niedziela, 25 sierpnia 2013

# 114. Harry | cz. 1

Przepraszamy, że tak długo, ale był to tak zwany kryzys :)
Imagin na podstawie prompostu Mellody Parks (już drugi, haha).
_______________________________________________________________________

Jesteśmy dla siebie ostrzy, jakbyśmy szli na wojnę.
„Mam cię już dość, rozumiesz? Nie chcę wracać do domu ze świadomością, że spotkam tutaj ciebie. Nie mogę już nawet patrzeć na ciebie. Nie jestem w stanie oglądać twoich ran, rozcięć, czy zadrapań. To mnie obrzydza. Pomyśl co pomyśli Sophie, gdy dorośnie? Będzie zadowolona, że jej tatuś to zbrodniarz, który uczestniczy w nielegalnych walkach? To nieodpowiedni widok dla niej, o dobrym przykładzie nawet nie wspominając.”
Jesteśmy dla siebie tak szorstcy, wciąż rzucamy przedmiotami i trzaskamy drzwiami.
„O czym ty mówisz? Ona ma dopiero dwa lata! Do czasu, gdy dorośnie zdążę to rzucić. Nie pamiętasz, że obiecuję ci to co noc? Można zarzucić mi wszystko, ale nie to, że nie dotrzymuję obietnicy, którą złożyłem. Po prostu daj mi czas.”
Stajemy się tak cholernie dysfunkcyjni, że przestaliśmy to już liczyć.
„Dać ci czas? Mam ci dać jakiś pieprzony czas?! Daję ci go od pół roku. Cholerne pół roku z nieprzespanymi nocami, stertą leków nasennych i toną chusteczek. Mam tego dość. Już nie mogę tego dłużej ciągnąć. To mnie wykańcza.”
Jesteśmy już chorzy, wiem, że tak dłużej nie możemy.
„Przepraszam.”


