sobota, 8 czerwca 2013

# 96. Harry I cz. 2

        Tygodnie mijały, a ja nadal z utęsknieniem wyczekiwałam każdej lekcji angielskiego. Chodziłam do szkoły nawet, gdy byłam chora. Nie chciałam przegapić żadnej okazji spotkania się z Harrym. Patrząc na niego mimowolnie wstrzymywałam oddech, a moje serce zaczynało bić niespokojnie. Za każdym razem, gdy mnie dotknął, nawet przez przypadek czułam motylki w brzuchu. Trwało to już kilka miesięcy i po pewnym czasie doszłam do tego, że zwyczajnie się w nim zakochałam. Zdawałam sobie sprawę, z tego iż obdarzenie uczuciem nauczyciela jest co najmniej niewłaściwe i niebezpieczne, jednak nie mogłam nad tym zapanować. Serce nie sługa. Wiedziałam, że jesteśmy z dwóch różnych światów i nigdy nie będzie nam dane być razem. Mimo wszystko nie potrafiłam wyzbyć się tego uczucia.
        W środę, podobnie jak w poniedziałek lekcja angielskiego była na pierwszej godzinie. Jak zwykle jako pierwsza pojawiłam się w klasie, siadając w pierwszej ławce naprzeciwko biurka Harrego. Moja przyjaciółka Ellie niezbyt rozumiała czemu służyć miała ta przesiadka, gdyż najczęściej to ja walczyłam o miejsce w ostatniej ławce. Niestety nie byłam wtedy jeszcze gotowa jej tego wytłumaczyć.
-Dzień dobry, [T.I]. - Przywitał się mężczyzna otwierając dziennik.
-Dzień dobry, Harry. - Odparłam pogodnym tonem. Nadal niezwykle cieszył mnie fakt iż brunet pozwolił mi mówić do siebie po imieniu. Rozmawiałam z kilkoma dziewczynami ze szkoły i dowiedziałam się, że tylko mi pozwolił zwracać się do siebie w ten sposób. Nie ukrywam, że było mi bardzo miło i poczułam się wyjątkowa.
        Do klasy poczęli wchodzić pozostali uczniowie. Wśród nich była moja przyjaciółka Ellie. Ruszyła w moją stronę z promiennym uśmiechem na ustach, po czym zajęła miejsce obok mnie. Gdy klasa była już wypełniona uczniami, Harry wstał od biurka i stając pod tablicą, zwrócił się twarzą w stronę klasy.
-Zanim rozdam wam testy, mam dla was pewne ogłoszenie. Na pewno ucieszy was wiadomość iż cały przyszły tydzień nie będzie mnie w szkole. Nie sądzę, aby znalazł się ktoś na zastępstwo, więc zapewne będziecie zwolnieni z angielskiego. - Oznajmił, po czym cała klasa oprócz mnie zaczęła cieszyć się i wiwatować. - Ja też będę za wami tęsknił. - Zaśmiał się brunet. - A teraz wyciągajcie długopisy i piszemy test. - Dodał, podchodząc do biurka i biorąc z niego plik kartek.
        Już wcześniej obiło mi się o uszy, że Harry wyjeżdża na jakieś szkolenie i ma nie być go w pracy przez tydzień, lecz miałam nadzieję, że to tylko plotki. Nie mogłam sobie wyobrazić tygodnia w szkole bez tego przystojnego bruneta z rozbrajającym uśmiechem. Chciałam spędzić z nim trochę czasu przed jego wyjazdem, aby zrekompensować sobie jego nieobecność w przyszłym tygodniu, jednak nie miałam pomysłu jak mogłabym to zorganizować. Harry chodził między ławkami, wręczając każdemu jego kserówkę testu. Gdy dotarł do mnie i Ellie, położył przede mną białą kartkę w formacie A4 z wypisanymi poleceniami. Wpadłam wtedy na niezwykle błyskotliwy, lecz zarazem bardzo ryzykowny pomysł. Postanowiłam oblać test. Mogłabym wtedy przyjść na dodatkowe zajęcia i poprawę. Nie sądziłam, aby był inny sposób, abym mogła spędzić z Harrym choć trochę czasu, więc postanowiłam zaryzykować. Czytając polecenia, byłam wręcz zszokowana poziomem ich trudności. Znałam odpowiedź na każde pytanie. Normalnie napisałabym taki test w piętnaście minut, czego rezultatem byłaby piątka. Jednak nie tym razem. Podpisałam się u góry kartki i poczęłam odpowiadać na pytania. Na każde nieprawidłowo, oczywiście. Pisałam najgorsze głupoty jakie przychodziły mi do głowy. Musiałam mieć pewność, że obleję ten test. Skończyłam w połowie lekcji, w czasie gdy reszta uczniów nadal pisała, pochylając się na swoimi kartkami. Harry siedział za biurkiem, uważnym wzrokiem lustrując całą klasę i pilnując, aby nikt nie ściągał.
-Już skończyłaś? - Spytał, spoglądając na mnie spod ściągniętych brwi.
-Na to wygląda. - Odparłam wzruszając ramionami.
-Może powinnaś jeszcze raz sprawdzić. - Zaproponował.
-Sądzę, że i tak nic więcej nie uda mi się wymyślić. - Rzuciłam.
-Chcesz już oddać kartkę? - Spytał.
-Czemu nie. - Odparłam podając mu mój test.
        Harry wodził wzrokiem po linijkach tekstu ze zdziwieniem wymalowanym na twarzy. Z jego miny wywnioskować mogłam iż mój plan się powiódł. Zapewne nie spodziewał się iż test pójdzie mi aż tak źle. Wcześniej z angielskiego miałam same piątki. Brunet wziął do ręki czerwony długopis i zaczął kreślić i dopisywać coś na moim teście. W końcu odłożył pisać i patrząc na mnie sponad kartki, powiedział:
-Przykro mi [T.I], ale za tą pracę postawić mogę najwyżej niedostateczny.
-Najwyżej? Przecież niżej się już nie da. - Zauważyłam.
-Niestety na tyle właśnie zasłużyłaś. - Odparł wzdychając. - Co się właściwie stało? Wcześniej miałaś same piątki. - Dodał spoglądając do dziennika na moje stopnie.
-Nie do końca radzę sobie z ostatnimi tematami. - Łgałam patrząc mu w oczy. Materiał ten opanowałam już kilka lat temu, przygotowując się do konkursu humanistycznego i od dawna miałam go w małym palcu.
-Miałabyś czas w czwartek i piątek po szkole? Mogłabyś przyjść na zajęcia dodatkowe. - Zaproponował.
-Jeśli pomoże mi to w poprawieniu ocen, mogę poświęcić chwilę. - Odparłam z udawaną niechęcią, cały czas wczuwając się w swoją rolę.
-W takim razie zapraszam jutro i pojutrze, zaraz po zajęciach. - Posłał mi pokrzepiający uśmiech.
-Już nie mogę się doczekać. - Rzuciłam wzdychając ciężko, natomiast w duchu wręcz skakałam z radości.

