piątek, 16 sierpnia 2013

# 113. Liam.

Imagin z prompstów Harry Styles♥. Troszkę pozmieniałam, ale temat jest taki sam :)
Dedyakcja dla naszej wspaniałej czytelniczki Pameli! :)
Nie wiem, czy zrobię drugą część. To zależy, czy Wam się spodoba oraz czy znajdę konkretny pomysł. Także będziecie musiały dać mi troszkę czasu na napisanie ewentualnej drugiej części c:
______________________________________________________________________________

28 kwietnia 2013 roku

Nazywam się Liam.
Nazywam się Liam i nie powinno mnie tu być.
Nie mam prawa istnieć.  Ale istnieję.

Zapewne dziwne jest to, dlaczego zacząłem tak tą notkę w pamiętniku. Czy nagle znaleźliśmy się w czasach, gdzie ludzie dzieleni są na legalnych i nadmiary, a ja zaliczam się do tej drugiej grupy? Otóż nie. Nie zostałem zamknięty w zakładzie dla nadmiarów, a świat za murami nie jest mi obcy. Jednak moja definicja nadmiaru może być inna. Nie chodzi tu o to, że na świecie jest za dużo ludzi i nie ma miejsca dla mnie. Mam na myśli to, że według szefostwa, czyli ludzi kontrolujących moje życie nie mogę znaleźć drogi do uśmiechu losu. A czym jest człowiek, który nie może być szczęśliwy? Nadmiarem właśnie.
Wiem, że nie zmienię kontraktu, który podpisałem kilka lat temu poprzez wyżalanie się w pamiętniku. Do cholery, Payne, nie masz dwunastu lat i nie zakochałeś się nieszczęśliwie w koleżance z podwórka. Jednak jedna rzecz dręczy mnie najbardziej. Bo inaczej patrzy się na dwójkę ludzi, która trzyma się za ręce, gdy wiemy od początku, że darzą się uczuciem dużo głębszym niż przyjaźń, prawda? Ale po kolei.
Mam najpiękniejszą dziewczynę pod słońcem. Nazywa się [T.I]. Pięknie, czyż nie? Jest idealna pod każdym względem, a jej wady czynią ją jeszcze wspanialszą. Nie mówię tego tylko dlatego, bo jestem zakochany. Ja to po prostu wiem.
Kocham w [T.I.] dosłownie wszystko.
Kocham jej długie włosy, które skręcają się na deszczu.
Kocham jej dołeczki w policzkach, które ukazują się, gdy dziewczyna głośno się śmieje.
Kocham to, że zawsze sprzątając śpiewa „We are young” i myśli, że tego nie słyszę.
Kocham to, że rozczulają ją szczeniaczki i zawsze musi pogłaskać jakiegoś znalezionego na ulicy.
Dwójka młodych ludzi, która nie widzi poza sobą reszty świata i gdyby mogła to spędzałaby ze sobą każdą chwilę. Sielanka, lepiej być nie może. Myślałem, że nic tego nie zmieni. „I żyli razem długo i szczęśliwie”. A jednak.
W świetle kamer i oczu nastolatek z rozszalałymi hormonami umawiam się z najlepszą amerykańską piosenkarką tego roku – Ellie Walker. Chodzimy razem na ustawione randki, trzymamy się za ręce i udajemy szczęśliwych w swoim towarzystwie. Wychodzimy na randkę z fotoreporterami.  Kilka fotek w doskonałej jakość na stronie plotkarskiej. Ludzie zaczynają o nas mówić. Błędne koło, które nie ma końca. Udajemy parę, ponieważ nasi menadżerowie stwierdzili, iż ona ma promować mój zespół w Ameryce, a my ją w Wielkiej Brytanii. A [T.I.]? Nie opłacało się menadżerom ujawniać ją światu. Przecież ważniejsze są zyski, niż uczucia innych.
Wiem, że sam wybrałem sobie takie życie, ale bronić komuś być szczęśliwym i spełnionym? Czy można nazwać to głupotą? Egoizmem? Znieczulicą? Nie wiem. Zajmowali się tym mądrzejsi ode mnie i nie znaleźli odpowiedzi na to pytanie.
Ja po prostu za dużo razy widziałem [T.I.], która szlochała czytając artykuł o mnie i Ellie na portalu plotkarski.
Codziennie obydwoje zakładamy maski. Ja szczęśliwą i zakochaną po uszy w samolubnej piosenkarce. Natomiast [T.I.] z doczepionym uśmiechem na ustach. Dziewczyna nie wie, że doskonale zdjaję sobie sprawę, że to kamuflaż. Nie mogę pozwolić sobie na zdjęcie maski. Przynajmniej nie teraz. Kosztowałoby to mnie, a raczej moją wytwórnię, zbyt dużo.
Nie piszę tego tutaj, bo mam nadzieje, że w magiczny sposób magament wysłucha moich próśb i zmieni swoje postanowienia. Bo co obchodzą ich moje uczucia? Jestem tylko maszynką do zarabiania pieniędzy.
Czuję się teraz jak psychopata, który pisze dziennik w formie nigdy nie wysłanego listu. Ale potrzebowałem się komuś wygadać, nawet jeśli musiałbym zrobić to w najdziwniejszy sposób.
To chyba koniec mojej godnej pożałowania historii.
Nadmiar i ukrywający swoją miłość, Liam