Z miłością i rozczuleniem w oczach obserwowałem Sophie, która przeżuwała owsiankę. Wierzgała swoimi nóżkami i rączkami na wszystkie strony. We włosach miała wpiętą spineczkę z niebieskim motylkiem. Ubrana była w zieloną sukienkę z motywem biedronki na kieszonce. Na szyi zwieszony miała śliniak, który upaćkany był owsianką, która nie trafiła do ust Sophie.
Karmiłem dziewczynkę fioletową łyżeczką, która była również jej ulubioną. Była to nasza ulubiona czynność, która Sophia pozwalała robić tylko mi. W takich momentach czułem się prawdziwym tatą, który wieczorami siedzi przed telewizorem z dzieckiem i ogląda seriale na Disney Channel, a nie bierze udział w nielegalnych walkach.
W kuchni unosił się zapach gotowanego mięsa i bazylii. Wnętrze pomieszczenia wypełniała cicha muzyka lecąca z radia i odgłos przypalanego tłuszczu. [T.I.] stała przy kuchence gazowej i przygotowywała obiad dla naszej dwójki.
Rozwiązałem śliniak Sophie i uwalniając ją z krzesełka uniosłem do góry. Wytknąłem jej język i okręciłem wokół własnej osi. Dziewczynka zaśmiała się wesoło. Delikatnie pocałowałem ją w czubek głowy. Kątem oka zobaczyłem, jak [T.I.] patrzy w naszą stronę i uśmiecha się pod nosem.
Boję się, że stracę to przez moją własną głupotę.
-Co u ciebie? – [T.I.] niepewnym głosem próbowała zacząć rozmowę, której ostatnio unikaliśmy.
-Nic ciekawego – wzruszyłem ramionami – Kostka jeszcze trochę mnie boli, ale do wesela się zagoi – uśmiechnąłem się chcąc rozluźnić atmosferę.
Dziewczyna w odpowiedzi pokiwała głową i powiedziała:
-Nic nie musiałoby się goić, gdybyś rzucił to w cholerę.
-Znowu zaczynasz? – zapytałem i ze świstem wypuściłem powietrze ustami.
-Będę robić to do skutku – oznajmiła dziewczyna – Dałam ci wybór. Albo ja i Sophie, albo walki. Decyzja należy do ciebie.
-Dobrze wiesz co wybrałem! – krzyknąłem unosząc ręce do góry – Obiecałem sobie, że skończę z tym na dobre. Ale to jak uzależnienie. A adrenalina w twoich żyłach, gdy jesteś na arenie i zaraz masz skopać dupę przeciwnikowi jest wspaniała. Ale nic nie może równać się z uczuciem, gdy widzę ciebie, gdy trzymasz na rękach roześmianą Sophie. Musisz mi po prostu uwierzyć.
-Chciałabym i staram się z całych sił, ale to trudniejsze niż może ci się wydawać – powiedziała dziewczyna przygryzając wargę.
-Wiem, skarbie, rozumiem – delikatnie dotknąłem ramienia dziewczyny – Wcześniej wiele razy mówiłem sobie, że odejdę od was, bo nie zasługiwałem na tak wspaniałą rodzinę jak wy. Ale, gdy tylko pojawiałaś się znów wzbudzałaś moją miłość. Wtedy przestawałem używać głowy, po prostu dawałem sobie z tym spokój. Przyległaś do mojego ciała, jak tatuaż. I wtedy czułem się jak głupiec, który czołga się powrotem ku tobie.
[T.I.] chciała coś powiedzieć, jednak przerwałem jej w pół słowa oznajmiając:
-Nie musisz mi odpowiadać – zdjąłem rękę z ramienia dziewczyny i nalałem soku pomarańczowego do niebieskiego kubka – Po prostu to wiedz. Ale jest jeszcze jedno… Co do jutrzejszej walki… Bo wiesz, szkoda, gdyby te wszystkie… moje przygotowania… no, ten… poszłyby na marne – wydukałem nie patrząc w oczy [T.I].
-Jeśli pójdziesz na tą walkę to nie masz czego w tym domu szukać – powiedziała bez ogródek tępo patrząc się w jeden punkt za oknem.
-Błagam. Ostatni raz. – powiedziałem błagalnym tonem chwytając ją za rękę. Jednak dziewczyna wyrwała się z mojego uścisku i nagle poczułem ciepło rozlewające się po moim policzku. Zacząłem pocierać obolałe miejsce. – Ałć. A to za co?
- Za co? – wybuchła [T.I.] – Pytasz się za co?! Mam cię dość. Co chwila zmieniasz zdanie. Zdecyduj się wreszcie co jest dla ciebie w życiu ważniejsze i jakimi drogami chcesz podążać. Jesteś tak strasznie bipolarny. I wiedz, że jeśli weźmiesz jutro udział w tej walce to możesz o mnie zapomnieć. Nie chcę być z osobą, dla której nie jestem najważniejsza.
Chciałem bronić własnego zdania, jednak bałem się, że mogę powiedzieć o dwa zdania za dużo i później żałować swoich słów. Zamiast tego wziąłem głęboki wdech i wybiegłem z mieszkania po drodze łapiąc torbę z ubraniami z wczorajszego treningu. Usłyszałem wołanie [T.I.], jednak wolałem je zignorować. Musiałem się wyładować, a składało się tak, że doskonale znałem do tego miejsce.
Pieprzyć obietnice.~*~