~*~

        -Dzień dobry. - Przywitałam się wchodząc do klasy.
-Dzień dobry, [T.I]. Zajmij miejsce w ławce. - Powiedział Harry uśmiechając się ciepło.
        Jak zwykle usiadłam na przeciwko biurka bruneta. Poza mną w klasie było około pięciu osób, w tym tylko dwóch chłopaków. Wszyscy, podobnie jak ja oblali test. Harry zaczął tłumaczyć nam jak powinien być on rozwiązany poprawnie i dlaczego. Opowiadał o wszystkim co powinniśmy wiedzieć po przerobieniu tego działu. Mówił w skrócie o najważniejszych rzeczach, których znajomość powinna wystarczyć nam do zaliczenia testu. Mimo młodego wieku, był naprawdę dobrym nauczycielem. Wszystko tłumaczył jasno, dokładnie i zarazem ciekawie. Jego lekcje były jedynymi, na których nikt się nie nudził. Nie przerywając swojego wykładu, począł rozdawać nam kartki z ćwiczeniami. Poprosił, abyśmy spróbowali wypełnić je samodzielnie. Dał nam na to kilkanaście minut, a sam w tym czasie zasiadł do biurka i począł uzupełniać coś w dzienniku. Starałam się skupić na ćwiczeniach, jednak nie było to łatwe, gdy Harry siedział w odległości zaledwie kilkudziesięciu centymetrów ode mnie. Zebrałam się jednak w sobie i rozwiązałam wszystkie zadania z kartki, najlepiej jak potrafiłam.
        Po piętnastu minutach Harry wstał od biurka i począł chodzić między uczniami, zaglądając im przez ramię na ich kartki. Udzielał im rad i wytykał błędy popełnione w rozwiązywaniu zadań. Gdy dotarł do mojej ławki, stanął za mną po czym pochylił się kładąc głowę na moim ramieniu. Objął mnie kładąc dłonie na mojej ławce. Mimowolnie wstrzymałam oddech.
-Świetnie ci poszło, tylko w niektórych miejscach masz parę błędów. - Oznajmił, wskazując je palcem. - Jeśli napiszesz tak poprawę, piątkę masz jak w banku. - Dodał z ciepłym uśmiechem.
-Dziękuję. - Udało mi się wydusić drżącym głosem.
        Harry odsunął się ode mnie, łapiąc mnie za podbródek. Zwrócił moją twarz ku górze, zmuszając mnie bym na niego spojrzała. Zatopiłam się w jego tęczówkach mieniących się wszystkimi odcieniami zieleni. Delikatnie przejechał kciukiem po moim policzku. Po całym ciele przeszedł mnie przyjemny dreszcz. Następnie opuścił dłoń, odchodząc bez słowa. Odprowadziłam go wzrokiem do ławki innej uczennicy. Przyglądając mu się uważnie, dostrzegłam iż tylko moim względem zachowywał się w ten sposób. Nie o końca wiedziałam co powinnam o tym myśleć i co to dla mnie oznaczało, jednak nie ukrywam, że bardzo mi to schlebiało. Rozbudziła się we mnie nadzieja, że może ja również nie jestem mu obojętna.
        Lekcja trwała jeszcze zaledwie kilka minut. Po dzwonku wszyscy uczniowie spakowali książki i opuścili salę. Ja oczywiście jak zwykle udałam się do drzwi jako ostatnia. Naciskałam już klamkę, gdy poczułam jak ktoś łapie mnie za nadgarstek. Nie musiałam się odwracać, by wiedzieć kto to był.
-[T.I], masz chwilę? - Głęboki głos Harrego rozbrzmiał w sali.
-Oczywiście. Stało się coś? - Spytałam patrząc na niego spod ściągniętych brwi, zdejmując dłoń z klamki.
