piątek, 14 czerwca 2013

# 98. Harry I cz. 4Czwarta i przedostatnia już część Harrego z dedykacją dla kariisxx i sieeusmiechnij :) xx

___________________________________________________________________________________

        Nie minęło jeszcze nawet kilka miesięcy, a ja i Harry staliśmy się pełnoetatową parą. Spędzaliśmy razem każdą wolną chwilę. Jednak nasze spotkania zawsze odbywać się musiały w jego mieszkaniu. Zarówno moi rodzice, jak dyrekcja i ktokolwiek, kto mógłby na nas donieść nie mogli dowiedzieć się o naszym związku. Czasami chciałam rzucić to wszystko w cholerę i wykrzyczeć całemu światu, że ja i mój nauczyciel Harry Styles jesteśmy razem i kochamy się nad życie, wiedziałam jednak, że nie mogę tego zrobić. Obydwoje mielibyśmy z tego powodu poważne kłopoty. Nikt nie wyszedłby na tym dobrze. Do szczęścia wystarczyć mi musiały popołudnia spędzone na kanapie Harrego podczas których rozmawialiśmy godzinami popijając ulubioną, zieloną herbatę bruneta. Czasem też korzystaliśmy z jego ogromnego zbioru książek i czytaliśmy wiersze naszych ulubionych poetów. Kiedy między nami zaczęło robić się poważnie, postanowiłam być z nim szczera. Przyznałam się Harremu iż oblałam szkolny test tylko i wyłącznie po to, by móc się z nim zobaczyć. Myślałam, że będzie na mnie zły i po części się nie myliłam. Miał mi za złe, że z jego powodu postanowiłam pogorszyć sobie średnią, jednak jednocześnie schlebiało mu to i ucieszył się słysząc iż poezja jest również moją pasją. Moją nieobecność w domu usprawiedliwiałam zmianą planu lekcji i zapisaniem się na zajęcia dodatkowe. Aby mama nie miała żadnych wątpliwości, Harry jako mój nauczyciel wszystko pięknie wpisał do dziennika i zadzwonił do mojej mamy z wiadomością iż naprawdę świetnie sobie radzę i dużo serca wkładam w naukę. Pozostała jednak kwestia spędzanych u niego nocy. Zawsze kłamałam rodzicom w żywe oczy mówiąc, że nocowałam u Ellie. Na początku mi wierzyli, ostatnio jednak chyba zaczęli coś podejrzewać. W końcu nikt nie spędza kilku nocy w tygodniu u swojej przyjaciółki, zwłaszcza gdy ja nie zapraszałam jej do siebie w ogóle. Coraz trudniej było mi ukrywać mój związek z Harrym. Wiedziałam jednak, że nie mam innego wyboru. Swoją drogą ostatnimi czasy Ellie też pokładała coraz mniej wiary moim słowom. Przez ostatnie miesiące nie miałam dla niej ani trochę czasu, gdyż każdą wolną chwilę spędzałam w towarzystwie Harrego. Gdybym tylko mogła powiedzieć jej, że mam chłopaka, ona na pewno by zrozumiała. Natomiast w zaistniałej sytuacji wyglądało to jakbym jej unikała.