Ostatni raz przeczytałem notatkę pamiętnika. Mój wzrok błądził po tekście, który wydawał mi się kompletnie pozbawiony sensu. Jak scenariusz do słabej telenoweli. Przygryzłem wargę i odłożyłem notatnik na szafkę. Z głośnym westchnieniem wstałem z fotela i zakładając swoje conversy, wyszedłem z domu. Naciągnąłem kaptur na głowę i schyliłem głowę. Droga do domu [T.I.] nie była długa, jednak wolałem ubezpieczyć się przed rozpoznaniem mojej twarzy.
Nałożyłem słuchawki i pozwoliłem, by głośne takty muzyki zawładnęły moim ciałem. Na ławeczce siedziała para zakochanych, która nie szczędziła sobie czułości. Nawet nie wiedzą jakimi są szczęściarzami. Nie zawsze każdy dostaje to co chce. Poczułem, jak pojedyncza łza spływa po moim policzku. Oznaka mojej bezsilności i braku sił do walki. Szybko wytarłem ją rękawem, by nikt nie zobaczył, że na chwilę zdjąłem moją maskę.
 *~*
Odetchnąłem głęboko i palcem wskazującym nacisnąłem dzwonek. Przygryzłem wargę i spojrzałem na swoje conversy. Czubki butów zabrudziły się po wyprawie mojej i [T.i] nad jezioro, a sznurówka pruła się w jednym miejscu. Kąciki moich ust mimowolnie uniosły się ku górze, gdy wspomnienie naszej wycieczki wróciło. Nigdy nie zapomnę nocy spędzonej pod niebem i łowienia ryb gołymi rękoma. Stałem właśnie pod domem dziewczyny, który znajdował się dwie ulice od mojej posiadłości. Pomalowany był brązową farbą, a uroku dodawały mu małe lampki wkręcone pod dachem. Mama dziewczyny uwielbiała kontakt z naturą, więc ogromny ogród był wypielęgnowany i oczyszczony z chwastów. Pomiędzy dwoma drzewami wisiał hamak, na którym leżeliśmy wtuleni do siebie i zwierzaliśmy się sobie z naszych największych sekretów.
Całą drogę myślałem o [T.I]. Rozmyślałem o naszym związku i uczuciu pomiędzy nami. Nie byłem pewny, czy wybraliśmy właściwe rozwiązanie i czy będą jakieś konsekwencje naszych czynów. Ale wiedziałem jedno, nasza miłość rozwijała się z dnia na dzień i nic nie mogło jej zniszczyć.
Z rozmyślenia wyrwał mnie dźwięk otwieranych drzwi. Moim oczom ukazała się postać dziewczyny. Ubrana był w szare dresy i wymiętą białą koszulkę. Jej włosy były potargane od leżenia na kanapie i oglądana telewizji. Jednak dla mnie wyglądała cholernie seksownie. Nie mówiąc nic przekroczyłem próg domu. Moje ramiona oplotły [T.I.] w pasie, a dziewczyna umieściła twarz w zgłębieniu mojej szyi. Blondynka objęła moją szyję i docisnęła swoje rozgrzane ciało do mojego. Gdy poczułem ciepło bijące od dziewczyny tama, która blokowała rzekę moich łez przerwała się. Gorzki szloch odbił się echem od ścian pokoju. Widziałem, że pojedyncze krople płaczu kapią na czubek głowy [T.I]. Całe moje ciało trzęsło się. Dziewczyna uspokajająco głaskała moje plecy i całowała w czubek głowy. Wiedziała, że chciałem się wypłakać i dać upust emocjom.