-Właściwie to tak. - Odparł tajemniczo, nadal trzymając mnie za nadgarstek.
-Słucham. - Spojrzałam na niego wyczekująco.
-Muszę z tobą o czymś porozmawiać. - Powiedział puszczając moją dłoń i podchodząc do drzwi. Uchylił je delikatnie i rozejrzał się po korytarzu. Następnie bez słowa wyjaśnień zatrzasnął drzwi i wsuwając klucz w zamek, przekręcił go kilka razy, tym samym zamykając drzwi. Moje serce z sekundy na sekundę biło coraz mocniej. Nie wiedziałam co się w okół mnie dzieje. Zaczęłam się denerwować.
-O czym chciałeś pogadać? - Spytałam zniecierpliwiona, starając się opanować drżenie głosu.
        Harry spojrzał na mnie swoimi przepięknymi zielonymi tęczówkami. Zanim się zorientowałam zbliżył się do mnie na odległość zaledwie kilku centymetrów. Ujął moją twarz w dłonie i bez zbędnych wyjaśnień wpił się w moje usta składając na nich namiętny pocałunek. W pierwszej chwili zupełnie mnie zamurowało. Nie wiedziałam co powinnam była zrobić. Wszystko działo się tak szybko. Po chwili jednak wróciłam na ziemię i wplątując dłonie w loki bruneta, przyciągnęłam go bliżej siebie oddając pocałunek. Trwał on niezwykle długo i z każdą minutą stawał się coraz bardziej gorący. Nie przerywając pocałunku Harry przycisnął mnie do ściany, napierając na mnie całym swoim ciałem. Dłonie jego poczęły zjeżdżać coraz niżej zatrzymując się na moich udach. Odgadnąwszy jego intencje oplotłam go nogami wokół bioder. Mężczyzna bez najmniejszego wysiłku uniósł mnie ku górze i w kilku krokach przeniósł na drugi koniec klasy, gdzie posadził mnie na swoim biurku. Oderwał się ode mnie delikatnie, po czym swoje pocałunki przeniósł na moją szyję. Jęknęłam z przyjemności, na co on zareagował zdławionym chichotem. Wyglądał na zadowolonego z siebie. Następnie, ponownie wpił się on w moje usta, zupełnie pozbawiając mnie tchu. W szale namiętności, poczęłam posuwać się trochę dalej. Włożyłam dłonie pod jego koszulkę, unosząc ją do góry. Moim oczom ukazał się obraz motyla wytatuowanego na jego brzuchu. Te rysunki zdobiące jego ciało były jedną z rzeczy pociągającą mnie w nim najbardziej. Oderwałam się od niego, chcąc pomóc mu pozbyć się koszulki. Spotkałam się jednak z jego oporem.
-Jeszcze nie teraz. Nie tutaj. - Powiedział miękkim głosem, czule mnie całując. Zawstydzona, bez słowa pokiwałam głową. - Będziesz jutro na poprawie? - Swoje czoło oparł o moje, cały czas patrząc mi w oczy.
-Tak. - Odparłam, starajac się ustabilizować oddech.
-Chcesz potem pojechać do mnie? - Spytał z nadzieją w głosie.
-Tak. - Wycedziłam mile zaskoczona jego propozycją.
-Do jutra, Harry. - Pożegnałam się zeskakując z biurka i udając się do drzwi.
-Proszę, mów do mnie kochanie. - Powiedział posyłając mi zadziorny uśmiech.
-W takim razie, do jutra kochanie. - Poprawiłam się, podbiegając do niego i składając czuły pocałunek na jego policzku.
-Do zobaczenia, księżniczko. - Odparł, odwracając się w ostatniej chwili, kradnąc całusa z moich ust.


