poniedziałek, 10 czerwca 2013

# 97. Harry I cz. 3

Imagin z dedykacją dla Aninomka, który ma dziś urodziny :)
I mimo, że o to nie prosiła, chciałabym go również dedykować 
♥Harry Styles♥ która wiernie śledzi każdy nasz post i bierze aktywny udział w życiu bloga :) x Kochamy Was miśki xx
____________________________________________________________________________________


        -Koniec czasu, odłóżcie długopisy. - Powiedział Harry, spoglądając na zegarek na swoim lewym nadgarstku. Wszyscy uczniowie, w tym również ja, odwrócili swoje kartki na drugą stronę i przesunęli na kraniec stołu, po czym wrzucili długopisy do piórników. Mężczyzna przeszedł między ławkami zbierając testy. Ułożył je w zgrabny stos, po czym schował do dziennika. Byłam pewna iż udało mi się poprawić tę jedynkę. Starałam się nie zerkać co chwilę na Harrego, co szczerze mówiąc nie było łatwe. Jednak zebrałam się w sobie i napisałam poprawę najlepiej jak umiałam. - Stopnie przeczytam wam, po moim powrocie ze szkolenia, a teraz jesteście już wolni. - Zwrócił się do klasy. Uczniowie zarzucili swoje torby na ramiona i rzucając raz po raz "do widzenia" opuścili salę. 
        Gdy drzwi zamknęły się po wyjściu ostatniej osoby, Harry nie zwlekając dłużej, podszedł do mnie i złączył nasze wargi w czułym pocałunku. Sama nie wiem czemu, ale podobał mi się fakt iż musiałam stanąć na palcach, by go pocałować. Swoje duże dłonie oplótł w mojej tali. Czułam się przy nim taka mała, a jednocześnie bezpieczna. Oderwał się ode mnie niechętnie, posyłając mi pełne uczucia spojrzenie.
-To są kluczyki do mojego auta. Czarne BMW zaparkowane przy wejściu do szkoły. Wyjdź pierwsza, wsiądź do samochodu, zajmij miejsce pasażera i poczekaj na mnie chwilę. Nikt nie może zobaczyć nas razem. - Powiedział śmiertelnie poważnym tonem, podając mi kluczyki.
-Dlaczego? - Spytałam zdziwiona, ściskając je w dłoni.
-Pamiętaj, że jestem twoim nauczycielem, a ty jesteś niepełnoletnia. Dyrekcji i władzą mogłoby się to nie spodobać. - Wyjaśnił. O dziwo, wcześniej nie spojrzałam na to w ten sposób. W prawdzie ja miałam zaledwie siedemnaście lat, a z tego co było mi wiadomo Harry miał dwadzieścia cztery, jednak dla mnie zarówno to jak i fakt iż był on moim nauczycielem nie stanowiły dla mnie problemu. Chyba byłam zbyt zajęta niedowierzaniem w to, że Harry naprawdę coś do mnie poczuł. Jeszcze wczoraj był zupełnie poza moim zasięgiem, a dziś miałam jechać do jego domu z głową pełną wspomnieć po jego słodkich pocałunkach. Wiedząc jednak, że ma zupełną rację, pokiwałam głową ze zrozumieniem.
        Chwyciłam swoją torbę i zarzucając ją sobie na ramię, wyszłam z sali. Przemierzyłam szkolny korytarz, po czym po schodach zeszłam na parter. Tam pożegnałam się z woźnymi siedzącymi w dyżurce oraz mijającym mnie panem Johnsonem, nauczycielem biologii. Podeszłam do frontowych drzwi i napierając na nie z całej siły, udało mi się je otworzyć. Wyszłam z budynku udając się na szkolny parking. Tam zatrzymałam się w poszukiwaniu czarnego BMW, o którym mówił Harry. Dostrzegłszy samochód pasujący do opisu, ruszyłam w jego stronę. Drzwi auta udało mi się otworzyć wręczonymi przez bruneta kluczami. Zajęłam miejsce pasażera, wygodnie usadzając się w fotelu. Czekałam około piętnastu minut, wyglądając przez okno. W końcu w progu szkoły dostrzegłam Harrego. Szybkim krokiem ruszył on w kierunku swojego samochodu. Otworzył drzwi, po czym wsiadł za kierownicę.
-Witaj, księżniczko. - Przywitał się posyłając mi zniewalający uśmiech oprawiony w dołeczki.
-Cześć, kochanie. - Odparłam całując bruneta w policzek.
        Mężczyzna zdjął kurtkę wrzucając ją na tylne siedzenie, tym samym umożliwiając mi podziwianie jego imponujących tatuaży. Podałam mu kluczyki do auta, po czym on przekręcając je w stacyjce, uruchomił silnik. Patrząc we wsteczne lusterko, wycofał auto i wyjechał z parkingu. Samochód skierował na autostradę prowadzącą do centrum miasta. Nie wiedziałam gdzie właściwie mieszkał Harry, ale mimo wszystko mu ufałam.
        Droga zajęła nam zaledwie dwadzieścia minut. Brunet zatrzymał auto na parkingu osiedla, które tworzyły schludnie wyglądające kamienice. Zgasił silnik, po czym rozpiął pas bezpieczeństwa. Wzięłam z niego przykład.
-No to jesteśmy. - Powiedział przyglądając mi się uważnie.
-Bardzo tu ładnie. - Przyznałam zgodnie z prawdą.
        Wysiedliśmy z samochodu i udaliśmy się do jednej z kamienic. Zatrzymaliśmy się na klatce, gdzie Harry wyjął klucze z tylnej kieszeni. Otworzył drzwi i wpuścił mnie przodem niczym prawdziwy gentelman. Spacer, aż na trzecie piętro zmęczył mnie minimalnie, jednak starałam się nie dać tego po sobie poznać. Brunet otworzył drzwi mieszkania, gestem zapraszając mnie do środka. Niepewnie postawiłam krok przechodząc przez jego próg. Moim oczom ukazała się przytulnie urządzona kawalerka. Salon, którego podłoga wyłożona była ciemnym drewnem, a ściany miały ciepły odcień brzoskwini, od schludnej, wyłożonej zielonymi kafelkami kuchni oddzielony był jedynie  kuchennym blatem. Ściany niewielkiego salonu były częściowo przysłonięte przez kilka dużych regałów, w zupełności  wypełnionych książkami. Po środku pokoju stała czekoladowa kanapa. Tuż przed nią znajdował się niski stolik do kawy, na którym postawiony był biały kubek z zimną już herbatą. Zaraz przy wejściu znajdowały się jeszcze dwie pary drzwi. Podejrzewałam iż jedne z nich prowadziły do łazienki, natomiast drugie do sypialni Harrego. Brunet z zaciekawieniem przyglądał mi się jak wzrokiem lustruję jego mieszkanie.
