NAJPIERW 3 CZESC ZAYNA

  OdpowiedzUsuń
 50. ZAYN 3 CZESC ZAYNA

  OdpowiedzUsuń
 51. Tylko zayn marcel tesz extra ale wole jednak zayna cczesc 3

  OdpowiedzUsuń
 52. Boże, cudowny ten imagin, pragnę drugiej częśći ♥

  OdpowiedzUsuń
 53. Super imagin:))
  a wiesz mogła byś też napisze w 2 części że bohaterka zmienia Jego wizerunek :)) z kujona na przystojnego chłopaka (nie żeby miała coś do tego stylu ale fajne też by tak było)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też sobie pomyślałam,że fajnie by tak było ;D

   Usuń
 54. No o fajnie by było gdybyś o Zaynie dokończyła ale o Marcelu tez jest bardzo fajny imagin ♥
  Dużo weny !! ♥
  Owhin

  OdpowiedzUsuń
 55. super!!! Niech pierwszy będzie Marcel :)

  OdpowiedzUsuń
 56. No pewnie że II część ;)
  Genialny imagin

  OdpowiedzUsuń
 57. czekałam na zayna ale po przeczytaniu tego stwierdzam ze jednak wole teraz części o MARCELU <3 a zayna mozecie pisac później. Wogóle imagin taki słodki <3 czekam na kolejny. Kocham i pozdrawiam całą, naszą rodzinke Directioners :* Zaja xoxo

  OdpowiedzUsuń
 58. Awwww... ja chce Marcela <3 to jest słodkie *.*

  OdpowiedzUsuń
 59. Genialne. Nie mogę się doczekać następnej części <3

  OdpowiedzUsuń
 60. Super pomysł żeby napisać imagina z Marcelem <3 Pisz dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 61. świetny ! <33 może napisz na razie 2 część o Marcelu a o Zaynie możesz jakoś kiedy indziej ;d

  OdpowiedzUsuń
 62. Super ale nie mogę się doczekać części o Zaynie xD

  OdpowiedzUsuń
 63. Cudowny proszę o jeszcze 2 części :>

  OdpowiedzUsuń
 64. Nominowałam was do Liebster Awards<3
  http://stay-darlin.blogspot.com/2013/07/dziekuje-bardzo-za-obie-nominacje-do.html

  OdpowiedzUsuń
 65. Napisz o marcelu c: ale wolalabym abys napisala i o zaynie i o marcelu :)

  OdpowiedzUsuń
 66. Mogłabyś napisać 2 część o Marcelu, a o Zaynie napisać kiedy będziesz miała wolny czas :3

  OdpowiedzUsuń
 67. Strasznie sie zdziwilam, kiedy zobaczylam " Marcel "
  Genialneeee.!!! :D
  Dwie czesci na raz :*
  Boooskiee <3

  OdpowiedzUsuń
 68. Napisz o Marcelu. Ten imagin... ach, jest cudowny! Chcę abyś go kontynuowała, bo jest naprawdę dobry. Aż przeczytam go jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń
 69. GENIAAAALNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!
  NASTĘPNA CZĘŚĆ <3
  :*

  OdpowiedzUsuń
 70. *Marcel* <3 oczywiście, że on.
  Zakochałam się w nim.
  Fajnie by było opowiadanie o nim napisać. ;]

  OdpowiedzUsuń
 71. To jest po prostu cholernie ZAJEBISTE . ! KOntynuuj go i jak najszybciej niech pojawi się nn . ♥

  OdpowiedzUsuń
 72. najpierw Marcel <3 BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 73. 3 czesc zayna proooooooooosze!

  OdpowiedzUsuń
 74. DLA MNIE najlepiej by było abyś napisała i 3 część Zayna i 2 część Marcela

  Według mnie to tak nie zbyt fajnie że zaczęłąś pisać imagina , napisałaś 2 część , i nie dokończyłaś a ja tyle na niego czekałam .
  :)

  OdpowiedzUsuń
 75. prosze napisz o zaynie i o marcelu prooooooosze codziennie sledze ten blog z nadzieja ze cos jest nowego a imaginy wrecz idealne najlepsze prosze napisz o tym i o tym blagam wrecz!