LOLA

126 komentarzy:

 1. Boże wspaniałe dodaj 3 część szybko *--*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Mika,bardzo szybko proszę <3

   Usuń
  2. Ja nie moge, to jest piękne *-*

   Usuń
  3. Harry cichy zbok <3

   Usuń
 2. Boże wspaniałe dodaj 3 część szybko *--*

  OdpowiedzUsuń
 3. Boże wspaniałe dodaj 3 część szybko *--*

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam złe przeczucia co do tego ,, późniejszego pobytu u niego w domu''. Nie mogę odgonić od siebie myśli, że on chce mnie, ją czy kto to tam jest wykorzystać. Czekam z niecierpliwością na kolejny rozdział. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze to "proszę, mów do mnie kochanie". :P

   Usuń
  2. tak :D
   Wszyscy będą mówić ,, Dzień dobry panie Styles'' a ona ,, Czeeść kochanie '' xD huehuehue no ale imagin supcio

   Usuń
 5. Świetny!Pisz szybko 3 część już nie moge się doczekać... XD

  OdpowiedzUsuń
 6. PIIISSZZZ !!!!!! tak długo czekałam na 2 część więc nie karz żadnej z nas czekać tak długo na 3 część zabierz się za nią jak najszybciej !! kocham cie po prostu ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojojojojoj... Co to się porobiło! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na serio piszecie bardzo dobre imaginy.Można rzec wspaniałe.Z niecierpliwością czekałam na tą część.I było warto...
  Pozdrawiam
  ~Natalia...
  PS Jeżeli można prosić....To poproszę imagin z Niallem:)
  Ale nie trzeba...;)
  Powodzenia życzę w dalszym prowadzieniu bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Codziennie sprawdzałam czy jest nowy rozdział, a dziś wchodzę i widzę, że jest! :D Boski, ciekawe jakie są intencje " nauczyciela" ;D

  OdpowiedzUsuń
 10. BOOOOSKIE :D
  Czekam na next
  Pozdro ~Miśkax3

  OdpowiedzUsuń
 11. BOSKIE!!! bedzie next?

  OdpowiedzUsuń
 12. Żeby to wszytko okazało się prawdą *.* tylko Harry'ego brakuje mi w szkole i śmiało mogłabym robić takie przekręty ze sprawdzianami :D
  Mam nadzieję, że będzie jeszcze kilka części tego Imagina, bo jest naprawdę dobry :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jezu, to jest takie asdfghjklkjhgfd proszę pisz jak najszybciej następną część! *-* <3

  OdpowiedzUsuń
 14. JEZUS BŁAGAM NIECH TO SIĘ NIE POPSUJE BŁAGAM AWHAHW HARRY I JA BOŻE MÓW MI KOCHANIE UMARŁAM <3333333333333333333333 ILE CZESCI PRZEWUDUJESZ?

  OdpowiedzUsuń
 15. boje się trochę że on ją skrzywdzi nie wiem czemu, mam takie przeczucie, ale bedę dobrej myśli, trzymam za nich kciuki (: ile części będzie? // halex

  OdpowiedzUsuń
 16. Zajebisty czekam na kolejny :D

  OdpowiedzUsuń
 17. ZAJEBISTY ! ŚWIETNY ! NIESAMOWITY ! NIE POTRAFIĘ TEGO OPISAĆ ! EFWUUIVBHBJVFJK ! DODAWAJ JAK NAJSZYBIEJ NEXTA ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Powiem szczerze - na tym blogu, ani chyba na żadnym innym nie czytałam lepszego imagina. Nie chodzi nawet o treść, która oczywiście jest genialna i ciekawa, ale sposób opisywania sytuacji... Piszesz w bardzo dojrzały sposób, czytałam wstrzymując oddech, a naprawdę nigdy mi się to nie zdarzyło. Czekam z wytęsknieniem na kolejną część! Ile ich przewidujesz?