 -Przepraszam – wyszeptałem nie podnosząc głowy.
-Nie masz za co – powiedziała, wiedząc co mam na myśli – To była nasza wspólna decyzja. Albo żyjemy tak jak teraz, albo wcale. Co byś wybrał, gdybyś mógł jeszcze raz?
-Nie rozumiesz, [T.I] – powiedziałem i spojrzałem jej w oczy, nie przerywając uścisku w jakim byliśmy zwarci – Ja doskonale widzę co się dzieje. Wiem jaka jesteś przygnębiona, gdy mówimy o mnie i Ellie. Jednak przygnębiona to złe słowo. Ty wyglądasz jakbyś miała wybuchnąć płaczem. Rozumiesz, że ja nie mogę tego znieść? Widok smutnej ciebie to najgorsza kara jaką dał mi Bóg za te ciągłe kłamstwa.
Dziewczyna spuściła wzrok i tępym spojrzeniem wpatrywał się w guziki mojej bluzy. Wiedziała, że mam rację. Ukrywała swoje uczucia od dłuższego czasu, ale nie chciał zniszczyć tego co mamy.
-Wiesz co? – powiedziałem i uniosłem jej brodę, by spojrzeć jej w oczy – Rzućmy to w cholerę. Nie chcę widzieć cię w takim stanie. Nie mam zamiaru więcej już udawać. Nie za taką cenę.
 -Proszę cię. Nie mów tak – wyszeptała [T.I] – To nie jest decyzja, która można podjąć stojąc w korytarzu. Ale teraz o tym nie myśl. Nie zaprzątaj sobie tym swojej główki, dobrze? – powiedziała, by rozluźnić atmosferę. Uśmiechnęła się blado i pocałowała mnie w nos.
- Chodź, obejrzyjmy jakiś film. – zaproponowała i splotła nasze dłonie, ciągnąc mnie w stronę salonu. Pokiwałem głową i usiadłem na obitej skórą kanapie. Z uwagą przyglądałem się dziewczynie, która przeglądała pudełka z filmami DVD jej taty. Przygryzłem wargę i uśmiechnąłem się pod nosem. Miałem najseksowniejszą dziewczynę pod słońcem.
-Co powiesz na „Szklaną pułapkę”? – zapytała oglądając opakowanie.
 -Jasne, bez różnicy.
Dziewczyna włożyła płytę do odtwarzacza i ustawiła odpowiednią głośność. Następnie położyła się obok mnie i przykryła nas białym kocem. Objąłem ją ramieniem, a one położyła się na moim torsie.
-Wszystko będzie dobrze, rozumiesz? – zapytała i pogłaskała moje ramie. W odpowiedzi pokiwałem głową. Czując bliskość blondynki i jej troskę po raz pierwszy uwierzyłem w szczęśliwe zakończenie naszej historii. „I żyli razem długo i szczęśliwie”.