  OdpowiedzUsuń
 76. Ja chce 2 część Marcela. Bardzo ciekawy pomysł. :)

  OdpowiedzUsuń
 77. Trudny wybór.. zżera mnie ciekawość co będzie dalej w Marcel'u tak samo jak i w Zayn'ie. Raczej wolałam bym 2 część Marcel'a :) Piszesz fenomenalne! Uwielbiam Twoje prace, przepraszam, wasze prace! Macie ogromny talent! ♥ Mam pytanko, ile będzie część w Marcel'u? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lola ma napisane dwie, ale zobaczymy jak wszystko się potoczy :) xx

   Usuń
 78. 2 część o Marcelu PLISSS <333

  OdpowiedzUsuń
 79. MARCEEEL!! *-* <3 imagin świeeetny!! czekam na 2.. :*

  OdpowiedzUsuń
 80. Haha XD musisz dokończyć Zayn'a.ale nie wyobrażam sobie nie dokończyć Marcela! :D już sama myśl,że napisałaś o Nim mnie rozwaliła :) czekam na oba nexty ;**

  OdpowiedzUsuń
 81. 2 część o Marcelu !!!
  Cudowny imagin.
  Zapraszam do siebie: http://niektore-sny-sie-spelniaja.blogspot.com/

  Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 82. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 83. Genialny *_*
  Fajnie byłyby gdybyś napisała 3 część Zayna i 2 część Marcela <3

  OdpowiedzUsuń
 84. Nie mogę sie zdecydować KOCHAM IMAGIN O ZAYNIE I CHCIAŁABYM 3 CZĘŚC ALE TEŻ KOCHAM IMAGIN O MARCELU chciałabym oba <33

  OdpowiedzUsuń
 85. cudowny ♥ czekam na kolejną część :) x

  OdpowiedzUsuń
 86. Cudowny pliss Marcel <33 Dodaj pierwszego z Marcelem

  OdpowiedzUsuń
 87. O Marcelu *____*

  OdpowiedzUsuń
 88. kochakkochamkochamkochamkochamkocham cię Lola <3 Boże piszesz świetne imaginy. Nie żeby imaginy współ. były złe bo są ekstra ale kocham czytać twoje. :)

  OdpowiedzUsuń
 89. Cudoo!!! Plis dodaj następną o Marcelu

  OdpowiedzUsuń
 90. Hahahaha sorry, ale po prostu konam (Veronica, Marcel):D Genialne to jest, następną część po proszę :)

  http://nierealnysen.blogspot.com/ - Ni długo nowy rozdział (przepraszam za spam ;x)

  OdpowiedzUsuń
 91. cudowne kochana ;*
  jak dla mnie obojętnie oba opowiadania - cudowne *.*
  pisz dalej ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przy okazji zapraszam do siebie , dopiero zaczynam :/

   http://the-worst-behind-us.blogspot.com/

   Usuń
 92. OMG . ! Dziewczyno to jest boskie . <3 Ja chcę nexta . ; *

  OdpowiedzUsuń
 93. świetne*__*następne o Marcelu :D

  OdpowiedzUsuń
 94. Kocham następną część proszę :****** <3

  OdpowiedzUsuń
 95. Jezu czytałam to z uśmiechem na twarzy,suuuuuuuper , mam nadzieje ze napiszesz nie tylko 2 część ale jeszcze kolejną a nawet kolejną:)

  OdpowiedzUsuń
 96. o jezu *.* genialne <3 następnym imaginem ma być druga część ! :)
  eiwojfiojoiewjiojfe :D

  OdpowiedzUsuń
 97. Kocham Twoje imaginy *.* Najpierw Zayn, bo już długo na niego czekamy :)
  Pomysł "wzięcia" Marcela do imaginu jest wspaniały, myślę, że nie wiele osób by na takie coś wpadło <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 98. Piszcie częściej o Marcelu :)

  OdpowiedzUsuń
 99. Dziewczyno! To jest ZAJEBISTE!!!
  Awww *.*
  Kocham <3
  Wreszcie coś innego, aż miło się czyta ;)

  Zapraszam do sb
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 100. Super ! 2cz o Marcelu !

  OdpowiedzUsuń
 101. Tylko czekałam, aż ktoś napisze o nim imagin. Oczywiście rozdział WYJEBONGOBASTYCZNY (moje słówko ♥) Dawaj kolejną o Marcelu. SZYBKO!
  !