-I jak? - Spytał wchodząc do mieszkania i zamykając za sobą drzwi.
-Bardzo tu przytulnie. - Odparłam posyłając mu ciepły uśmiech.
-Dziękuję. Jesteś głodna? - Spojrzał na mnie pytająco, zawieszając kurtkę na wieszaku.
-Może trochę. - Przyznałam zgodnie z prawdą. Brunet podszedł do mnie i pomógł mi zdjąć płaszcz, po czym powiedział go zaraz obok swojej kurtki.
-W takim razie zapraszam do kuchni. Ugotuję ci coś. - Powiedział miękkim głosem, łapiąc mnie za rękę i prowadząc do lodówki.
-Umiesz gotować? - Spytałam zdziwiona, przyglądając się jak brunet przygotowuje potrzebne składniki.
-Gdy się mieszka samemu, trzeba sobie jakoś radzić. Zrobię nam spaghetti. - Oświadczył.
-Świetny wybór. - Przyznałam, gdyż było to moje ulubione danie.
        Usiadłam na blacie, przyglądając się poczynaniom Harrego. Gotował on z precyzją mistrza kuchni. Byłam naprawdę pod wrażeniem. Ten facet chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Gdy jego dzieło było już gotowe, włożył on danie na dwa talerze i postawił je na niewielkim stoliku stojącym pod oknem w kuchni.
-Smacznego. - Powiedział zadowolony z siebie, siadając na jednym z dwóch krzeseł. Zeskoczyłam z blatu i zajęłam miejsce naprzeciwko niego.
-Wygląda bardzo apetycznie. - Rzuciłam z uznaniem.
-Dziękuję. A teraz spróbuj. - Zachęcał mnie. Nałożyłam część dania na widelec, po czym włożyłam je sobie do ust. Delektowałam się każdym kęsem.
-Boże, Harry to jest niesamowite. Czyżbyś przypadkiem nie minął się z powołaniem zostając nauczycielem? - Wycedziłam.
-Cieszę się, że ci smakuje. - Odparł z uśmiechem na ustach. - A co do powołania to zarówno gotowanie jak i uczenie jest moją pasją. Ale, gdybym został kucharzem, nie spotkałbym ciebie. - Dodał, spoglądając mi w oczy.
-Więc jednak dobrze wybrałeś. - Powiedziałam z czułym uśmiechem, chwytając jego dłoń leżącą na stole i splatając nasze palce.
        Jedliśmy w ciszy delektując się smakiem nieziemskiego dania przyrządzonego przez bruneta. Gdy zniknęło ono z naszych talerzy, odłożyłam widelec na bok i wytarłam usta serwetką.
-Dziękuję. Teraz chyba czas na deser. - Zauważyłam.
-Hmm... obawiam się, że zjedliśmy już wszystko co miałem w lodówce. - Odparł zakłopotany.
-A kto tu mówił o jedzeniu? - Spytałam uwodzicielskim głosem, wstając od stołu. Podeszłam do krzesła Harrego, po czym kładąc dłonie na jego ramionach, okrakiem usiadłam na jego kolanach.
        Mężczyzna spojrzał na mnie z niedowierzaniem, jednak już po chwili wpił się w moje usta składając na nich namiętne pocałunki. Przeniosłam dłonie z jego ramion, wplatając je w jego loki. Harry natomiast przytrzymał mnie w talii. Pocałunki stawały się coraz bardziej gorące. Dłonie Harrego poczęły zjeżdżać coraz niżej wzdłuż mojego ciała. Złapał mnie pod udami i cały czas nie przerywając pocałunku, ostrożnie podniósł się z krzesła. Bez najmniejszego wysiłku przeniósł mnie do salonu, po czym ruszył w stronę jednych z tajemniczych drzwi. Przytrzymując mnie jedną ręką, co też nie sprawiło mu trudności otworzył je i wniósł mnie do środka. Delikatnie uchyliłam powieki. Moim oczom ukazała się niewielka sypialnia. Stało w niej jedynie duże, dwuosobowe łóżko i regał z książkami, biegnący wzdłuż całej ściany. Gdy zabrakło mi już tchu, brunet przeniósł swoje pocałunki na moją szyję. Delikatnie położył mnie na łóżku, dominując nade mną. Jednak zanim się obejrzał, oplotłam go nogami w talii i przewróciłam na łóżko, siadając na nim okrakiem. Z jego miny wywnioskowałam iż podobał mu się taki obrót akcji. Ponownie wpiłam się w jego usta, po czym moje pocałunki, poczęły zjeżdżać coraz niżej. W końcu jednak zatrzymał mnie dekolt koszulki. Nie pytając o pozwolenie ściągnęłam ją Harremu przez głowę i powróciłam do mojej poprzedniej czynności. Brunet oczywiście nie protestował. W oczy rzucił mi się tatuaż motyla, któremu tym razem mogłam przyjrzeć się dokładniej. Harry nie pozostał mi dłużny i już po chwili również pomógł mi pozbyć się koszulki. Świadomość iż patrzy na mnie odzianą jedynie w czarny koronkowy stanik, zalała moje policzki rumieńcem.
-Jesteś piękna. - Wyszeptał mi do ucha widząc moją reakcję. Słowa te ośmieliły mnie trochę i z powrotem wpiłam się w usta bruneta. Dłońmi wodziłam po jego nagim, umięśnionym torsie. Harry obrócił nas tak, że teraz to on dominował nade mną. W pewnym momencie jego ręce z mojej talii przeniosły się na biodra. Coraz bardziej zbliżał się go mojego rozporka.
-Jesteś pewna? - Spytał zatrzymując dłonie na guziku moich spodni. Po chwili namysłu pokiwałam głową.
-Tak. - Wyszeptałam mu prosto w usta. Nie musiałam dwa razy powtarzać. Moje spodnie już po chwili znalazły się na podłodze.