RECKLESS

87 komentarzy:

 1. OMG!!!Takiego imagina jeszcze nie czytałam.Jest po prostu wspaniały.Czekam nn. Zapraszam przy okazji na ja-jestem-cudem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest świetny :) Bardzo wciągający :) Jak będziesz miała czas zapraszam na http://one-direction-vs-siatkowka.blogspot.com/ :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny :>
  Ale sama nje wiem co bys mogla napisac w nastepnej czesci. ^^
  Ale fajnie jak byś napisała next' a.
  Kochana nasza < 3

  OdpowiedzUsuń
 4. Pisz drugą część. *u*
  Wspaniały imagin. ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Pisz następną. Słodki Liaś. <3 ;*

  Rachel xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Awwww... ♥ Słodko . ^^ Pisz kolejną część koniecznie . ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow. Niesamowita. Pisz next'a <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniale !! czemu zawsze chcemy kolejne części ?? Bo imaginy na tej stronie są Cudowne !! i tak lekko się je czyta :DD/N

  OdpowiedzUsuń
 9. supcio czekam na jakis nastepny:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Boski <3 Pisz next plose *.*

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten imagin jest po prostu świetny. ! ;) Musisz napisać 2 część. :D !

  OdpowiedzUsuń
 12. ojeju *.* tak druga część :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny. Oby pojawiła się druga część :)
  Alison P.

  OdpowiedzUsuń
 14. Genialny dawaj następną część !!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 15. świetny <3 czekam na 2 część XD
  i zapraszam na mojego bloga http://imaginyo1djbbvb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetny. Nic dodać, nic ująć po prostu genialny ! Oczywiście, że chcemy drugą część ! :))

  OdpowiedzUsuń
 17. Może być druga część, ale czemu nie dokończysz tego o Zaynie? Wiesz, jak malowała. Czekam ale widzę, że sie nie doczekam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież tamten imagin już się skończył. Wyraźnie jest napisane "Trzecia i ostatnia część Zayna".

   Usuń
 18. Nie pogardziłabym drugą częścią, bo to było...brakuje mi aż słowa. Niepowtarzalne (smakuję słowo). Tak, to dobre określenie. To jest niepowtarzalne. A wszystko to dopełnia zdjęcie Liasia.

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o 2 część bo 1 jest PER-FECT *-*

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie no po prostu Per-fect!♥
  Proszę o drugą część. Tak bardzo,bardzo,bardzo proszę...

  OdpowiedzUsuń
 21. OOO
  to jest świetne.
  Kocham to tak jak Liaśa.
  Pozdrawiam i czekam na kolejną część.
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie wiem co napisać po prostu aż się popłakałam. Imagin idealny! Czekam na drugą część :)
  Filip

  OdpowiedzUsuń
 23. łał, to jest genialne po prostu <3
  nie mogę się doczekać kolejnej części :)

  OdpowiedzUsuń
 24. to po prostu genialne!<3
  zapraszam na:http://nirela-one-direction.blogspot.com zapraszam do czytania i KOMENTOWANIA!
  całuski wasza szalona
  MIMI♥

  OdpowiedzUsuń
 25. Świetne! Liczę na nexta :)
  xx
  I.

  OdpowiedzUsuń
 26. Aww... Piękne. Nie mogę doczekać się nexta :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Wspaniałe! Bardzo fajny,ma taki swój klimat.Czekam na dalszą częsc

  OdpowiedzUsuń
 28. Bardzo poetycki imagin. Jak Liam pisał o tym, że jest tak zwanym nadmiarem skłoniło mnie do refleksji. Dwoje kochających się ludzi i ciągłe przeszkody stające im na drodze do szczęścia. Uznałabym to za coś banalnego, czytając to w wykonaniu innej autorki czy autora, lecz te przemyślenia Laima w idealny sposób udoskonaliły ten imagin. Mi się podoba. I nie powiem, że nie chciałabym ujrzeć drugiej części, bo byłoby to kłamstwo. Mam nadzieję, że to rozważysz. Podsumowując: Podoba mi się. Czekam na kolejne wisy pojawiające się na blogu. Życzę weny i pozdrawiam.
  Nima. x

  OdpowiedzUsuń
 29. Świetne *_* Ja bym chciała drugą część . <33 Ale to zależy od ciebie . ; )
  Pozdrawiam i weny życzę . ; *