  OdpowiedzUsuń
 102. Świetny! dodaj kolejną część o Marcelu ale i też 3 o Zayn'ie .3.

  OdpowiedzUsuń
 103. ughh czemu dajesz taki trudny wybór co ? wybierac pomiedzy zzaynem na którym sie poryczalam a słodkim marceelem który czuje ze bbedzie mega zajebisty ? pojdzmy na kompromis że dodasz dwa :) Ale jak mam wybierac toooo może jutro Mamamamamamarcela a pojutrze zayna ? :) p-p-prosze :)

  OdpowiedzUsuń
 104. ZAJEBISTY skarbie ZAJEBISTY :*

  OdpowiedzUsuń
 105. Proszę dodaj następną część tego imagina jak najszybciej! PROSZE PROSZĘ PROSZĘ! Nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 106. MArcell matko czytam to z 567898765 i wciąż chce więcej daj szybko !

  OdpowiedzUsuń
 107. Podoba mi się to, ale wolałabym kolejną część z Zaynem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo, Shippuje ktoś TIarecla? haha -reckless

   Usuń
  2. Mam na imię Martyna, więc Martyna + Marcel = Marcel lub Martyna hahahah. :D Trochę kiepska nazwa związku. :DD

   Imagin jest świetny i szczerze mówiąc, ja wolałabym następną część Marcela. :)

   Usuń
 108. Cudowny imagin i bardzo oryginalny pomysł ;)). Oba imaginy są świetne więc nie umiem zadecydować który wolałabym przeczytać najpierw ;)).

  OdpowiedzUsuń
 109. Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel
  Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel
  Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel
  Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel
  Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel
  Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel
  Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel
  Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel
  Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel

  OdpowiedzUsuń
 110. Imagin cudowny *_______*
  Kocham Marcela <3 <3 <3
  On jest taki słodki i pociągający *__* <3 <3
  Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel MarcelMarcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel Marcel

  OdpowiedzUsuń
 111. proszę szybko napisz następny *.* ja Cię błagam błagam błagam

  OdpowiedzUsuń
 112. Imagin fajny ale najpierw wole zayna a potem marcela ;)

  OdpowiedzUsuń
 113. Super jest *0* i bardzo proszę o kolejną część z Marcelem <3

  OdpowiedzUsuń
 114. Matko jaki cudowny *-* czekam na next z Marcelem <333

  OdpowiedzUsuń
 115. Hahah xdd Jesteście GENIALNE!!
  Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek przeczytam Imagin o Marcelu :)
  Wyszło wam to po prostu świetnie! Jestem pod wrażeniem ;D
  Marcel jest po prostu słodziutkii!! :3
  Mam takie przeczucie, że (T.I) "przemieni" Marcela jeśli chodzi o jego zachowanie i jego ubiór i zrobi z niego niezłe ciasteczko :3
  A więc proszę o kolejną część Marcela :)
  ~♥Harry Styles♥

  OdpowiedzUsuń
 116. Awww To takie słodkie! <3 Pisz więcej o Marcelu, proszę. :) Czekamy na następną część. xx

  OdpowiedzUsuń
 117. możesz dać od razu te dwie o Zaynie i o Marcelu xD

  OdpowiedzUsuń
 118. OOO Boże jakie to jest super!!!
  Proszę o Zyna, a później o Marcela.
  -Katheine.

  OdpowiedzUsuń
 119. Dawaj najpierw Marcela

  OdpowiedzUsuń
 120. Super pomysł! Cudowne najpierw daj Marcela *.*

  OdpowiedzUsuń
 121. KIEDY BĘDZIE DRUGA CZĘŚĆ!?!?!?!?!?! :D TO JEST ŚWIETNE

  OdpowiedzUsuń
 122. Maaaaaaarceeeeel <33

  awww ;3 cudowny ;* czyzby Marcel zbobywal pewnosc siebie .? Uuuu ;*

  narpierw wrzuc imagina z Zayn'em , a potem z Marcelem ;* bo oba sa niesamowite *-*

  OdpowiedzUsuń
 123. dodaj juz te imaginy bo sie posikam bnoooooooo prosze ♥ dreamer

  OdpowiedzUsuń
 124. Dodaj z Marcelem , jest boskiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 125. No fajnie by bylo zeby on poszedl z nia na bal i zeby mial te loczki jak harry no i zeby byli razem pisz nexta z marcelem:*