~*~

         -Nie chcę, żebyś wyjeżdżał. - Powiedziałam wtulając się w nagi tors Harrego.
-To tylko pięć dni. - Zaśmiał się brunet, czule głaszcząc mnie po głowie.
-Będę tęsknić. - Wyznałam, szczelniej okrywając nas kołdrą.
-Nie tylko ty. - Odparł składając słodki pocałunek na moich ustach. - Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? - Spytał nagle, odrywając się ode mnie niechętnie.
-Tak, a skąd to pytanie? - Spojrzałam na niego zdezorientowana.
-Trochę obawiam się twojej reakcji na to co zaraz powiem. Wiem, że może być jeszcze za wcześnie, ale muszę ci to wyznać. Kocham cię, [T.I]. - Wyszeptał patrząc mi głęboko w oczy. Jego tęczówki mieniły się wszystkimi odcieniami zieleni.
-Ja ciebie też, Harry. - Odparłam zgodnie z prawdą.LOLA

127 komentarzy:

 1. *.* daalej <33 świetny http://teachmmehowtobe.blogspot.com/ zapraszam do mnie :DD

  OdpowiedzUsuń
 2. O JA PIERDOLE TO JEST TAKIE JHBXHWJVBGJHDBCXYGUD ŻE NIE MOGEE !! *.* Kocham cię za tego imagina a on jest po prostu najzajebistszy pod słońcem ♥ Czekam na następną :D Proszę , dodaj najszybciej jak się da :) ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Bosze.... GENIALNE! To takie kasdncinuicnwjoiaxniwninwiricxami*_* Nie umiem się wysłowić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać czwartej części! Ten imagin jest genialny !! Mam nadzieję, że będzie z Happy Endem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Boski. Genialny.
  Nie wiem, co napisać.