Patrzyłem jak białe bandaże oplatają moje dłonie. W powietrzu unosił się zapach potu i desperacji. Od ścian pomieszczenia odbijał się dźwięk uderzenia ciała o matę na ringu oraz cichej muzyki rockowej wydobywającej się z radia ustawionego pod jedną ze ścian. Dookoła roiło się wiele mężczyzn z rozbudowanymi mięśniami i siniakami na twarzach.
-Może być? Nie za ciasno? – z rozmyślenia wyrwał mnie głos mojego przyjaciela Nathana, który pomagał mi w treningach.
-Nie, jest okej – odparłem i potrząsnąłem głową w potwierdzeniu moich słów.
-Dobrze. Załóż rękawice i wejdź na ring. Teraz nasza kolej – powiedział chłopak idąc do wcześniej wspomnianego miejsca. W odpowiedzi pokiwałem głową i zacząłem zakładać je na swoje dłonie. Na końcu zasznurowałem je, bo w trakcie treningu nie zsunęły mi się z rąk.
Wchodząc na ring rozchyliłem otaczające je liny, by swobodnie znaleźć się na arenie. Nathan już na mnie czekał z założonymi specjalnymi nakładkami, na których ćwiczyłem swój lewy i prawy sierpowy.
-Gotowy? – zapytał chłopak upewniając się, czy jestem gotowy do walki. W odpowiedzi pokiwałem głową.
Miękko ugiąłem nogi i podniosłem ręce do góry, by wykonać gardę. Delikatnie podskakiwałem w miejscu, by dodać sobie animuszu oraz by mój ruch był płynniejszy. Słyszałem jak podeszwy moich butów skrzypią na materacu.
-Dalej Harry! Uderz! – krzyczał Nathan, by zachęcić mnie do zaatakowania.
Dałam ci wybór. Albo ja i Sophie, albo walki.
Usłyszałem w swojej głowie głos [T.I.]. Czułem jak moje żyły zalewa adrenalina i złość.
Jedno uderzenie za ultimatum, które mi postawiła.
Chciałabym i staram się z całych sił, ale to trudniejsze niż może ci się wydawać.
Drugie uderzenie za to, że najważniejszy dla mnie człowiek na świecie nie jest pewny, że kocham go bardziej niż cokolwiek innego.
Jeśli pójdziesz na tą walkę to nie masz czego w tym domu szukać.
Trzecie uderzenie za to, że właśnie niszczę sobie związek z miłością mojego życia.
Zdecyduj się wreszcie co jest dla ciebie w życiu ważniejsze i jakimi drogami chcesz podążać.
Czwarte uderzenie za to, że jestem tak cholernie pogubiony w moim życiu.
Czułem jak moje ciało powoli zaczynało opadać z sił i emocji, którymi było targane. Ręce trzęsły się, a nogi uginały pode mną. Opuściłem dłonie i zacząłem zdejmować rękawice.
-Hej, stary. Wszystko w porządku? – zapytał Nathan z wyraźną troską narysowaną na twarzy.
-Tak, ja po prostu… Możemy zrobić chwilę przerwy? – zapytałem czując jak głos zaczynał mi się łamać.
-Jasne. Chcesz wody? – mężczyzna rzucił mi butelkę niegazowanego napoju. Odkręciłem nakrętkę i pozwoliłem, by zimna ciecz ochłodziła moje gardło.
-A jak z jutrzejszą walką? – zapytał chłopak, na co wzruszyłem ramionami – [T.I.] nie ma nic przeciwko?
-Nie musi wszystkiego wiedzieć, prawda? – uśmiechnąłem się chytrze. Czułem się jak największy zbrodniarz.
-Harry, jeśli chodzi o Adama. Wiem, że jutro masz stoczyć z nim walkę i za wszelką cenę chcesz skopać mu tyłek, ale zastanów się. Czy to jest warte twojego związku? Czy to, że chcesz pokazać, że jesteś lepszy niż były [T.I] jest ważniejsze?
-Za dobrze mnie znasz – powiedziałem i uśmiechnąłem się pod nosem – Ale nie gadaj jak moja matka. [T.I.] nie wie, że jutro mam bić się z Adamem. Ja po prostu chce pokazać mu, że jeśli on złamał serce mojej dziewczynie to ja złamie mu kręgosłup.
-Rób co chcesz, ale nie mów, że cię nie ostrzegałem.
-Pieprz się – powiedziałem zakładając rękawie, by wrócić do treningu.

RECKLESS

135 komentarzy:

 1. No bez jaj! Dokładnie w tej samej minucie chciałam doda! Świetny! Czekam na dalszą czesc!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pierwsza?
  O JEZU, DHDSV.
  Jak się cieszę.
  Dziewczyno ja cię kocham, kocham ten blog, kocham inne autorki <3 Wszystkie trzy jesteście cudowne i cholernie utalentowane !
  Dawno tak dobrego imagina nie czytałam. Wszystko jest idealne.
  Mam przeczucie, że jednak [T.I.] dowie się o tej walce.
  Czekam z niecierpliwością na kolejną część :)

  Życzę weny i miło spędzonego ostatniego tygodnia wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsza do obciągania murzynowi?

   Usuń
  2. Kimkolwiek jesteś, nie masz prawa obrażać naszych czytelników.