  OdpowiedzUsuń
 19. BOŻE CZŁOWIEKU , NAUCZ MNIE OD NOWA ODDYCHAĆ !! AAAAAAAAAAAA !! TO JEST TAKIE MEGA HIPER EXTRA ZAJEBIASZCZO ŚWIETNEEE ŻE JPRDL !! KOCHAM CIĘ ZA TEGO IMAGINAA !! ♥ PISZ NEXTA I DODAWAJ :) CZEKAM !! MAM TOTALNĄ ROZWAŁKĘ W MÓZGU PRZEZ TO !! :D MIAŁAM TAKIE CIARKI STRASZNE I TO JEST TAKIE JBGZSTVCBXUCIBSBZKWUDCJEJXKU !! KOCHAM CIĘ I CAŁEGO TEGO BLOGA !! /Ola

  OdpowiedzUsuń
 20. OMG TO JEST TAKIE ZARĄBISTE!!!!PO PROSTU TAKIE ASDFGHJKL INACZEJ NIE UMIEM TEGO WYRAŹIC. BOŻE EY MACIE WSPANIAŁE POMYSŁY!!!!
  ~Caroline

  OdpowiedzUsuń
 21. ohohohoh *.* next, next, next.... <33

  OdpowiedzUsuń
 22. OMG to było zajebiste !! Proszę dodajcie jak najszybciej 3 część - świstak:)

  OdpowiedzUsuń
 23. JUZU, KOMPLETNIE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁAM! MAM NADZIEJE ZE SZYBKO POJAWI SIĘ 3 CZĘŚĆ! ZAJEBISTY!

  OdpowiedzUsuń
 24. Kiedy next? O.o nie wiedziałam że to ci może aż tak dobrze wyjść dawaj next bo umre zaraz

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja... chce...dalej *.* Zajebisty, cudowny, wspaniały! Boże Harry <3
  http://justdreamabout1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Ja też będę ryczeć xdd
   Plisss!!! Napiszcie wesoły koniec!!! <33

   Usuń
 27. aaaaa genialny :) karolina

  OdpowiedzUsuń
 28. ja mi nie dasz nexta w ciąglu najbliżeszj doby to normalnie oszaleje!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 29. THIS IS SZOK ! WOW !!!!!! ŚWITNE <3 KOCHAM,KOCHAM,KOCHAM <3 !!!!!!!!!!!!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT :***********

  OdpowiedzUsuń
 30. kochaaam... :** dawaj szybko 3 część <3

  OdpowiedzUsuń
 31. Bożeeeeee *-----* cudooo! Prawie jak Ezra i Aria ♡ coś wspaniałego! Wstaw proszę szybko 3 cz. !!!

  OdpowiedzUsuń
 32. Boze jakie to jest. Lhalxjshxkxhsjskssj przecudowne kocham ja nie moge awww nie moge sie doczekac nastepnego xkshxksjskhsus <3 <3 <3 xx

  OdpowiedzUsuń
 33. hdugsoagsidjsghklbfsagljfd OMFG *-* SZYBKO DODAWAJ NEXT *-* MAM NADZEJEŻE HAZZA NIE BD CHCIAŁTYLKO WYKORZYSTAĆ BOHATEKI :O DAWAJ SZYBKO 3 CZ.

  OdpowiedzUsuń
 34. Vjgcyfdrc Czy tylko ja dostałam ataku serca?!?! Jezu kochany co to będzie w 3 części... Jak było na wycieczce?

  OdpowiedzUsuń
 35. Zakochałam się *_*
  Znowu <3
  cudowne jest to, że jak to czytam to uśmiech sam się pojawia na twarzy *_*
  PozytywnieZakręcona*_*

  OdpowiedzUsuń
 36. aaaa daj następny bo zwariuje ty zaraz

  OdpowiedzUsuń
 37. Błagam, dodawaj szybko cześć 3 !! ♥

  OdpowiedzUsuń
 38. TO JEST TAKIE CUDOWNE, ŻE NIE MOGĘ NIC WYKRZTUSIĆ. <3
  DODAJ JAK NAJSZYBCIEJ 3 CZĘŚĆ, BŁAGAM <33333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 39. uwielbiam tą historię jest mega w sesie pozytywnym oczywiście czekam na nexta

  Rubbis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a i jeszcze wcześniej o tym wspominałam ale chyba się nie przebije na prompostach więc mówię to jeszcze raz a raczej pisze

   chciałabym ...


   żeby główna bohaterka przyjażniła się z chłopakami oraz z nimi mieszkała a oni próbowali w jakieś śmieszne sposoby próbowali zeswatać np: Niall`a z nią


   mam nadzieje że pomogłam prosze odpiście

   Rubbis

   Usuń
 40. No nie świetny. nIE MOGE. DODAWAJ KOLEJNY BO NIE WYTRZYMAM Z EMOCJI. gRATULACJE NIESAMOWITY. Brak mi słów.
  POzdrawiam @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 41. O ku*wa!! Przepraszam za wyrażenie ale po porostu o matkoo...nie mogę.Nie spodziewałam się czegoś takiego.Harry wydawał się taki rozsądny ale pozory mylą.Nie mogę doczekać się następnej części.Proszę cie dodaj jak najszybciej!!!