  OdpowiedzUsuń
 30. Wow *_* cudo
  Zapraszam na bloga - http://imaginyoonedirectioon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. CUDOOOOOOO *.*
  I OCZYWIŚCIE CHCEMY 2 CZĘŚĆ!!!
  Pozdro ~Miśkax3

  OdpowiedzUsuń
 32. OOOO.... NIezły zbieg okoliczności też mam blond włosy i skręcają mi się w deszczu... oooo....matko !!! Zakochałam się w tym imaginie i oczywiście chcę drógą część !!! ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 33. Świetne <3 Wczoraj znalazłam tego bloga i przeczytałam wszystkie imaginy. Macie wielki talent.
  Zapraszam na www.imaginy-one-direction123.blogspot.com Dopiero zaczynam pisanie

  OdpowiedzUsuń
 34. Wow..
  Ten imagin jest ja wyjęty z życia chłopców..
  Moim zdaniem pokazuje co oni przeżywają na co dzień..
  A co do samej treści to jest booska ;)

  Zapraszam do mnie
  http://everythinkcanchange232.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Niesamowity imagin. Nie mogę się doczekać co będzie dalej <3

  OdpowiedzUsuń
 36. świetny *.* zapraszam na mojego <3 http://ojjoj.blogspot.com/2013/08/no-ale-z-drugiej-stronki-spotkasz.html

  OdpowiedzUsuń
 37. Jejjku!!! GENIALNE!! Czekam na następną!! <33

  OdpowiedzUsuń
 38. Świetne <3 zakochałam się w tym imaginie *.*

  OdpowiedzUsuń
 39. Śliczny, cudowny i nwm jeszcze jaki *.* Koniecznie napisz drugą cześć, już nmg się doczekać. Pozdrawiam i życzę weny ;***

  OdpowiedzUsuń
 40. Świetny *.* a tak wgl to będzie nast. Część o Marcelu?

  OdpowiedzUsuń
 41. Świetny *_____*

  OdpowiedzUsuń
 42. Jejkuu... świetna historia.cz chęcią przeczytam kolejną część
  @monisska97

  OdpowiedzUsuń
 43. Zostałaś nominowana do liebster award :) Więcej u mnie

  http://onedirection-polish-imaginy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Piękne, nie mogę się doczekać następnej części :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Niesamowity ♥ bez wątpienia , piszecie jedne z najlepszych imaginów w PL ; ) pozdrawiam ;D

  Zapraszam na wspaniałego bloga z imaginami ⋈
  http://niall-harry-liam-zayn-louis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Zostałaś nominowana do libster awards!!! <3
  Więcej u mnie :
  http://harrykochakotki.blogspot.com/ <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 47. Jejkuu świetne *____*
  Chcę więcej <3

  OdpowiedzUsuń
 48. Niesamowite!! *.*
  Czekam na więcej xx.

  OdpowiedzUsuń
 49. Wow ...
  Naprawdę świetny imagin
  Dawno takiego nie czytałam
  Proszę, dodaj next <3

  Karolcia

  OdpowiedzUsuń
 50. Supcio•o•
  Kocham♥.♥

  OdpowiedzUsuń
 51. wspaniałyyyyy<3

  OdpowiedzUsuń
 52. JAki on piękny
  aż się wzruszyłam
  Mogłabyś teraz z Louisem napisać bo dawno nie było

  OdpowiedzUsuń
 53. Druga część to najwyższa konieczność *.*

  OdpowiedzUsuń
 54. Śliczny!!! Bardzo chciałabym drugą część!!! To jest dopiero prawdziwa miłość!!! Wszystko przezwycięży!!!