   Usuń
 3. Świetny, jak to każdy z tych imaginów. ♥
  Zapraszam również do mnie:
  http://love1dandloveallpersonscheckitout.blogspot.com/
  (opowiadanie) <3 Czekam z niecierpliwością na kolejną część.

  OdpowiedzUsuń
 4. genialny ! Czekam na kolejny :**

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogę polecić swój blog? xD : http://we-love-imagines.blogspot.com/?m=1 :) I proszę o dedyka dla mnie :) O byle kim ;* Bo kocham ten blog <3 i was oczywiście ^^ Nie wierzę że jestem pierwsza :) !

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha :) ktos tu lubi maroon 5 <3 zajebisty

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje mi się, że widzę powiązanie z piosenką One More Night - Maroon 5. Jestem ciekawa jaką ostatecznie decyzję podejmie Harry. Mam nadzieję, że wybierze rodzinę. Świetna część,jestem bardzo ciekawa dugiej. Pozdrawiam i życzę weny.
  Nika. x

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaki piękny
  kojarzy mi się z piosenką Maroon 5 .
  Czekam na kolejną część .

  OdpowiedzUsuń
 9. Wez pisz dalej! Zajebisty pomysl i wgl

  OdpowiedzUsuń
 10. Odpowiedzi
  1. dopiero jak przeczytałam ten komentarz u góry dopiero się skapnęłam że to z teledysku Maroon 5

   Usuń
 11. GENIALNE!
  Czekam z niecierpliwością na kolejną część :**

  OdpowiedzUsuń
 12. Hahaj maroon 5 i jeszcze adam hahah ej no ale imagin przeboski, masz mega talent, kocham *.* nextt :3 moze nastepny bd kilkupartowiec z liamem, jak sie nie lubia a pozni3j cos z twgo bd hah :p gaby

  OdpowiedzUsuń
 13. Zarabiste niemoge sie doczekac^^

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja na prawde nie wiem skąd wy bierzecie takie pomysły JA WAS KOCHAM KOCHAM WASZ BLOG KOCHAM WASZE IMAGINY ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Boski :) Czekam na kolejną część ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. suuuuuper,jak ty to robisz że piszesz tak świetnie, czekam na nn<33

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetny! Czekam na nexta. Ale masz cela. Moj byly ma akurat na imie Adam i trenuje boksc. Haha, dzieki, Harry, nalezy mu sie xDDD

  OdpowiedzUsuń
 18. bardzo mis się spodobała ta historia, mam nadzieję, że w miarę szybko dodasz następną część. Wciągnęło mnie to i chciałabym wiedzieć, co dalej :D Powodzenia w pisaniu ;) x
  Maddix

  OdpowiedzUsuń
 19. Zakochałam się w tym. Czekam na kolejną część.
  Powodzenia w pisaniu.
  Pozdrawiam, Morgos <3

  OdpowiedzUsuń
 20. Heuheuheuheuehue *.* Fenomenalny :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Jejku.. Ten imagin był taki.. Taki.. Po prostu nie znam słów żeby wyrazić jego świetność. :) mam ogromną nadzieję że skusisz się na napisanie drugiej części ! ;)
  Pozdrawiam, życzę weny xx.
  W. :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Achh... te emocje przy czytaniu*.*
  Boskie♥.♥

  OdpowiedzUsuń
 23. boskie, już nie mogę się doczekać kolejnej części <3

  OdpowiedzUsuń
 24. Niesamowita historia, nie mogę się doczekać drugiej części :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Dziewczyny, wszystkie jesteście mistrzyniami. *u* Wspaniałe!

  Rachel xx

  OdpowiedzUsuń
 26. Extra! Czekam na kolejny rozdział! xD

  Wpadajcie do nas:
  1d-jedenkierunek-onedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. To jest świetne. Harry ryzykuje związkiem. Rozumiem powód dla którego walczy, ale czy jest warty tego, aby ryzykować?
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 28. Bosz szybko chcę next! Już nie mogę się doczekać