  OdpowiedzUsuń
 42. Najlepszy imagin jaki czytalam jestes niesamowita !!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 43. o boze! o boziuniu! az zapiszczalam jak zobaczylam dalsza czesc!!! tak nie powinno byc. ! jestem na to za stara. a za kazdy dzien oczekiawania powinnysmy dostac po paczku xD :*

  OdpowiedzUsuń
 44. CUDOWNY *.* nie mogę się doczekać następnego , DODAJ SZYBKO :D

  OdpowiedzUsuń
 45. Jezu, omg, o kurde. *o*
  CO DALEJ, CO DALEJ? *O*

  OdpowiedzUsuń
 46. NIE MOGĘ !!!!!
  nie dawaj nam tyle czekać na następny !!! :)
  JAKI ZWROT AKCJI :D !!!!

  Ej , W Poniedziałek (10.06) - są moje urodziny , DODAŁABYŚ Następny??!!!
  PPPLLLIIIIIISSSSSSS!!!!!! <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 47. Kocham cię, wyjdź za mnie [choć jestem dziewczyną xd ]
  Za kolejną część oddam ci życie ;33

  OdpowiedzUsuń
 48. Nie mogę się doczekać. Harold łamiący zasady ^^
  Świetnie piszesz :**

  OdpowiedzUsuń
 49. To jest cudowne!
  Pisz dalej! Nie mogę się doczekać! Pisz szybciej! To jest genialne!

  OdpowiedzUsuń
 50. Omg to jest świetne aaaaa

  OdpowiedzUsuń
 51. Aaaaaaaaaa Imagin nr. 1 lepszego chyba już nie ma. Jestem głupia, bo co fragment, zaczynałam piszczeć. O.o

  OdpowiedzUsuń
 52. Aaaaaaaaaa Imagin nr. 1 lepszego chyba już nie ma. Jestem głupia, bo co fragment, zaczynałam piszczeć. O.o

  OdpowiedzUsuń
 53. Aaaaaaaaaa Imagin nr. 1 lepszego chyba już nie ma. Jestem głupia, bo co fragment, zaczynałam piszczeć. O.o

  OdpowiedzUsuń
 54. O boze boze taki swieetny dawno, naprawde dawno nie czytalam tak swietnego imagina ! zajebisty jednym slowem !!!! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 55. ciekawie się zrobiło :D

  OdpowiedzUsuń
 56. <3 Zakochałam się ! Wspaniałe ! :)

  OdpowiedzUsuń
 57. świetny.... czekam na następną część. :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Kocham!! Chcę następną część!

  OdpowiedzUsuń
 59. GENIALNY!! JEZU... CHCE KOLEJNĄ CZĘŚĆ <33 SIĘ NAPALIŁAM XD ASDFGHKLOIUYTREWA VBNMKIJUYFDDVHNJ JEZU KOCHANY... CO TO BĘDZIE W 3 CZĘŚCI.. O HO HO ale jak widzę nie tylko ja mam przeczucie, że Harry ma niejasne intencje co do ... mnie xd jezu nieeeee xd DWAJ NEXTA BO JEBNE I NIE WYTRZYMAM <333

  OdpowiedzUsuń
 60. Ojezujezujezujezu....boże to jest takie asbnaHKGBDHASBFADFK
  KOCHAM ♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 61. Świetny. Bardzo mi się podoba, tylko coś czuję, że Harry będzie miał przez to kłopoty. "Serce nie sługa" Ach . . . Ten nasz Harry. Ciekawe czy jest taki w rzeczywistości jak go sobie wyobrażamy i opisujemy? :)

  OdpowiedzUsuń
 62. ten imagin jest genialny !!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 63. Zajebisty, czekam na część 3

  OdpowiedzUsuń
 64. O boże jakie to jeest genialneee *__* kocham po prostu tego bloga !! <3 Czekam na następną część xoxo

  OdpowiedzUsuń
 65. następny < 3
  bożee to jest świetne < 3
  szybko dodaj następny < 3
  Pozdrawiam ; * xx

  OdpowiedzUsuń
 66. Jejku !!! GENIALNY !!!!!!! Czekam na nexta :D
  xx.