        Obudziłam się leżąc wtulona w Harrego, z głową na jego klatce piersiowej. Zewnętrzną stroną dłoni przetarłam oczy pomagając im przyzwyczaić się do światła wpadającego do wnętrza sypialni poprzez niezasłonięte rolety. Z trudem uniosłam powieki spoglądając na bruneta leżącego obok mnie. Jego loki roztrzepane były na wszystkie strony, tym samym zasłaniając mu połowę twarzy. Oddychał miarowo, a każdy jego wydech sprawiał iż pojedyncze pasma włosów lekko unosiły się w powietrzu. Delikatnie odgarnęłam loki z jego czoła. Mężczyzna poruszył się niespokojnie wydając niezadowolony pomruk.
-Zapomniałem zaciągnąć rolety. - Powiedział z wyrzutem skierowanym do samego siebie, mocniej zaciskając powieki.
-Nic się nie stało. - Rzuciłam zaspanym głosem.
-Długo już nie śpisz? - Spytał uchylając powieki.
-Przed chwilą się obudziłam. - Odparłam zgodnie z prawdą.
-W takim razie, dzień dobry, księżniczko. - Wyszeptał nachylając się do mnie i składając słodki pocałunek na moich ustach.
-Dzień dobry, kochanie. - Powiedziałam odwzajemniając pocałunek.
-Wyłączyłaś budzik czy ustawiłaś drzemkę? - Spytał po chwili, odrywając się ode mnie niechętnie.
-Jaki budzik? - Zdziwiłam się.
-Nie mów, że nie zadzwonił. - Spojrzał na mnie wielkimi oczyma.
-Ja żadnego nie słyszałam. - Zaczęłam się trochę denerwować.
-O mój Boże! Która godzina? - Harry zeskoczył z łóżka w pośpiechu zakładając najpierw koszulkę, a potem spodnie, które uszykował sobie na komodzie poprzedniego dnia.
-8:32. - Rzuciłam biorąc przykład z bruneta. Wstałam z łóżka i szybkim krokiem podeszłam do torby, w której spakowane miałam ubrania. Włożyłam je na siebie najszybciej jak potrafiłam.
-Musimy się pospieszyć. O 9 zaczyna się lekcja. - Ponaglił mnie, w pośpiechu układając fryzurę przed lustrem.
-Już prawie jestem gotowa. - Zapewniłam związując włosy w koński ogon.
        Harry chwycił klucze do samochodu i mieszkania i założywszy buty wybiegliśmy na osiedlowy parking. Wsiedliśmy do BMW bruneta i zapięliśmy pasy bezpieczeństwa. Harry z piskiem opon wyjechał na ulicę, wyprzedzając każdy samochód. Bałam się jak cholera, jednak postanowiłam to przemilczeć, gdyż wiedziałam, że na ogół mężczyzna jest dobrym kierowcą, a jego dzisiejsza, nieprzepisowa jazda uzasadniona jest zaistniałymi okolicznościami. Poza tym ufałam mu bezgranicznie i wiedziałam, że gdy jestem z nim nic mi nie grozi.
        Ponieważ mieszkanie Harrego i liceum, do którego ja uczęszczałam, natomiast on uczył dzieliła droga, której żadnym środkiem transportu nie dało się pokonać w mniej niż dwadzieścia minut, nie udało nam się zdążyć na czas. Na szkolnym parkingu zatrzymaliśmy się kilka minut po dziewiątej. Pierwszą lekcję Harry miał z moją klasą. Mężczyzna wyjął kluczyk ze stacyjki, tym samym gasząc silnik.
-Wysiądź i wejdź do klasy pierwsza. - Powiedział tonem nieznoszącym sprzeciwu.
-Ale cała klasa już na ciebie czeka. - Zwróciłam mu uwagę.
-Ale jeśli to ja wejdę pierwszy, będę musiał wstawić ci spóźnienie. - Odparł. Cały czas wylatywało mi z głowy, że mimo iż teraz Harry był moim chłopakiem, pozostał również moim nauczycielem.
-Okej. - Zgodziłam się przypominając sobie iż limit spóźnień wykorzystałam już dawno temu.
        Rozejrzałam się po boisku szkolnym, by upewnić się iż nie ma tam nikogo kto mógłby zobaczyć mnie wysiadającą z auta pana Stylesa. Na szczęście w naszej szkole nie było monitoringu, więc Harry i ja obawiać się musieliśmy tylko naocznych świadków. Wysiadłam z jego samochodu i zatrzaskując za sobą drzwi, rzuciłam się biegiem w stronę budynku szkoły. Przeskakując co drugi stopień pokonałam schody prowadzące na drugie piętro. Dobiegłam aż do pracowni od angielskiego, po czym delikatnie uchylając drzwi, po cichu wślizgnęłam się do środka. Udało mi się zrobić to tak, by nie zwrócić na siebie większej uwagi. Zajęłam miejsce w ławce obok mojej przyjaciółki Ellie.
-Gdzie ty się podziewałaś? - Spojrzała na mnie spod uniesionych brwi.
-Trochę zaspałam. - Odparłam, nie zagłębiając się w szczegóły.
-Widać, wyglądasz okropnie. - Nie przebierała w słowach.
-Wielkie dzięki. - Rzuciłam sarkastycznie.
        -Dzień dobry wszystkim. Przepraszam za spóźnienie. - Powiedział Harry wchodząc do sali. Podszedł do biurka, po czym rzuciwszy na nie dziennik, podwinął rękawy koszuli na wysokość łokci. - Sam zmarnowałem trochę naszego cennego czasu, więc zabieramy się do pracy. Otwórzcie podręczniki na stronie 128. - Dodał biorąc książkę do dłoni.
-Dziwnie się ostatnio zachowujesz. - Wycedziła nagle Ellie.
-Nie wiem o czym mówisz. - Udawałam głupią.
-Widzę jak na niego patrzysz. - Powiedziała, upewniwszy się iż nikt tego nie usłyszy. Poczułam jak robi mi się gorąco. Czy to było aż tak widoczne? Jak dużo wiedziała Ellie?
-Możemy porozmawiać o tym później? - Spytałam błagalnym tonem. - Na przerwie, dobrze? - Zaproponowałam. Doszłam do wniosku, że jeśli Ellie ma o wszystkim wiedzieć niech zna całą prawdę, a nie jakieś wyssane z palca plotki. W odpowiedzi dziewczyna twierdząco pokiwała głową.