  OdpowiedzUsuń
 126. Awwww *,* Dodaj szybko drugą część o Marcelu <33

  OdpowiedzUsuń
 127. MARCEL! TERAZ! DODAWAJ! OMG *__* Co za pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 128. Poproszę z Marcelem .! ;)

  OdpowiedzUsuń
 129. Następna część Marcela!!!! cudowny *.*

  OdpowiedzUsuń
 130. Imagin jest genialny! Najpierw chcemy Marcela!
  Proszę dodaj jak najszybciej. Proszę, proszę, proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 131. Najpierw ma być Zayn ;)

  OdpowiedzUsuń
 132. Marcel? O słodko, bardzo słodko! Następna część prosze!!! A tak w ogóle, w półtorej godziny przeczytałam wszystkie imaginy z waszej strony i chyba znów to zrobie... JEZU MARCEL!!1

  OdpowiedzUsuń
 133. Może jego kuzynem będzie Leeroy !!! Jest to super pomysł i wydaje mi się że najlepszy imagin jaki czytałam. Czekam z niecierpliwością na 2 część o Marcelu <3 Nie chcę Zayn'a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 134. Super imagin o Marel'u. Proszę o next ;)

  OdpowiedzUsuń
 135. O Zayn'ie.! <3

  OdpowiedzUsuń
 136. Super<3 Kocham to <3 Marcel next <3

  OdpowiedzUsuń
 137. Potrzebuję drugą część Marcela! Now!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100% procentach.

   I need the next part.
   Now.
   Ok?

   Usuń
 138. DAWAJ DALEJ O MARCELU W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM <3333333333

  OdpowiedzUsuń
 139. Awwww Marcel *.* Dla mnie obojętnie co dodasz :)
  Agan :*

  OdpowiedzUsuń
 140. Omg. Jeden z najlepszych imaginów, jakie czytałam. <3

  OdpowiedzUsuń
 141. No widomo, że chcemy Marcela on jest już popularniejszy od samego Harry'ego. I chyba to wcielenie Harry'ego podoba mi się bardziej od oryginału xD

  OdpowiedzUsuń
 142. http://one-direction-imaginy-polish-fans.blogspot.com/2013/07/59-harrymarcel.html?showComment=1375021804926

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystkie imaginy tak tłumaczysz...?

   Usuń
  2. http://me-and-my-history.blogspot.com o 1D jedna tajemnica, miliony kłamstw i zagadka do rozwikłania. Zajrzycie ? <3 kocham

   Usuń
  3. Co? Za bardzo nie rozumiem co kryje się pod tym "wszystkie imaginy tak tłumaczysz....?" To jakiś zarzut? Przecież to nie nasz blog, kompletnie nie rozumiem. Może źle odbieram Twoją reakcję, jeśli tak to przepraszam. Może chodzi Ci o to, że ten imagin może być kopią naszego? Na prawdę nie rozumiem, wyjaśnij mi, proszę.

   Usuń
 143. no dawaj bo nie mam co czytać ! xD

  OdpowiedzUsuń
 144. Ja nie wiem, czy wytrzymam do kolejnej części...
  BŁAGAM DODAJ! <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 145. NIECH NASTĘPNA BĘDZIE O MARCELU, BŁAGAM!

  OdpowiedzUsuń
 146. WOW! JEST ZARĄBISTY. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NASTĘPNEJ CZĘŚCI. ;D

  OdpowiedzUsuń
 147. Kiedy dodaci nexta ?

  OdpowiedzUsuń
 148. http://annie1126.blogspot.com/2013/07/imagin-marcel-cz1.html?m=1
  Nie wiem czy ktoś inny cię poinforował, lecz u góry jest podany wpis z imaginem również z Marcelem. Imagin jest łudząco podobny do waszego. Może fabuła i akcja jest inna, lecz niektóre zdania odpowiadają twoim. Chciałam o tym powiadomić. Uważam, że kopiowanie imaginów jest nie fair.
  Imagin wyszedł genialnie. Czekam na kolejną część Marcela!
  Van.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy skarbie! Już wiadomość została wysłana, teraz trzeba czekać na reakcję drugiej strony :)

   Usuń
 149. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 150. Marcel? Zarąbisty pomysł!!!! aaaaaaaa... jak zobaczyłam nagłówek Marcel to myślałam że oszaleje ze szczęścia! Jestem tak nim podjarana, że dziękuję Ci z całego serca za ten imagin!!!
  Zniecierpliwiona i z wielkim zacieszem na mordzie czekam na nexta!!! Muszę wiedzieć co będzie dalejjjjjjjjjj!!!!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 151. II część Marcela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *.*

  OdpowiedzUsuń
 152. 2 część MARCELA !!!