  OdpowiedzUsuń
 67. Świetny. Najlepszy z Harrym jaki czytałam...*__*

  OdpowiedzUsuń
 68. Ja pierdole... Ty masz więcej komentarzy niż ''DARK'' [!] (tak dla wyjaśnienia DARK to najpopularniejszy fanfiction o Harrym Stylesie, tak jakby directionerski must have. Ma ponad milion wyświetleń) Gratuluję i życzę weny :P

  OdpowiedzUsuń
 69. Bożeee po prostu najlepszy jaki czytałam, kocham tego imagina, no po prostu nie mogę się doczekać kolejnej części. Życzę weny ;)

  OdpowiedzUsuń
 70. O kurde... Imagin nr. 1
  Nie ma lepszego!!! Ta część lepsza od poprzedniej. Jak zobaczyłam że dodałaś drugą część to miałam taką podjarkę że masakra *.*
  A jak skończyłam całe czytać to zaczęłam piszczeć!! <33 Ten pocałunek... Awawawwww zgon ^.^
  Plisss!! Dodaj szybko kolejną część bo ja tu chyba umrę nie wiedząc co się będzie dalej działo... :3
  I napisz szczęśliwe zakończenie. Nie żeby (tak jak mówią osoby wyżej) Harry mnie wykorzystał :/
  Bo to by było koszmarne i będę ryczeć jak idiotka xdd
  Hmm... Tak z ciekawości spytam: szykuje się scenka +18??
  Czekam na następną część i mam nadzieję że niedługo ją dodasz :)


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I właśnieee!! Harry będzie miał jakieś problemy za romans z uczennicą?
   Jak tak, to fajny pomysł ale żeby potem się wszystko ułożyło :)

   Usuń
 71. To jest najlepszy blog z imaginami jaki czytam a czytam baaaaaardzo dużo . Zajebiste , dawaj dalej !

  OdpowiedzUsuń
 72. Cały czas podczas czytania tego Imagina miałam motylki w brzuchu :3
  Jest po prostu niesamowity!
  Ciekawe, co będzie działo sie u niego ;*
  Zapraszam
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 73. Nawet nie wiem co tu napisać ;o. Coś pięknego <3.

  OdpowiedzUsuń
 74. Uda ci sie dodać nexta jeszcze dziś?._. ploooooooooooseeeeeeeee*-*

  OdpowiedzUsuń
 75. Boże <33

  Next Next Next ! Now Now Now ! Prosze :c Bo zwariuje *.* zajebiście zajebisty :33

  OdpowiedzUsuń
 76. WOW! Jest to super! Tylko proszę napisz w kolejnej części ile oni mają lat,bo się orientuje... WOW!

  OdpowiedzUsuń
 77. JEJUUU *.* KOCHAM KOCHAM KOCHAM !! DODAJ DZISIAJ 3 CZĘŚC PROSZEE UZALEŻNIŁAM SIE *___*

  OdpowiedzUsuń
 78. Ożesz kurczę suuper! Nie mogłam się oderwać! :D :D Dalej prooszę <3

  OdpowiedzUsuń
 79. Boże CUDOWNY , PIĘKNY , ZAJEBISTY ! *.* Pierwszy raz czytam takiego świetnego imagina i jest najlepszy jaki do tond czytałam ! <333

  OdpowiedzUsuń
 80. O ja pierdole ! Dawaj kurwa nexta ! Ten imagin był po prostu djgxbekchffykxvodefajpcmhajb ! Już się nie mogę doczekać 3 części ;D

  OdpowiedzUsuń
 81. Simply the best.

  OdpowiedzUsuń
 82. No i czego chciałyśmy się po nim spodziewać? Harry to taki chodzący ZBOCZENIEC!!! XDD ale nie pogardziłabym takim nauczycielem, mogłybyście zrobić też z jego perspektywy :) Życzę weny! Ciao! XD

  OdpowiedzUsuń
 83. Zajebisty! Kurde piszcie dalej!

  OdpowiedzUsuń
 84. Zajebisty!
  Kiedy next?
  Bo zaraz,kurwa,nie wytrzymam!

  OdpowiedzUsuń
 85. rjidwesajdoasjfoajifosdeaiuf0iesadofp;lswedafsdauefioewkfdisdihwejruw9iospl, zajebisty ! ♥ kuhwa masz talent. pisz next'a *oooooooooooooooooooooooooooo* xxxxx

  OdpowiedzUsuń
 86. O BOŻE PRZESZEDŁ MNIE DRESZCZ Z KAŻDĄ KOLEJNĄ LINIJKĄ . O MAJ GAT ! JAK TY TO ROBISZ ŻE TAK ŚWIETNIE PISZESZ ?! JESTEŚ CUDOWNA W TYM CO ROBISZ . MASZ ŚWIETNEGO BLOG I ŚWIETNĄ WYOBRAŹNIĘ . PODZIWIAM CIĘ ŻE CHCE CI SIĘ PISAĆ TAKIE DŁUGIE IMAGINY, BO JA PRAWDĘ MÓWIĄC W POŁOWIE JUŻ SIĘ ZNIECHĘCAM . JESTEŚ CUDOWNA !!!
  Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA 3 CZĘŚĆ A Z UTĘSKNIENIEM NA 4. !
  NIE WYTRZYMAM ZARAZ I MAM NADZIEJĘ ŻE SZYBKO NAPISZESZ TĘ 3 ^^
  TO BYŁO JHDASJIARBIUFGDFUYGHRJNFACUIOFYSD7ITUGWRTJN ZARĄBISTE ! AAAA KOCHAM CIĘ ZA TAKIE IMAGINY ^^ OH CZEKAM NA KOLEJNE !
  POZDERKI I BUZIACZKI ; **
  OWHIN ^^