  Zapraszam do siebie: zyjsnami.blogspot.com

  Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 6. Powinnaś napisać książkę tylko pod pseudonimem jakim się posługujesz na blogu =] Bardzo chętnie bym ją kupiła. Masz "lekkie pióro" i bardzo przyjemnie czyta się twoje opowiadania ;p

  OdpowiedzUsuń
 7. I think I've got heart attack. Takkk to genialnie określa moje pdczucia

  OdpowiedzUsuń
 8. Boski masz talent :D Proszę next :P będę czekać :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne :) Wiesz, właśnie takie imaginy nauczyły mnie kochać, prze co mam genialnego chłopaka ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Wspaniały , twoje imaginy nie sa przesadzone i za bardzo zboczone ! Są słodkie , lekkie i idealne ! Czekam na next częsc ! :) ; 3 <3

  OdpowiedzUsuń
 11. KOCHAM TO!!! Cudowne naprawdę :* Czy będzie dalsza część? *.*

  OdpowiedzUsuń
 12. OMG OMG TO JEST SUPER, CUDOWNE, NIESAMOWITE, PIĘKNE I AJHGDUYGDGUYXVGUY KOCHAM CIĘ <3 MASZ PRAWDZIWY TALENT :)))))

  OdpowiedzUsuń
 13. Błagam niech ten imagin nigdy się nie kończy!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Zajebisty jest ...... Nawet nie potrafie sie wyslowic na poprostu hbnkbcdfthh ohhhh ;) -świstak :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Z niecierpliwością czekałam na tą część, sprawdzałam jak głupia co kilkanaście minut tego bloga czy czasem nie dodałaś kolejnej części. Haha jednak doczekałam się i jestem ogromnie zachwycona nią!
  Tylko ne wiem czemu ale nadal nie jestem przekonana co do miłości Harrego jaką darzy "mnie". To jest po prostu lekko podejrzane, ale może to tylko moje głupie ubzdurania.

  Pozdrawiam i życzę dużo weny na przyszłość.
  @swaggy_loueh

  www.different-louistomlinsonfanfiction.blogspot.com
  www.escape-zaynmalik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Super! Genialne! Nie mogę się doczekać dalszej części.

  OdpowiedzUsuń
 17. Imagin na "od razu po szkole" zawsze spoko. <3
  Harry, toż to nieetyczne tak z uczennicą! Czy normalny nauczyciel może bzykać uczennicę? Ależ owszem czemu nie, jemu też należy się! Boże, sory, nie myślę, teraz racjonalnie, bo to było genialne. :D I jeszcze uwielbiam, kiedy ktoś mówi 'księżniczko'. *__________________*

  OdpowiedzUsuń
 18. Heheszky, bardzo fajnie :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Omg *_* kocham kocham kocham kocham kocham *_* jezu *_* boskie *_* cudne *_* zniewalające *_* urocze *_* piękne. Co ja gadam. Przepiękne *_* o esuuu.. *_* brak słów. . . *_* kocham <333
  PozytywnieZakręcona*_*

  OdpowiedzUsuń
 20. ŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚSwietne :D <3 ♥

  OdpowiedzUsuń
 21. vzshyjdsu *.* dalej :D może być w środę ? ja mam urodzinki w środę :* 12 czerwca ♥ xxxx

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. O nie wierze CUuuDOooo genialne awwwwwwww kocham cie <3 napisz jak najszybciej :** moja ksiezniczko :* <3

  OdpowiedzUsuń
 24. O LOSIE KTOSIE ! AŻ MI SIĘ GORĄCO ZROBIŁO :D
  JAAA ALE TY JESTEŚ DOBRA < 3
  CUDOWNY IMAGIN KOCHANA !
  CZEKAM NA 4 CZĘŚĆ NIESTETY OSTATNIĄ...^^
  PIĘKNA...^^

  OdpowiedzUsuń
 25. Myślałam,że będę musiała długo czekać,a tu proszę miła niespodzianka!! Zaczęłam piszczeć gdy zobaczyłam tego posta!! Dodaj czwartą część proszę...<33333 <333333

  OdpowiedzUsuń
 26. fajny, zresztą jak zawsze ;D
  czekam na nexta.