  OdpowiedzUsuń
 29. Genialne!! Zapraszam na www.onedirectionimaginypolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. One More Night, tak mi się skojarzyło : ]
  Fajnie Ci wyszedł imagin, next <3

  http://nierealnysen.blogspot.com/ zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 31. Super :D
  Czekam na następny :P Życzę weny :*
  Zapraszam http://still-the-one-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. jest cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 33. O masakra. Cudny. ♥
  (...) to ja złamię mu kręgosłup - to zdanie mnie przeraziło. O.o
  Ale jest megaa ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 34. Świetny!!KOcham :** czekam na nextaa ;DD

  OdpowiedzUsuń
 35. Już nie mogłam się doczekać, ale w końcu jest.
  Jestem ciekawa dalszej części, bo lubię nie tylko różne fanfiction na waszym blogu, ale ta 1 część nieźle się zapowiada. W pewnym stopniu przypomina mi to Dark ;)

  OdpowiedzUsuń
 36. Hej!
  Uwielbiam twojego bloga dlatego nominuję Cię do Always the best blog :) Więcej informacjii tutaj http://lesson-fanfic.blogspot.com/p/nominacje.html :)

  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 37. One More Night <3 Boski imagin idealnie współgrający z teledyskiem. Jednak mam nadzieję, że zakończenie nie będzie takie jak w teledysku chociaż... lubię smutne opowiadania. Weny.
  Pozdrawiam,
  Alien

  OdpowiedzUsuń
 38. Zostałyście nominowane do Liebester Award!:*
  Szczegóły na blogu:
  http://nierealnysen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Mam wrażenie, że ten imagin jest inspirowany 'one more night' Maroon5 ;)
  Fajny pomysł :)) zresztą jak zawsze xdxd
  Uwielbiam czytać tego bloga!
  Weny :*

  Zapraszamy do siebie
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Oh my fucking god !! To jest zajebiste !! Kocham twojego blogaa !
  Z utęsknieniem czekam na next'a !! ;)
  WENY ! :D :*

  OdpowiedzUsuń
 41. świetny pomysł. :D
  Czekam na kolejną część bardzo niecierpliwie. ;*

  OdpowiedzUsuń
 42. Gratulację! Zostałyście nominowane do The Versatile Blogger Adward. Więcej info: http://oficial-blog-onedirection.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Po prostu cudowny!!! Jeśli tylko byś miała czas to proszę zastanów się nad inaginem z emo dziewczyną :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Imagin zajebiście napisany. Mega ciekawy. Nie mogę się doczekać dalszej części.

  OdpowiedzUsuń
 45. Jejku jak wy to robicie, że te Wasze imaginy są takie niesamowite?!
  POZDRAWIAM xx

  OdpowiedzUsuń
 46. Czasem piszę takie głupie, albo proste komentarze, ale jestem pod takim wrażeniem, że po prostu nie mam pojęcia co napisać!
  Mimo wszystko mam nadzieję że czy napiszę tylko super, czy jakiś komentarz na pare linijek to i tak będziesz wiedziała, że jestem pod ogromnym wrażeniem!
  DZIĘKUJĘ xx

  OdpowiedzUsuń
 47. Ten blog z każdym nowym wpisem coraz bardziej mnie zadziwia!
  PODZIWIAM WAS, JESTEŚCIE NIESAMOWITE!!!
  Kocham xx.

  OdpowiedzUsuń
 48. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu i naprawdę Ci go zazdroszczę *____*
  Czekam niecierpliwie na nexta <3
  WeEEENYY xx.

  OdpowiedzUsuń
 49. Jeeej!! *___* ŚWIETNE *___*
  Czekam na nexta <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 50. pls daleeeeej *___*
  Świetne po prostu nic ująć nic dodać, taki mi się strasznie podoba <3

  OdpowiedzUsuń
 51. wooooow
  Harry jako bad boy xd
  jestem ciekawa jak dalej będzie więc czekam czekam xx

  OdpowiedzUsuń
 52. Super super super *.*

  OdpowiedzUsuń
 53. wiedziałam, że ten imagin jest inspirowany "one more night", bo przeczytałam już w prompostach, ale nie miałam pojęcia że z tej piosenki i teledysku można tyle wynieść i stworzyć takiego świetnego imagina. Jak zwykle, mnie zaskakujecie. Oczywiście pozytywnie ;) czekam z niecierpliwością na next
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 54. Inspirowany chyba albo raczej xd teledyskiem do Maroon 5 - One More Night, który nie za bardzo mi się podoba i jest z smutnym zakończeniem , ale ten imagin mnie zaskoczył wygląda lepiej niż teledysk i jest o niebo ciekawszy , dlatego czekam na drugą część . Mam nadzieje że będzie adrenalinka ;)

  OdpowiedzUsuń
 55. Niesamowity *.* czekam na next!