  OdpowiedzUsuń
 87. Kocham ! Kocham ! Kocham ! Sama bardzo chętnie chciałabym takiego nauczyciela *_____* czytając tto mam dreszcze po całym ciele normalnie #zgon

  OdpowiedzUsuń
 88. Ło kurwa,ło kurwa, ło kurwa ! DAWAJ NEXTA ! <3

  OdpowiedzUsuń
 89. o bosz ! Piękne..... Uwielbiam. Podoba, naprawde bardzo mi sie podoba taki rozwój akcji. Romans z uczennicą?! MEGA! <3 Jak czytam te imaginy to mam uczucie jakbym sama to przeżywała. Tak jakby to sie działo naprawde. Trzeba mieć wielki talent żeby wzbódzić takie uczucia w czytelniku. Boskie. PODZIWIAM :* Czekam na następny i życzę weny.... Pozdrawiam Zaja xx

  OdpowiedzUsuń
 90. Dawaj naxta ;)

  OdpowiedzUsuń
 91. Boski. *.* dawaj next'a :)

  OdpowiedzUsuń
 92. Jprdl, zajebisty. *_*

  OdpowiedzUsuń
 93. Orgazm♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 94. boże kshdjdbcnhcjcvk *______* doczekałam się ;D
  booooskie boskie boskie ja chcę jeszcze fajnie by było gdyby np. jak w pll miał jakieś problemy za to że "jest" z uczennicą ale aby potem było wszystko dobrze bo jak nie to wpadnę w jakąś depresję ;D
  pozdrowienia xx ---G

  OdpowiedzUsuń
 95. o chryste to jest zajebiste boskieeeeeeeeeeeeeee boże kocham cię normalnie ♥ czekam na następną część xd orgazm po prostu *__*

  OdpowiedzUsuń
 96. Szok, szok, szok!! ♥ To jest niesamowite, z każdą linijką przechodził mnie miły dreszczyk po całym ciele! :33 Kocham cię!!! ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 97. Mam przyjemność zawiadomić Cię, że zostałaś nominowana do Versatile Blogger Award Więcej szczegółów na - http://lovespoonlikeliam.blogspot.com/2013/06/versatile-blogger-award-forever.html#comment-form :)

  OdpowiedzUsuń
 98. Normalnie uczyłabym się. Z takim nauczycielem, to normalnie poezja <3 Imagin jest prześwietny! Masakra, trochę ciary mam :D

  OdpowiedzUsuń
 99. Fajny, ale trochę za szybko to się wszystko dzieje...

  OdpowiedzUsuń
 100. Nie pogardziłabym takim nauczycielem ;3 Chcę tak na żywooo!!! *.*

  OdpowiedzUsuń
 101. Boski *.* Cudowny *.* Niesamowity *.* Słodki *.* sfghdfhsdfgbcvcg :* KOOOCHAM TEN IMAGIN <3

  OdpowiedzUsuń
 102. będzie kolejna część ? :)

  OdpowiedzUsuń
 103. Co to niby ma być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Imagin, wiesz to takie opowiadanie, gdzie występujesz Ty oraz każda dowolna sławna osoba. Do wyboru, do koloru. Tutaj jako głównego bohatera obsadziłyśmy Harrego Stylesa, członka One Direction. W tym opowiadaniu przybiera postać nauczyciela i ma nielegalny romans z Tobą. Ja już mam kisiel w gaciach, a Ty? No, mam nadzieję, że troche przybliżyłam Ci tą kwestię. Już wiesz co to, skarbeńku? :)

   Usuń
 104. O Boshe! Jakie To Świetne, Boskie Nie Do Opisania :D Ten Romans Jest Boski! ;**

  OdpowiedzUsuń
 105. Kurcze, masz talent. Aż miło się czyta naprawdę ! ♥ Kocham Cię dziewczyno! ♥ ohohohohohohoh :3 ORGAZM xD

  OdpowiedzUsuń
 106. Wow ale mnie wciągnęło, a uwierz mi to jest dopiero coś Super , świetne i w ogóle the best :D

  OdpowiedzUsuń