  OdpowiedzUsuń
 27. Najlepszy Harry ever! Serio LOLA wychodzi Ci to fantastycznie! Jestem pełna podziwu, kochana! Masz ogromny talent a ten pomysł był faktycznie najlepszym pomysłem jaki mógł być. Cieszę się, że go zrealizowałaś w taki sposób. Perfekcyjnie wręcz!
  Czekam niecierpliwie na kolejną, ostatnią część. Czuję, że musi być naprawdę dobra! Życzę Wam weny, kochane!
  Wasza stała czytelniczka @kariisxx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5 części?! WSPANIALE! JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM! Właśnie teraz doczytałam. Uch, kocham cię!

   Usuń
 28. Aaaaaa.. To było gabgzndjxndgsnxjndhxndu <3 zajebiste czekam na nn :)

  OdpowiedzUsuń
 29. O MATKO! O MATKO! O MATKO! THIS IS BEAUTIFUL! *.* Poprzednią część czytałam dzisiaj około drugiej nad ranem, przez ten imagin później nie mogłam zasnąć. W szkole cały dzień nie mogłam przestać myśleć o tej historii. Cały czas w głowie siedzą mi różne sytuacje z opowiadania. To jest najpiękniejszy i najlepszy imagin jaki kiedykolwiek czytałam, na prawdę i to nie tak że po prostu tak napisze. To jest szczere. Masz bardzo wielki talent. Mam nadzieję że długo będziesz pisać i że kiedyś może napiszesz nawet książkę. Taki talent nie może się zmarnować. Chciała bym Ci bardzo serdecznie podziękować za to że piszesz, naprawdę DZIĘKUJĘ.

  OdpowiedzUsuń
 30. Świetny po prostu cudo , czekam na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 31. Sorki,że wtedy napisałam Anonimem :P To ja jestem tym Anonimem co ma urodziny :P A wiecie co mnie też uszczęśliwia- to,że Daniele też ma dziś urodziny....a Perrie równo za miesiąc !!! :D

  Ale dziękuję,że mi zadedykowałaś ~ To Jeden NAJLEPSZYCH PREZENTÓW JAKIE DZIŚ DOSTAŁAM !!! :*
  Jeszcze raz DZIĘKUJĘ !!! <3 Jest boski :D

  OdpowiedzUsuń
 32. Hdkdkfjdjdkkdndnslalsndnxjsksjdjdndn on jest boski!!! ;*** kocham

  OdpowiedzUsuń
 33. ASDFGHJGHDFSADFGHJGHFDS *__*

  OdpowiedzUsuń
 34. Jest taki cudny ze ablhbiscbiyudswygbs :** Mam nadzieję, że to nie koniec *-*

  http://polskie-opowiadania-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. O moj Boże ... Genialne ! Tylko miałam choć małą nadzieje , ze [T.I] ma 18 lat :( a Hazza przynajmniej 20-22 ... Wtedy by było bardziej ... Hmmm ... legalnie ? Hahah , tak xd Ale to tylko moja mała , skromna opinia :) Ale imagin - nic dodać, nic ująć ! Jest BOOOOSKI ! hahsjahaskavgsjdnsgs <3

  OdpowiedzUsuń
 36. To opowiadanie bylo cudne *.*
  Takie urocze Zakazana milosc hehe xd
  Szkoda ze koniec :(

  OdpowiedzUsuń
 37. Dalej, Dalej.. nie mogę się doczekać kiedy dodasz 4 część.. KOFAM ♥.♥

  OdpowiedzUsuń
 38. ŚWIETNY, GENIALNY, CUDOWNY!!! Bardzo lubię Twoje imaginy i z niecierpliwością czekam na następny :D
  Zapraszam http://still-the-one-blog.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 39. NAJLEPSZY NA SWIECIE ! tak straszliwie mi sie podoba to opowiadanie, ze ankjhdsakjcads *-* szybkood dodajcie next'a <3 xx

  OdpowiedzUsuń
 40. Wspaniały!!! :D jak weszłam na tego bloga i zobaczyłam, że jest kolejna część imagina to omal się nie popłakałam ze szczęścia xd jaki zaciesz miałam hahah, czekam na nexta ;)

  OdpowiedzUsuń
 41. Zajebisty!!!!! Z niecierpliwością czekałam na tą część :* Będzie następna??????

  OdpowiedzUsuń
 42. Omnomnom <3 i wsyzstkiego najlepszego dla tego anonimka :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Aaaaa *.* Kurwa .. Zajebisty !
  Czekam na następny ;*

  OdpowiedzUsuń
 44. tutaj pisze sobie @musicfanatyk.
  O FUCK YEA!!! TO JEST ZAJEBISTE!!! DAJESZ NASTĘPNE!!!!