  OdpowiedzUsuń
 56. Jezu to jest boskie!!! Taki zły Harry. Podoba mi się. ;)

  OdpowiedzUsuń
 57. Nominuję Cię do Liebster Award
  Wiecej inf; http://century-mistake.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Czekam na następną część *o* Juzuniu, to jest świetne... ♥ Przy okazji zapraszam na opowiadanie o Niallu:
  iwantyoutorockme-imagin.blogspot.com
  oraz nowe opowiadanie pisane z koleżanką:
  bolalo-boli-bedziebolec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. Hej. Twój blog został przeze mnie nominowany do Liebster Award! Bardzo fajny blok. Szczegóły u mnie na blogu ;) http://jednokierunkowi111.blogspot.com/2013/08/libster

  OdpowiedzUsuń
 60. Boskie, boskie, boskie! <3

  Kocham Harrego w roli ojca, zawsze i wszędzie *.*

  Pozdrawiam i czekam na kolejna cześć, Ness xoxox

  + oby pojawiła się szybciej niż ta ^^

  OdpowiedzUsuń
 61. nominuję cię do Liebster Award c:

  http://1d-imaginy-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. nominuję cię do Liebster Award c:

  http://1d-imaginy-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Czemu zaleciało mi Dark'iem? :D
  Yayy yayyy świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 64. o boże czekam na kolejną częsć błagam daj bo nie wiem co zrobie xd #bitch_dreamer

  OdpowiedzUsuń
 65. Dalej , dalej , dalej , dalej . Niesamowity !

  OdpowiedzUsuń
 66. Wszystkie macie wielki talent i według mnie nigdy nie powinnyście przestawać pisać :)
  Z resztą... Gdybyście to zrobiły pewnie większość waszych czytelniczek - w tym ja - pewnie by się poryczały.
  Życzę jak najwięcej weny i z niecierpliwością czekam na next, bo imagin cudo po prostu *.*

  OdpowiedzUsuń
 67. Kojarzylam schemat,ale po przeczytaniu komentarzy utwierdzilam sie w tym,ze to Maroon5 :D genialny i czekam na next ^^
  Kocham Was i waszego bloga <3
  Zycze weny i pomyslow. xoxo
  unlucky10maybe11willbehappy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. Kojarzy mi się z teledyskiem Maroon 5 One More Night ;)

  OdpowiedzUsuń
 69. uigfirtritfuftfu super :D
  następny proszę
  i nic się nie stało każdy ma jakieś kryzysy ...

  OdpowiedzUsuń
 70. Jezu.... Po prostu fantastyczny!! *.*
  Zakochałam się.
  Mnie kojarzy się jeszcze z DARK ale i tak jest genialne <3
  Fajnie napisane i wgl...
  Czekam na kolejną część. Dawaj szybciutkoo!! ;*

  I dziękuję za to, że wykorzystałyście mój pomysł w imaginie o Liamie :) (zmieniłam sb nazwę jak coś xdd).
  I czy będzie tego kolejna część?

  OdpowiedzUsuń
 71. Ojaaa... super *.*

  Zapraszam do siebie <3
  http://onedirectionrprt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Ten imagin jest wspaniały^^
  Ale nie mogę wyzbyć się uczucia, ze jest on inspirowany piosenką Maroon 5 "One more night" xd
  W każdym razie zakochałam się w nim *.*

  Zapraszam do mnie: http://everythinkcanchange232.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 73. To jest piękne jak piszesz, świetny pomysł, pisz dalej, bo masz talent do tego ! Czekam na więcej
  Pozdrawiam

  Mój blog http://crazymofosimaginblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. Nominowałam cię do Liebster Award informacje u mnie black-harry-styles.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 75. Zapraszam wszystkich na opowiadanie o chłopakach z One Direction. Tutaj ten zespół nie istnieje. http://bo-milosc-jest-najwazniejsza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Genialny. Kocham <3 Per-fect :) Nexta poproszę :)