  OdpowiedzUsuń
 153. Jest super i chce next ale może najpierw skończmy z Zaynem dopiero potem Marcel bo tak to będzie lekkie zamieszanie :)

  OdpowiedzUsuń
 154. Oh...to tak się cudownie czytało :)
  Coś innego i strasznie mi się podoba :D
  Nie mam pojęcia jak to zrobiłas ale nie potrafię się przestać uśmiechać.To było takie słodkie ^^
  Nie nie mogę się doczekać następnej części ale plisss dokończcie też Zayna :)

  OdpowiedzUsuń
 155. Awwww *_* Już nie moge się doczekać drugiej części ;-DD
  Zapraszam do mnie ;> http://forever-young-one-direction-one-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 156. Ej, ej nie ma się o co kłócić, bo i tak u wasz imagin jest o wiele lepszy.Nie powiem dziewczyny z drugiego bloga też fajnie piszą, ale nie tak jak wy.
  Wiem jak to jest, aż ściska w środku ze złości.Po prostu boli to, że ktoś wzorował się na twojej pracy w którą włożyłaś dużo i ta druga osoba nie potrafiła wymyślić coś swojego WŁASNEGO, oryginalnego.
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 157. Jakie słodkie<33 Ja chce #2

  OdpowiedzUsuń
 158. M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M M czyli Marcel MMM xxx... xd

   Usuń
 159. Aww *-* Genialne ♥ Ja mam taką propozycję , żeby najpierw dokończyć z Zayn'em imagina ,a dopiero potem z Marcelem bo będzie zamęt :)

  OdpowiedzUsuń
 160. awwww...Kocham te twoje imaginy...Wolałabym najpierw skoczyć te o Zaynie,a potem o Marcelu,żeby się nie pomieszało =] <3

  OdpowiedzUsuń
 161. Obojętnie z kim, ale BŁAGAM dodajcie COKOLWIEK jak NAJSZYBCIEJ, bo inaczej UMRĘ z CIEKAWOŚCI. Nie TRZYMAJCIE nas w NIEPEWNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 162. suuuuuper ;33 czekam na następne ale wstaw najpierw o Zaynie a potem o Marcelu ;)

  OdpowiedzUsuń
 163. Jest super! Ale wstaw cz. 3 o Zayne :) a później o Marcelu ;)

  OdpowiedzUsuń
 164. Jejku świetny DALEJ PROSZE !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 165. Świetny pomysł! Czekamy na kolejną częśc :)

  OdpowiedzUsuń
 166. Kochanie, kiedy będzie następna część? ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 167. Marcel część 2 ; ))

  OdpowiedzUsuń
 168. Jezu jak ja chcę część drugą i to bardzo . Kocham Marcela <3

  OdpowiedzUsuń
 169. http://cry-and-fly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 170. Dalej o Marcelu.

  OdpowiedzUsuń
 171. Szybko next :)

  OdpowiedzUsuń
 172. Dawaj następny o Marcelu. Boże, ponad 190 kom, nie mogłam końca znaleźć...

  OdpowiedzUsuń
 173. Spędziłam dziś cały dzień na czytanie waszych imginów dosłownie wszystkich od samego początku, niektóre doprowadzały do łez ale było WARTO !! Kocham to jak piszecie jesteście wspaniałe <333

  OdpowiedzUsuń
 174. Marcel najciekawszy, czeeeekam na część 2!!!

  OdpowiedzUsuń
 175. Fantastyczne, zajebiste, cudne pisz dalej o Marcelu <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 176. Zabijasz mnie tym czekaniem jak najszybciej next

  OdpowiedzUsuń
 177. Marcel jest taki uroczy :3333


  I jest z niego niezłe ciasteczko ;3

  OdpowiedzUsuń
 178. 200 komentarzy łał szacun <3333333
  Dajzcie obydwa naraz

  OdpowiedzUsuń