  OdpowiedzUsuń
 45. K;wlkjrekwoeihjyugtfvhuytrfgvhbygb- to, co mam w głowie po przeczytaniu tego imagina. Wiem, że to mało kreatywne, ale musisz mnie zrozumieć, jestem pod wrażeniem <3

  OdpowiedzUsuń
 46. Zrob z tego może opowiadanie?

  OdpowiedzUsuń
 47. Nie wiem co napisać. GENIALNE !!!!

  OdpowiedzUsuń
 48. N niech mnie drzwi cisną. Ale pocisk i czad. Po prostu brak mi słów. Genialny rozdział.
  Pozdrawiam i czekam na kolejną część @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 49. JA CHCE JESZCZE JA CHCESZ WIECEJ :D

  OdpowiedzUsuń
 50. fvhsdogrlgwrgw,jegfwkqjegfkwegkjgejwgekugrkwgegwq napisz nexta bo to było takie uhsfgdkhfgkdhfgkjwfgku że inaczej tego opisać nie potrafię

  OdpowiedzUsuń
 51. Ej *_* a czy mogę prosić o imagin z malikiem dla PozytywnieZakręconej*_* jakiś radosny i z happy endem <3

  PozytywnieZakręcona*_*

  OdpowiedzUsuń
 52. o fuck yeahhh boski *o* kochanie kocham cię czekam na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 53. Ja cie normalnie kocham . To jest cudne. Z niecierpliwoscia czzekam na nexta.. Niedawno odkrylam wasz blog a normalnie juz sie zakochalam. -Horankyy *.*

  OdpowiedzUsuń
 54. Ja cie normalnie kocham . To jest cudne. Z niecierpliwoscia czzekam na nexta.. Niedawno odkrylam wasz blog a normalnie juz sie zakochalam. -Horankyy *.*

  OdpowiedzUsuń
 55. awwww *.* Boooże <333
  o jest N I E S A M O W I T E
  Kocham to *.*
  Chcę już kolejną część podajże ma być ich 5 tak ? ;)
  Nie tylko mnie to wciągnęło ... Strasznie mi to przypomina PLL takie słodkie ;)
  Czekam na kolejną część i pozdrawiam xx ---G

  OdpowiedzUsuń
 56. NIE MA MOWY O ZŁYM ZAKOŃCZENIU! MUSI BYĆ HAPPY END MUSI BYĆ!
  WSPANIAŁY<3

  OdpowiedzUsuń
 57. BOSKI! Nie wiem co powiedzieć. To się tak przyjemnie czyta. Mam uczucie jakbym ja tam była na żywo i na miejscu głównej bohaterki. KOCHAM WASZE IMAGINY <3 P.S przeprzaszam, że pisze z anonima, ale już nie chciało mi sie logowac Zaja xx

  OdpowiedzUsuń
 58. Boski, extra, cudowny, niesamowity, wspaniały.<3
  Proszę dodaj nexta jak najszybciej <3
  Kocham Cię <3

  OdpowiedzUsuń
 59. super piszesz !! <333 czekam na next.. ;D

  OdpowiedzUsuń
 60. OMYGYYYYY!!! Zakochałam się w tym imaginie!! <33
  Senka +18. Iuiuiu :D
  Czytam ten imagin chyba z 3 raz i nadal nie mam dosyć. Musiałam na chwilę przerwać czytanie aby skomentować ^.^
  Czekam na ostatnią część... Bo będą cztery, tak?
  Napisz jeszcze ze dwie. Pliiiiss!! <33
  Prosiłabym o jakiś happy end :)
  Fajnie, że tak szybko dodajesz kolejne części :**

  Kocham ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam jeszcze dodać:
   to jest tak genialnie pisanie że aż zapominam że Harry jest moim nauczycielem.
   I zaczynam się martwić. Chyba nie będzie szczęśliwego końca :/
   Chodzi mi o to co powiedział Harry: "-Nie tylko ty -odparł składając słodki pocałunek na moich ustach".
   PROSZĘ CIĘ!!!! NAPISZ HAPPY END!!! WSZYSTKO JEST TAKIE IDEALNE I NIECH TAK POZOSTANIE.
   I gdybyś mogła przemyśleć to, żeby napisać jeszcze ze dwie części ;)

   Usuń
  2. Części będzie jednak 5, a zakończenie na razie pozostanie niespodzianką. PS. Myślę, że powinnaś przeczytać notkę :) x

   Usuń
  3. Ippp!! Będzie 5???? Ale mam zaciesz :3
   Nie trzymaj mnie w niepewności! Nie lubię tak xdd
   Ale bez jaj... Napisz happy end bo się popłaczę jak będzie jakiś dramat typu wywalenie Harrego ze szkoły itp...
   Chociaż problemy jakieś mogą być :D Nielegalny związek nauczyciela i uczennicy. Awawawwww :33