  OdpowiedzUsuń
 77. to mi przypomina teledysk maroon 5 -one more night <3

  OdpowiedzUsuń
 78. ten blog został nominowany do LA.
  więcej informacji tutaj: http://takemetodifferentworld.blogspot.com/p/libster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 79. Świetnie piszesz chcemy więcej

  OdpowiedzUsuń
 80. Pisz pisz bo boskiii ....koffam :*****

  OdpowiedzUsuń
 81. ZAJEBISTE~! czekam na next <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 82. Błagam, pisz daleeeeeeeej.<3 kocham to!

  OdpowiedzUsuń
 83. świetny!
  jestem 100 komentarzem, ha! :D

  OdpowiedzUsuń
 84. O.O piękne!
  Dawaj next'a! Now!

  OdpowiedzUsuń
 85. Awwww *.* Kocham twoje imaginy ♥ Proszę pisz dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 86. Dalej :D Już długo nie ma nowego :(

  OdpowiedzUsuń
 87. świetny imagin, zresztą blog równierz, więc NOMINUJĘ WAS DO LBS, PYTANIA POD TYM LINKIEM: http://one-direction-imaginy-the-heart.blogspot.com/2013/08/liebster-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 88. Jprd następny powaliłaś mnie harry dostanie nauczkę heh;** pozdro Karolcia

  OdpowiedzUsuń
 89. Chętnie amatorsko wykonam korektę opowiadania, rozdziału, prologu, epilogu itd. Na blogu: http://amatorska-korekta-tekstu.blogspot.com/. Korekta to sprawdzenie oraz poprawienie wszelkich błędów w tekście.

  Pozdrawiam,
  Alien

  OdpowiedzUsuń
 90. Świetne!
  Czekam na nexta <3

  OdpowiedzUsuń
 91. ten imagin jest PER-FECT czekam na następną część.
  _________________________________
  zapraszam na:http://nirela-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 92. JEZUS DAJ KOLEJNĄ CZEŚĆ BŁAGAM IERTHGIRSHFESw

  OdpowiedzUsuń
 93. Prooooszę dodaj kolejną część jak najszybciej. To jest jak narkotyk. Chcesz czytać więcej i więcej. x

  OdpowiedzUsuń
 94. Boooooooski i czekam na dalszy ciąg

  OdpowiedzUsuń
 95. Błagam zrób kolejne części bo zakochałam się w tym i całe popołudnie tego szukałam < 33

  OdpowiedzUsuń
 96. Kocham TO, zapraszam do mnie ;)
  1. http://kissyou1di.blogspot.com/
  2.http://always-be-mine-harreh.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 97. zajebisty ! chce więceej ! :D

  OdpowiedzUsuń
 98. Boskiiiiiiiii!!!!!!!!! chce next część! -Marti xd

  OdpowiedzUsuń
 99. Kiedy następna część ?? x

  OdpowiedzUsuń
 100. Zapraszam Do mnie ;) http://kissyou1di.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 101. następny jeszcze będzie? ;o

  OdpowiedzUsuń
 102. Zajebisty !! <3 Kocham <33
  Zapraszam do mnie :http://live-as-if-it-were-your-last-day.blogspot.com/
  Kiedy następna część??

  OdpowiedzUsuń
 103. G-E-N-I-A-L-N-Y!!! KOFFAM WASZE IMAGINY'!!!

  OdpowiedzUsuń
 104. SZYBKO SZYBKO DAWAJ 2 CZĘŚĆ BO JA TU MAM ZGOON <3 ŚWIETNY

  OdpowiedzUsuń
 105. KIEDY DASZ DRUGĄ CZĘŚĆ !!!

  OdpowiedzUsuń
 106. Kiedy następny :<<

  OdpowiedzUsuń
 107. Mamy grudzień! Może przeczytamy kolejną część? :)

  OdpowiedzUsuń
 108. Juz styczen a nastepnej czesci nie ma -.-

  OdpowiedzUsuń
 109. Ej no jest już koniec kwietnia a tu drugiej części nie ma -.- co jest grane???

  OdpowiedzUsuń