  OdpowiedzUsuń
 55. Aaaaaa!!! proszę o pilne wsparcie od strony 'komentarzystów'!!!!!!! proszę, namówmy dziewczyny, żeby któraś (nie pamiętam, która to pisała) zrobiła drugą część o Niallu.
  proszę!!! ten pomysł o Horanie był wspaniały, cudowny, zaczepisty, fajny, bajerancki, zarąbisty, zajefajny i taki, że za chwilę mi się określenia skończą!!!
  błaaaaagam!!! niech powstanie druga część o Niallerku!!! pliiiiiiiiiissssssss!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 56. Błagam! Proszę! Pisz nasnępną część!!
  Słodki,zakochany po uszy i smtny Liaś <3333

  OdpowiedzUsuń
 57. O maj gidnes! o_O
  Szczena opada... A na twarzy pojawia się bananowy uśmiech :-D
  Ten imagin to wychuchana perełka o wyjątkowej fabule *.*
  Jest przepiękny!!!
  Chcę kolejnego!!!

  Przy okazji zapraszam do sb
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 58. super !!! dalsza część natychmiast :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Zachęcam do odwiedzin mojego bloga:
  http://blogoopowiesci.blogspot.com/

  Głównymi bohaterami są: One Direction, Emma, Viki, a teraz też Ross Lynch!

  Zaczynam pisać właśnie drugą część. Głownie opowiadać ono będzie o trudzie i zaangażowaniu jakie trzeba włożyć aby uczucie przetrwało oraz o tym, że od prawdziwej miłości nie ma ucieczki, bo jest ona zbyt silna. Ale w tym świecie nie rządzi sama namiętność. Przyjaźń to drugi podstawowy wątek. Jej wzloty i upadki, przygody, zabawne sytuacje i mnóstwo dobrego humoru :D
  ZAPRASZAM <3

  OdpowiedzUsuń
 60. Wspaniały <3

  Zapraszam do siebie dopiero zaczynam :)
  http://imaginki-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Zostałyście nominowane do The Versatile Blogger. :) Więcej informacji znajdziecie u mnie http://onewayoranother1d.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Wchodzę, a tu 69 komentarzy :3 TAAA, HARRY KRÓLUJE XD Świetny imagin i tak, chcemy drugą część! Zapraszam do siebie na opowiadanie o Niallu chociaż może nie do końca o nim: http://iwantyoutorockme-imagin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. rozdział super !! :D
  Nominowałam cię do Liebster award. Więcej info tutaj http://still-the-one-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Świetny imagin z Liamem <33 Koffam <33
  Zapraszam do mnie : http://1donedirectionloveonedirection1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Zostałaś nominowana do Liebster Award. Więcej na ja-jestem-cudem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. [SPAM]
  2 przyjaciółki - osiemnastoletnia Lolly Swaggy i dziewiętnastoletnia Sophie Styles, które spełnią swoje marzenie i wyjadą do Londynu, spotkać swoich idoli, One Direction.

  Zapraszam na mojego i mojej przyjaciółki bloga. Jest tylko jeden rozdział, ale będzie bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Super :)

  Zapraszam na mój blog o opowiadaniu :)

  http://opowiadanieniczki233.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. Fajne! =D

  Zapraszam do mnie.
  http://susan-harry-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. Dziękuję za imagina z dedykacją dla mnie ;** Jesteście wspaniałe ! Kocham wasze imaginy ;) Macie naprawdę duży talent i ogromną wenę . Czytam na bieżąco każdego imagina i czekam na więcej ;3
  Zapraszam na mojego bloga ;;) http://blooonedirection.blogspot.com/ <3

  OdpowiedzUsuń
 70. Ojaaa... extra!

  Zapraszam do siebie <3
  http://onedirectionrprt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Super, świetny i w ogóle Wow:D

  OdpowiedzUsuń
 72. kocham to ..:**

  OdpowiedzUsuń
 73. Jezu świetne . Podziwiam - wzruszyłam się ;'*
  Ania Malik ;)

  OdpowiedzUsuń
 74. Znów pożalę się na przecineczki, których brakowało. XD *koniec żalenia się*
  To było słodkie i jestem ciekawa, co było dalej, ale fajne są takie zakończenia, bo każdy wedle własnego uznania może dorobić sobie końcówkę :)
  Pozdrawiam, Koneko

  OdpowiedzUsuń