   Oooo... <3 Dziękuję za dedykacje ^.^
   A nawet o to nie prosiłam :D
   Kurde. Nawet nie wiesz jakie to zajebiste uczucie. W dodatku taki extra imagin *.*
   :***

   Usuń
 61. Wow. Genialny <3 Ale.. z nauczycielem? Fuuuj..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że jeśli nauczyciel wygląda tak jak Harry to od razu jest "mniej fuuuj" xD

   Usuń
  2. Hahahh xdd Dokłądnie.
   Jeśli to jest Harry to mniej "fuj". Powiedziałabym nawet że "Awawawawwww..:3"

   Usuń
 62. normalnie hfjsdkluiygkhdckyhf *.*

  OdpowiedzUsuń
 63. Jejjjj *.* Naprawde cudownyyy

  OdpowiedzUsuń
 64. Takie trochę +16 ^^

  Boskie.

  OdpowiedzUsuń
 65. Dziewczyny macie NAJLEPSZĄ stronkę z imaginami w necie! Mówię szczerze, przekopałam cały internet w poszukiwaniu takiej stronki, choćby odrobinę podobnej do waszej, ale żadna niedorasta wam do pięt...
  Jestem taka dumna, że taki talent literacki wykorzystujecie w normalnych - to znaczy GENIALNYCH, nie zrozumcie mnie źle - imaginów, a nie jakichś zboczonych +18-tek. Takie piszą tylko directionatorzy.
  Bardzo podobają mi się wasze imaginy i pamiętajcie : Harry czuwa ;D
  Więcej imaginów, nie zniechęcajcie sie liczbą komętarzy! I bez nich jesteście fantastyczne!
  ~Carrotka :*
  PS. Imagin z BooBearem 4 me? Byłabym wdzięczna :* :*

  OdpowiedzUsuń
 66. Ja pierdolę ! Gdy to czytałam rozjebało mnie na cząstki elementarne xd zakochałam się w tym blogu ;p czytając to czułam się jakbym tam była, ale tak dosłownie <333 aż ręce mi się trzęsły i cały czas cieszyłam się do monitora ;D nie mogę doczekać się następnej części ;)

  OdpowiedzUsuń
 67. P.S Czytając to czułam coś magicznego, niesamowitego i niepowtarzalnego *.*

  OdpowiedzUsuń
 68. OEMDŻI ^_^
  Zakochałam się w tym imgainie :-)
  Stwierdzam zgon, bo zajebisty »
  Niezwykłe story, booże nie mogę się doczekać nexta

  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com ---> liczę, że wpadniecie

  OdpowiedzUsuń
 69. Jejuu!!! *.* jakie to słodkie ,uwielbiam ten imagin ,chciałabym ,żeby się nie kończył <3

  OdpowiedzUsuń
 70. najlepszy imagin naszej stronce <3. Szkoda że ostatnio rzadko dodajcie imaginy . Rozumiem że wszystko się pobjakims czaise znudzi ale blgam was znajdźcie jeszcze motywację i nie przestawajcie pisac bo macie mega talent ;*xx

  OdpowiedzUsuń
 71. KAHN
  RECKLESS
  LOLA
  Jesteście zajebiste. ZA-JE-BIS-TE. Tak bardzo chciałabym was poznać w realu... To jest nie w sklepie, żeby potem nie było zbędnych nieporozumień. Chciałabym was poznać, bo czytając wasze imaginy mogę stwierdzić, że macie niesamowicie bogatą i ciekawą osobowość.
  Mam nadzieję, że choć trochę dorównuję wam w wyobraźni.
  PS. KOCHAM WAS DZIEWCZYNY!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę przeszkody, by się spotkać :) Zróbmy sobie spotkanko czytelników naszego bloga, tak bardzo chciałybyśmy Was wszystkie poznać. Musimy to kiedyś zorganizować!

   Usuń
  2. Świetny pomysł!!! Zlot czytelników "polska-imaginy-one-direction".
   Zorganizujcie coś takiego. Jak będzie gdzieś w pobliżu Kielc to przyjadę :)

   Usuń
  3. Potwierdzam sa zajebiste, ale w realu sa jeszcze bardziej zajebiste c:

   Usuń
 72. Tak, w całości zgadzam się z dziewczyną wyżej.
  PS. Jesteś dziewczyną, nie?