        -Bądź ze mną szczera. - Poprosiła. - Podoba ci się pan Styles? - Spytała przyglądając mi się w skupieniu. Usiadłyśmy na schodach przed głównym wejściem do szkoły. Ze względu na niską temperaturę nie było tam żywej duszy, więc  mogłyśmy porozmawiać w spokoju, na osobności.
-To nie do końca tak. - Odparłam. Cały czas obawiałam się jej reakcji na to co zaraz musiałam jej powiedzieć.
-Czyli jak? - Spojrzała na mnie spod ściągniętych brwi.
-My... Ja i Harry... - Zaczęłam niepewnie.
-Harry? - Zdziwiła się.
-Pan Styles. - Wyjaśniłam. W końcu na co dzień Ellie nie używała jego imienia i miała prawo nie wiedzieć o kogo mi chodzi. - My... jesteśmy razem. - Wydusiłam w końcu, mocno zaciskając powieki. Bałam się je otworzyć i zobaczyć reakcję Ellie. Uchyliłam je jednak delikatnie i moim oczom ukazała się oszołomiona mina przyjaciółki.
-Czy ty jesteś normalna? - Zdziwienie wymalowane na jej twarzy ustąpiło miejsca wściekłości.
-Ty nic nie rozumiesz... - Zaczęłam, jednak Ellie przerwała mi w pół zdania.
-Oczywiście, że nie rozumiem i nie zrozumiem. On jest starszy od ciebie o siedem lat i jest twoim nauczycielem, [T.I]! To obrzydliwe. Co ty sobie w ogóle myślałaś? - Patrzyła na mnie z odrazą.
-Ja go kocham. - Broniłam się.
-I co z tego? Myślisz, że on ciebie niby też? Daj spokój, [T.I] nie bądź żałosna. - Skarciła mnie. - On chce tylko zaciągnąć cię do łóżka. - Dodała, patrząc na mnie gniewnym wzrokiem, jednak gdy zobaczyła łzy w moich oczach, jej mina złagodniała. - Już to zrobił, prawda? - Spytała kładąc dłoń na moim ramieniu.
-Ale ja sama tego chciałam. On chciał jeszcze poczekać, pytał czy jestem gotowa. - Usprawiedliwiałam Harrego.
-Chciał, żebyś tak myślała. On za to jeszcze zapłaci. - Zabrzmiało to jak groźba.
-Co masz na myśli? - Zaniepokoiłam się.
-Zerwij z nim i powiedz o tym rodzicom. - Powiedziała tonem nieznoszącym sprzeciwu. W tym momencie pożałowałam, że postanowiłam być z nią szczera.
-Nie ma mowy. Nie możesz po prostu zrozumieć, że ja go kocham? Nie obchodzi mnie ile ma lat ani, że jest moim nauczycielem. On sprawia, że czuję się wyjątkowa, kochana. Dlaczego nie możesz tego zaakceptować? - Uniosłam się, a łzy coraz bardziej cisnęły się do moich oczu.
-Bo tak nie można. To po prostu niemoralne, złe i sama jeszcze nie wiem jakie. Oh,  zapomniałabym. Nielegalne.  Nie rozumiesz, że to nie tylko zniszczy życie wam obojgu, ale na dodatek pan Styles może pójść przez ciebie do więzienia? - Wtedy nie obchodziły mnie żadne jej argumenty. Myślałam, że jako moja przyjaciółka powinna mnie wspierać, ona jednak postąpiła zupełnie na odwrót.
-Przecież na razie nikt nie musi o tym wiedzieć. Za dwa lata skończę szkołę i wtedy będziemy mogli być razem bez żadnych przeszkód. - Rzuciłam.
-Boże, dziewczyno, ale ty jesteś naiwna. Obudź się wreszcie, on chce cię tylko wykorzystać. - Mówiła trzymając się za głowę. - Albo sama to skończysz, albo ja będę musiała ci w tym pomóc. - Dodała śmiertelnie poważnie.
-Nie zrobiłabyś mi tego. - Powiedziałam, nie będąc jednak pewna słuszności moich słów. Potok łez począł spływać po mojej twarzy, zostawiając czarne smugi tuszu na moich policzkach.
-Przykro mi, [T.I]. Chyba nie mam wyjścia. - Odparła. W tamtym momencie byłam pewna iż właśnie straciłam przyjaciółkę.
-Nie wierzę ci. - Fuknęłam, po czym wstając, pędem rzuciłam się w stronę frontowych drzwi.
        W progu wpadłam na nikogo innego jak Harrego we własnej osobie. Brunet złapał mnie za ramiona i zaczął przyglądać mi się uważnie.
-Płakałaś. - Było to raczej stwierdzenie niż pytanie. - Co się stało?
-Nic. - Skłamałam. Postanowiłam zataić przed Harrym moją rozmowę z Ellie. W końcu było to tylko czcze gadanie, prawda?
-Na pewno? - Spytał widocznie mi nie dowierzając.
-Tak, wszystko jest w porządku. - Odparłam wycierając łzy zewnętrzną stroną dłoni.
        Następnie doczekawszy się momentu, w którym Ellie podeszła do drzwi, wpiłam się w usta Harrego tak, by to zobaczyła. Mężczyzna nie zdając sobie sprawy z jej obecności, oddał pocałunek, obejmując mnie w talii. Uchyliłam jedną powiekę spoglądając na zniesmaczoną minę Ellie. Sama tego chciała. To ona pierwsza wypowiedziała wojnę.LOLA

94 komentarze:

 1. Zajebisty. <3 + jestem pierwsza.!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochaaaam <333333 dawaj dalejjjjj ! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie boskie :)
  Ja nie wiem, z kąt ty bierzesz pomysły.
  Czekam na next.

  Zapraszam do siebie: http://niektore-sny-sie-spelniaja.blogspot.com/

  Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 4. japierdole<3333333333333 to jest cudowne, jeszcze tylko jedna cześć tak? jezu nie końc tego grautluje talentu<3

  OdpowiedzUsuń
 5. O Boże nawet nie wieesz jak sie podjarałam jak zobaczyłam że jest czwarta część !! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !! Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham Kocham :3 Proszę dodaj jak najszybciej piątą część bo ja nie wytrzymam !! Jest jak zwykle najcudowniej na świecie :D /Ola

  OdpowiedzUsuń
 6. Swietne . Dodaj szybko nexta proszeeee <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jezu. NAUCZCIE MNIE OD NOWA ODDYCHAĆ! Kurde, większe emocje to mam tylko podczas poprawiania końcowych ocen. To Twoje imaginy tak na mnie działają! Kocham Cię dziewczyno! Wyjdź za mnie! *.*
  To jest takie boskie, że aż się uszczypnę. Znowu będę 24h wlepiać ślepia w monitor w oczekiwaniu na dalszą część. ^^
  Ja pierdziele! Błagam o happy end! To musi skończyć się dobrze! Nie może być inaczej, nie zrobisz nam tego! ;C
  ONI MUSZĄ BYĆ RAZEM! <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Awwww nastepna cześć rewelacyjna *.* i dziekuje za dedykacje <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetnyy ! To jest takie JHSJFCHE ! Kocham to ! CZEKAM NA NEXTA KOCHANA ! ♥ / Natalia

  OdpowiedzUsuń
 11. Kocham ♥ Ale niech ta Ellie się przymknie i nigdzie nie idzie z tym, chociaż raz zakończcie szczęśliwie. Że np. za 10 lat oni siedzą razem, mają rodzinę itp. xd Wiem, wiem że to oklepane ale mam i tak doła ;___;

  OdpowiedzUsuń
 12. Egh.. to mi troche zryło psychike ale spx :) jest good

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie no zaraz nie wyrobie. Czytałam tego imagina kilka razy i pokazałam go mojej koleżance. To jej się tak spodobało że wyobraziła sobie że takie coś zdarzyło się na serio. Masz wielki talent i naprawde zazdroszcze ci wyobraźni. Gdybyś mogła zadedykuj następną część dla mojej psiapsióły Sylwii. Bardzo cię o to proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 14. :D Jest super czekam na nową część XD

  OdpowiedzUsuń
 15. Dalej , Dalej , Dalej :D Niesamowite

  OdpowiedzUsuń
 16. JEZU, Asdfghjhgfdsdfrtyhgf daleej <3

  OdpowiedzUsuń
 17. hjdfhvjehskfhkneat BOSKIE *-* NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NASTĘPNEJ CZĘŚCI ♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Aaaaaa to jest po prostu niesamowite ! Pierwszy raz czytając jakiegoś Imagina tak sie emocjonuje !!! Mam nadzieje ze ta przyjaciółka nie wyjawi nikomu prawdy ... Jejku, pan Styles jest taki... OMFG . Kocham tego bloga. To tyle.

  Zapraszam
  najlepszepskieimagonyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Aaaaaaaaaaaa !!!!!! codziennie sprawdzałam i czekałam kiedy będzie następna część i się doczekałam <3333
  to jest genialne omg dkfnjfbfkfj
  czekam na niestety ostatnią część ;c

  OdpowiedzUsuń
 20. Woow !! Świetne! Czekam na NEXT'a ! ;)
  Pozdrawian! i Weny życzę ! ;*

  OdpowiedzUsuń
 21. Tak *_* teraz wiem . To jest NAJLEPSZY imagin jaki kiedykolwiek czytałam *_* Kurcze boski <3
  PozytywnieZakręcona*_*

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja nie mogę!!!!!!!!!!! to jest coś fantastycznego ^.^ nigdy w życiu żaden blog nie wywoływał u mnie tylu emocji <33333333 jak to czytam czuję wszystko : złość szczęście smutek rozgoryczenie *.* po prostu czuję się jakbym tam była naprawdę xd jestem pod wrażeniem talentu autorki tego imaginu ;p ja chcę już nexsta ;D

  OdpowiedzUsuń
 23. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!Opłacało się tyle czekać!!!!!!!!!!!!! *__________*

  OdpowiedzUsuń
 24. jaki zwrot akcji ... ja chcę kolejny i kolejny i kolejny ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 25. Dziewczyno ja Cię uwielbiam , świetny <3 po prostu ASDFGHJKL

  OdpowiedzUsuń
 26. Jaki zwrot akcji next ;D <33

  OdpowiedzUsuń
 27. matko dziewczyno...... masz MEGAA talent prosze napisz kolejna czesc bo oszaleje!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 28. nie no czekam na kolejny bo zaraz nie wytrzymam, to jest niesamowite, jak zobaczyłam że jest nowy rozdział to o mało co nie dostałam zawału, jarałam się jak małe dziecko zabawką XD

  OdpowiedzUsuń
 29. Zajebiaszcze ;*

  OdpowiedzUsuń
 30. Jezu to jest zajebiste!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 31. Zajebiste *.* Oni muszą być razem. Mogła byś zrobić z tego fajne opowiadanie. Zapraszam : loveisnthard.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. To jest genialne! Czekam na nexta!!

  OdpowiedzUsuń
 33. Super, świetne, ciekawe nie wiem co jeszcze powiedzieć! GENIALNE !!! Czekam na nexta :D
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 34. Cudowne!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 35. prosze....blagam...daj nexta...;-)

  OdpowiedzUsuń
 36. Japrld... Zgon natychmiastowy *.*
  Czytając to rozwaliłam się na setki malutkich kawałeczków a teraz próbuję się zebrać w całość.
  To jest Genialne!!!
  Ale ta Ellie mnie denerwuje. Czy nie może zrozumieć że "ja" i Harry jesteśmy szczęśliwi?! Osobiście dla mnie wiek jest nie ważny...

  Teraz ja cię poproszę: napisz Happy End.
  Proszę, proszę, proszę...
  Bo inaczej ja się chyba wykończę psychicznie :p
  Tak się zastanowiłam i czy ty napiszesz koniec jako sen?! Że to mi się tylko śniło i tak na serio nigdy to się nie zdarzyło...
  Jak coś takiego będzie to ja się popłaczę.
  Ale napisz coś takiego że Harry na początku 5 części ma problemy a potem pod koniec jest Happy End. Lub z nim ucieknę *.*
  Więc czekam na 5 część i mam nadzieję że szczęśliwą ;)
  Troszkę się rozpisałam ale kij ;***
  http://friends-love-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. I love it. Prosze neext <3 ;***

  OdpowiedzUsuń
 38. TO JEST NIESAMOWITE BLAGAM DODAJ DZISIAJ 5 CZESC! :*

  OdpowiedzUsuń
 39. mega super i zajebiste nie mogę się doczekać 5


  Rubbis

  OdpowiedzUsuń
 40. BOSKIE!!!PLISSS DODAJ NEXT JAK NAJSZYBCIEJ!!

  OdpowiedzUsuń
 41. Boże, robi się ciekawie!!! Nie mogę się doczekać kolejnej części! Dodawaj szybko!: )

  OdpowiedzUsuń
 42. omomomomom *.* next, next :) szybko ! xxxx

  OdpowiedzUsuń
 43. Kurcze, ale się porobiło. Mam nadzieje że bd razem i sie nie wyda ich związek.
  Pozdrawiam @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 44. Nim trafiłam na waszego bloga myślałam, że już udało mi się przeczytać te najlepsze imaginy i opowiadania jednak czytając wasze prace po prostu oniemiałam. Jeszcze nigdy nie odczuwwłam tylu emocji czytając. Po prostu wasz styl pisania pozwala mi przez chwilę oderwać się od rzeczywistości. Jesteście niesamowite. Z niecierpliwośvią czekam na kolejną część i inne imaginy.
  Od dziś wasza wierna czytelniczka
  lovvvcia Xx

  OdpowiedzUsuń
 45. 5czesc proszee.......

  OdpowiedzUsuń
 46. Mam dzisiaj urodziny prosze dodaj dzisiaj 5 czesc !!!!!! :****  Xxx.

  OdpowiedzUsuń
 47. dodaj szybko 5 część najlepiej jeszcze dzisiaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 48. Z jednej strony chciałabym, żebyś jak najszybciej dodała rozdział, bo jestem cholernie ciekawa co się stanie dalej, a z drugiej najchętniej odwlekałabym go w nieskończoność, bo wiem, że to będzie już ostatnie część. To smutne...

  I chyba nie będę zbyt oryginalna, jeśli powiem, że marzę o Happy Endzie <3

  OdpowiedzUsuń
 49. Zaje zaje zaje zajebisty !
  Kurwa ale teraz pewnie ta głupia zazdrosna przyjaciolka pójdzie powie rodzicom i dyrektorowi i Harry będzie miał problemy :c JA CHCE ŻEBY BYLI RAZEM BŁAGAAAAAAM
  + KOCHAM CIE NORMALNIE JESTES W TYM ZAJEBISTA PISZ DALEJ . JAK BEDZIESZ STARA NAPISZ KSIAZKE Z INAGINAMI !!!!!!!!!!!!!!! YAAAY

  OdpowiedzUsuń
 50. świeeeeeeeetny :)x

  OdpowiedzUsuń
 51. PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE !

  OdpowiedzUsuń
 52. kocham, kocham, kocham, a tą Ellie to jestem gotowa zabić.

  OdpowiedzUsuń
 53. NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :* NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*

  OdpowiedzUsuń
 54. Najlepsze na swiecie! Jezu lshxhsjshskjsjsjs nie moge sie doczekac nastepnej czesci awwwww <3 . <3 robi sie groznie :3 szybkoszybkonastepnaaa xx

  OdpowiedzUsuń
 55. Mogę dedyka do następnej części? :) zAREMBITY IMAGIN

  OdpowiedzUsuń
 56. ekstra,najlepszy *.* Daalej Daalej Daalej Daalej!!!

  OdpowiedzUsuń
 57. piszesz siwietne imaginy Dalej Dalej Dalej Dalej Dalej Dalej Dalej Dalej Dalej Dalej Dalej :****

  OdpowiedzUsuń
 58. proszę dodaj jak najszybciej 4 cz. Next next next next ;D

  OdpowiedzUsuń
 59. Boże!! Boskie piszesz imaginy ;****** daleej *-*

  OdpowiedzUsuń
 60. NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !!

  OdpowiedzUsuń
 61. NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  NAPISZ 5 CZESC PROSZE !! :*
  błagam!!!!! ;*****

  OdpowiedzUsuń
 62. błagamy cie!!! napisz dzisiaj 5 czesc!!!!!!! ;333

  OdpowiedzUsuń
 63. ten imagin jest dmjaptwjmga aww *.* dodaj 5 czesc plosę :*

  OdpowiedzUsuń
 64. KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM NAPISZ DZISIAJ ! NOO
  PROSZE ! PROSZE NAPISZ
  DZISIAJ ! NOO PROSZE ! PROSZE NAPISZ DZISIAJ ! NOO PROSZE !

  OdpowiedzUsuń
 65. Przecudowny Najpiękniejszy Najcudowniejszy Najlepszy Najsłodszy i wgl ... :*** kocham twoje imaginy. Proszę Dodaj dzisiaj 5 cz. PROSZE PROSZE PROSZE!!!

  OdpowiedzUsuń
 66. NAJLEPSZY IMAGIN POD SŁOŃCEM!!! DODAJ 5 CZESC !! PROSZĘ!!!!! ;***

  OdpowiedzUsuń
 67. kurde chce dalej!!! <3
  http://justdreamabout1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. Ciekawe jak się skończy.. <33 Dalej proszę :*

  OdpowiedzUsuń
 69. KOCHAM KOCHAM KOCHAM KOCHAM <3 NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ OSTATNIEJ CZĘŚCI *-* CIEKAWE JAK ROZWINIE SIĘ AKCJA..

  OdpowiedzUsuń
 70. Świetny! Ciekawe jak się skończy.
  Wpadajcie do nas : )
  1d-jedenkierunek-onedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 71. Ej, bardzo Cię prosze żeby to nie byla ostatnia część9chodzi mi o 5) bo to jest takie zajebistee kocham ;********

  OdpowiedzUsuń
 72. OOO TO MOŻNA BEZ KOŃCA CZYTAĆ. ! JESTEŚ KOCHANA Z TYMI SWOIMI IMAGINAMI ^^ O JA CIE PIERDZIELE AŻ TA 5 CZĘŚĆ BĘDZIE NAJLEPSZA. ! LOSIE KOCHAM KOCHAM KOCHAM < 3
  JESTEŚ NAJLEPSZA. !
  BUZIACZKI ; *

  OWHIN

  OdpowiedzUsuń
 73. Czekam
  na
  następną
  część
  pozdrawiam
  z
  grobu
  :)
  ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 74. To jest zajebiste *.*

  OdpowiedzUsuń
 75. Nie no booooooooooooooooooooooooooooski kochana pisz dalej *o*
  bo oszaleję :D

  OdpowiedzUsuń
 76. Gdybym była mężczyzną to wzięłabym z Tobą ślub.
  I NAPISZ NASTĘPNĄ CZĘŚĆ!!! SZYBKO!!!!!
  :*****************************************

  OdpowiedzUsuń
 77. Cudo...! Pisz szybko nexta! ♪

  OdpowiedzUsuń
 78. świetne <3 masz talent ! ;)
  czekam na następny ;*

  OdpowiedzUsuń
 79. Koooooochaam <3 Masz ogromny talent dziewczyno.! :) Nie mogę się doczekać następnej części. Mam nadzieje że TI będzie z Harry'm. :)

  OdpowiedzUsuń
 80. KOCHAM TO DAWAJ KOLEJNĄ CZĘŚĆ :D

  OdpowiedzUsuń
 81. JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU JEZU To jest BISKIE. Proszę o nexta, bo to jest genialne!!!!!
  *__*
  -Katherine

  OdpowiedzUsuń
 82. BOŻE to jest boskie!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 83. Aww :3 To takie słodkie . Nie mogę się doczekać następnej części<3

  OdpowiedzUsuń
 84. świetne napisz cos o Niallu moze byc on jako kucharz :) PLISKA piszesz swietnie :* błagam :) podziwiam cie :) Mam na imie Paulina <3

  OdpowiedzUsuń
 85. Wow .... Jesteście zaje****.... kochaaaaam Was !!!! Jestem na waszej,stronce po raz pierwszy ale już wiem, że Wasza stronka jest najlepszą na świecie ....!!!! Żałuję jedynie,że nie byłam,z Wami od początku, ale jestem pewna, że zostanę z Wami do końca.... Macie niesamowity talent do pisania imaginów.... !!!!! Kooooocham Waaaas !!!!! KcKcKcKcKcKcKc :******

  OdpowiedzUsuń