  OdpowiedzUsuń
 73. Ty jest Zajebiste:**********
  Czekam na next <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 74. Nie no .... Przespałam się z nauczycielem.... xd ASDFGJKJUTEWQWZDXHFJYTRYKHFR ZAJEBISTY JEST!! <33 DAWAJ NEXTA BO OSZALEJĘ !!!! ;**

  OdpowiedzUsuń
 75. Super, PROSZĘ O NEXTA, a moglabyś mi napisać i Lous'ie??? POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH TEGO BLOGA, DIRECTIONERS, I TOBIE ZAZDROSZCZĘ TALENTU... :
  xx-Victoria

  OdpowiedzUsuń
 76. jezzuu bten imagin był tak zarabisty ze az sie rozplakalam pisz dalej i prosze o nextaaa <3 jak najszybciej !!

  OdpowiedzUsuń
 77. Świetne! :) Myślę, że fajnie wychodziłoby Wam pisanie dłuższych historyjek - kilku/kilkunasto częściowych *.*
  /Natalka

  OdpowiedzUsuń
 78. Jesteś cudowna ! Wy wszystkie jesteście cudowne! Podziwiam was i życzę DUŻO WENY ! <3 Pozdrawiam i całuje:***

  OdpowiedzUsuń
 79. 100 komentarz . ! czekam na nastepny ale mn dziewczyno wkrecilas . ! waspanialy xx

  OdpowiedzUsuń
 80. a żesz kurwa, umarłam. :( za piękne żeby było prawdziwe. :( chciałaby przeżyć coś tak pięknego.

  OdpowiedzUsuń
 81. Kiedy będzie następny.Tylko proszę jak najszybciej.xd.

  OdpowiedzUsuń
 82. Jezu to jest piękne <3 wasze imaginy czyta sie lepiej niż nie jedną książkę :*
  Pozdrawiam :D
  PS:Dodaj 4 cz. jak najszybciej!!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 83. Supe, super, super !! Dodaj już 4 cześć, pliss :*

  OdpowiedzUsuń
 84. Jesteście po prostu świetne !<3
  Piszcie jak najwięcej,czytelnicy was kochają ! :)

  OdpowiedzUsuń
 85. Świetne! To jest nasz blog i nie wiemy, czy warto pisać xx http://stories-and-ideas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. Świetny Dawaj Next'a jak napiszesz ;3

  OdpowiedzUsuń
 87. Trololololo, zarąbiste.
  Mam nadzieję, że Harry nauczyciel nie okaże się idiotą. : )

  OdpowiedzUsuń
 88. Zmieniłam adres blogów.

  Nowy adres bloga zyjsnami.blogspot.com , to: http://niektore-sny-sie-spelniaja.blogspot.com/

  Nowy adres bloga naazawsze.blogspot.com , to: http://naa-zawsze.blogspot.com/

  Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 89. Mogłabym prosić następnego Louisa? Bo tak genialnie piszecie, że aż się najarać nie mogę *.*
  p.s. Tu jest blog, w którym inni decydują, jakie ma być opowiadanie i o czym. Wolny wybór. http://stories-and-ideas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 90. Świetny!!!!! Kocham waszego bloga :**** Proszę powiedz kiedy następna część <3

  OdpowiedzUsuń
 91. Oczywiście zajebisty... Będzie next? *__*
  -Katherine

  OdpowiedzUsuń
 92. Zróbcie taki o każdym z chlopcow a i genialny*_*
  ~ Claudis

  OdpowiedzUsuń
 93. O MÓJ BOŻE . TEN IMAGIN JEST NAJZAJEBISTSZYM IMAGINEM JAKI TYLKO MÓGŁ BYĆ, CZYTAŁAM TO I PRZECHODZIŁ MNIE DRESZCZ. TEN BLOG Z IMAGINAMI JEST NAJLEPSZY W CAŁYM INTERNECIE WCHODZĘ TYLKO TU. DZISIAJ ZASTANAWIAŁAM SIE WŁAŚNIE CZY PRZECZYTAĆ IMAGINA O HARRYM, NIE CHCIALAM BO TO UZALEŻNIA. ŚWIETNE NAPRAWDĘ POZAZDROŚCIĆ TALENTU !

  OdpowiedzUsuń
 94. Popłakałam się!!! To było piękne proszę o NEXT!!

  OdpowiedzUsuń
 95. O matko < 3 Dawaj szybciutko kolejny! ♥

  OdpowiedzUsuń
 96. Awwww.... *-* Jak Na Razie To Jest Mój Ulubiony Imagin ALe Reszta Też Zajebista! *-*

  OdpowiedzUsuń
 97. Milutko Go się czytało ^^ Cudowny <3

  OdpowiedzUsuń
 98. Czytam już go chyba z 5 raz. I jest Cudowny.!! Kocham !!! <3 Zapraszam do mnie nieliczasiepieniadze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń