środa, 8 maja 2013

# 89.Zayn | cz.2


- Fajnie. Chyba teraz mamy plastykę, nie ? – spytał Zayn.
- A faktycznie.- powiedziałam uśmiechając się.
Poszliśmy razem do klasy. Nasz wspaniały profesor wymyślił jakieś niesamowite  zadnie w parach. Postanowiłam usiąść z Zaynem. Nauczyciel  pieprzył coś o tym  zadaniu,  a ja postanowiłam dowiedzieć się trochę więcej w sprawie „mojego śledztwa”.
- Mogłabym napisać wiadomość z twojego telefonu do Jennifer, bo mój się rozładował ?- spytałam.
- Pewnie.- powiedział Zayn i podał mi swój telefon.
No dobra to teraz zobaczymy co tu mamy.- pomyślałam. Postanowiłam wejść najpierw w kontakty. Andy, Billi, Drake, bla,bla,bla.- myślałam przeglądając jego liczne numery. Nagle zauważyłam coś ciekawego.  Miał zapisane kogoś jako kociak, a zaraz pod tym był kociak 1, kociak 2, kociak 3, kociak 4 … Spojrzałam na Zayn. Był zajęty notowaniem, albo zapisywaniem czegoś. Wspaniale. Weszłam w pierwszego lepszego kociaka. Chyba znałam ten numer. To  Margaret dziewczyna, z którą byłam w 8 klasie na obozie. Dobra dość tych informacji. Muszę to wszystko  przemyśleć.
- Oj w ogóle co ja robię. Pewnie nie masz jej numeru. A ja go nie pamiętam. – powiedziałam.
- Nie, nie mam. A coś się stało ?- spytał Zayn unosząc brew.
- Nie, nie. To nic ważnego. Dzięki.- powiedziałam podając mu jego komórkę.
- Spoko.- powiedział i obdarzył mnie promiennym uśmiechem.
- Wiesz może co tam u Margaret?- spytałam.
- Jakiej Margaret ? –spytał zdziwiony Zayn.
- No wiesz Margaret. Blond włosy, chuda…- zaczęłam wymieniać.
- Ta co jej mama miała sklep spożywczy ?
- Tak, chyba tak.- przytaknęłam.
- A ona to jeszcze chodzi do nas do szkoły ?-spytała Zayn.
- A wiesz, że w sumie nie wiem.- powiedziałam.
- A czemu o nią pytasz ?
- A jakoś tak, słyszałam takie plotki, że byliście blisko i pomyślałam, że mógłbyś wiedzieć co u niej. – powiedziałam wzruszając ramionami.
Zayn uśmiechnął się lekko. – Właśnie zauważyłem,  że ludzie mówią dużo rzeczy na mój temat. I niektóre z tych plotek są naprawdę zabawne. Kiedyś słyszałem, że jestem arabem, który zostawił w Arabii Saudyjskiej 7 żon.- powiedział Zayn.
Mimowolnie zaczęłam się śmiać. Nawet taki Zayn nie zasłużył na takie oskarżenia.
- A jak wam idzie ?- podszedł do nas nauczyciel.
- Co ?- spytałam zdziwiona, bo zapomniała nawet co mieliśmy robić.
- Już skończyliśmy. – powiedział Zayn i pokazał co trzymał na kolanach.
To był mój portret. Mulat narysował mnie lekko zwróconą bokiem. Zauważył każdy szczegół, nawet małą bliznę na szyi, którą za wszelką cenę starałam się ukryć.  Ale nie wszystko był taki same. Ja na kartce byłam uśmiechnięta, wesoła i biła ode mnie taka świeżość.  Nie mam pojęcia dlaczego Zayn przedstawił mnie właśnie w taki sposób. W gruncie rzeczy nie pamiętałam, kiedy ostatni raz uśmiechałam się do kogoś w tak szczerze i promienie, a na pewno nie do Zayna. W ogóle też nie pamiętam, żebym była taka radosna, jak ta ja z rysunku.
- Wspaniałe. Widać w tym tak wiele uczuć, szczęścia, radości. Wspaniale. – zachwycał się nauczyciel, po czym przeniósł  wzrok z kartki na mnie.- Nie wiem co takiego zrobiłeś Zayn, że TI obdarzyła cię tak wspaniałym uśmiechem. Naprawdę to była bardzo owocna współpraca.- powiedział i odszedł zabierając mój portret.
Spojrzałam na Zayna pytająco.
- Zdecydowanie powinnaś się częściej uśmiechać. – powiedział chłopak.
~*~
-Kiedy powiesz mi, gdzie jedziemy ?- spytałam Zayna.
Był piątek wieczorem, a ja jechałam z Zaynem jego ferrari. Nie powiedział mi jeszcze dokąd mnie zabiera. To taka chyba niby randka niespodzianka. Znaczy ja tak naprawdę nie wiem czy randka. Wszystko wygląda teraz dziwnie. Powoli zaczynał dochodzi do mnie fakt, że mogłam się mylić co do Zayna. No bo, przecież tak długo już szukałam jakiś haków na niego, a nie znalazłam nic znaczącego. Wręcz przeciwnie. Spędzałam z nim coraz więcej czasu i przekonywałam się jakim był miłym i zabawnym człowiekiem,  
- Nie powiem. Dowiesz się dopiero, kiedy dojedziemy. – powiedział Zayn.
- Nie za bardzo lubię niespodzianki.- stwierdziłam.
- A ja nie lubię, kiedy jesteś taka marudna. Wszystko musi iść po twojej myśli. Zawsze chcesz mieć wszystko pod kontrolą. Spróbuj trochę odpuścić i mi zaufaj, obiecuję, że nie pożałujesz. – powiedział chłopak.
Otworzyłam usta, chcąca coś mu odpowiedzieć, ale w gruncie rzeczy nie wiedziałam co. Czy mnie można było, aż tak łatwo przejrzeć  ?- zastanawiałam się. Wydawało mi się , że nie. Chociażby ze względu na to, że nawet Jennifer nie zauważała pewnych rzeczy. Na przykład tego, że wszystko musiało być tak jak ja to sobie zaplanowałam. Kiedy jej o tym mówiłam, że wszystko chce sprowadzać do tego, żeby mi pasowało on mówiła, że pieprze głupoty. Uważała, że wcale tak nie byłam, tylko czasem lubiłam być wredna i robiłam ludziom na złość.
Więc dlaczego Zayn tak szybko mnie rozgryzł ?- myślałam.
Westchnęłam głośno i przeciągle, aby dać chłopakowi wyraźnie do zrozumienia, że i tak nie podoba mi się ten cały motyw niespodzianki.
- Już jesteśmy.- powiedział nagle mulat.
- Wesołe miasteczko ? –spytałam zdziwiona, kiedy zobaczyłam, że Zayn przywiózł mnie do lunaparku.
- Tak. – powiedział Zayn uśmiechając się do mnie szeroko.
Po czym wysiadł z samochodu. Znów wzdychając poszłam w jego ślady.
- To na co chcesz iść najpierw ?- spytała Zayn kierując się do kasy.
- Nie wiem. Może gabinet luster, albo coś.- powiedziałam wzruszając ramionami.
Zayn zatrzymała się i przez chwilę na mnie popatrzył.
- Nudziara.- powiedział i wybuchnął śmiechem.
Na początku naburmuszyłam się i zaczęłam zastanawiać się co ja w ogóle robię tu z tym idiotą. Ale śmiech chłopaka był zaraźliwy i szybko do niego dołączyłam.
- No weź.- powiedziałam śmiejąc się coraz mocniej.
- Chodź nudziaro.- powiedział Zayn zarzucając mi rękę przez ramię. – Pokaże ci co to jest zabawa. 
Fuknęłam i zrzuciłam jego ramię.- Dobre sobie. Pokaże ci, że potrafię się bawić. Uwierz mógłbyś się ode mnie sporo nauczyć. – powiedziałam do Zayna.
Po czym podeszłam do gościa, który stał za kasą.
- Poproszę dwa bilety na coś najbardziej hardkorowego i szalonego co tu jest. – powiedziałam zdecydowanie.
Chłopak spojrzał na mnie z pół uśmieszkiem. – Zakład ?- spytał.
- Coś takiego. – odpowiedziałam i zapłaciłam na za bilety na „Kolejkę Szatana”.
- No widzę, że chcesz ciekawie zacząć.- powiedział Zayn widząc na co chce iść.- Ale możemy zacząć od czegoś bardziej odpowiedniego na początek.
- I to ja jestem nudziarą ?- spytałam idąc w stronę „Kolejki Szatana”
Mulat poszedł za mną. Kiedy staliśmy w kolejce chłopak cały czas próbował mnie przekonać, że nie dam rady, ale ja uparcie stałam przy swoim. W końcu nadeszła nasza kolej. Usiedliśmy w wagonie tylko we dwoje.
- Jeszcze jest czas, żeby uciec.- powiedział Zayn
- To uciekaj.- powiedziałam i w tym samym czasie opuściły się ochronę barierki.
- To będzie zabawne – mruknął Zayn, kiedy kolejka ruszyła.
W jednej chwili zaczęła mnie opuszczać cała pewność siebie. Nie koniecznie lubiłam taki rodzaj rozrywki. Miałam straszny lęk wysokości i chorobę lokomocyjną. Ogólnie wiele czynników pokazywało, że to była bardzo zła decyzja. Kolejka zaczynała jechać coraz szybciej pod górę. Samoistnie zacisnęłam ręce mocniej na poręczy.
- Czy już zaczęłaś żałować ?- spytał się Zayn z głupim uśmieszkiem.
Nic nie odpowiedziałam. Byliśmy już naprawdę bardzo wysoko, a kolejka cały czas nabierała prędkości. Nie mogłam dłużej wytrzymać zacisnęłam powieki modląc się, żeby to się już skończyło.
- TI wszystko okej ?- spytała Zayn z troską.
- Tak.- powiedziałam przełykając gule w gardle.
- Na pewno ?
Nagle poczułam, że dotarliśmy na najwyższy punkt, gdzie kolejka na chwilę się zatrzymała. W momencie, kiedy otworzyłam oczy, zaczęliśmy zjeżdżać w dół z niesamowicie szybką prędkością.
- Niee.- odkrzyknęłam odpowiedzieć Zaynowi, po czym zaczęłam się drzeć w niebo głosy.
To było zdecydowanie najgorsze 5 minut w moim życiu. Na zmianę kolejka podjeżdżała do góry i zjeżdżała w dół, ale i tak to było nic w porównaniu z tym kiedy byliśmy do góry nogami.
- TI ?- powiedział miękko Zayn i dotknął mojego ramienia.
Otworzyłam oczy, byliśmy już na dole. W wagonikach zostaliśmy już tylko ja i mulat.
- Już wszystko dobrze. Możemy wyjść - powiedział chłopak.
Na trzęsących się nogach wstałam i zaczęłam wychodzić z wagonu. Zayn podtrzymywał mnie w tali w obawie, że mogę stracić równowagę.
- Dobrze się czujesz ?- spytał, kiedy odeszliśmy trochę na bok.
- Jeśli się pytasz czy puszczę pawia. To raczej nie będę rzygać. – powiedziałam.
Zayn uśmiechał się do mnie rozbawiony.
- Wiedzę, że już z tobą lepiej skoro sobie żartujesz.
- Tak. Jest ok.- powiedziałam, będąc pewna, że już się trochę uspokoiłam.
- Ale muszę przyznać, że jesteś odważna. I pewnie trochę głupia, że się wymyśliłaś coś takiego.- powiedział Zayn.
- Ja to wymyśliłam ?- spytałam unosząc jedna brew.- Przecież to całe wesołe miasteczko to jest twój pomysł.
- Ale to ty chciałaś popisać się jaka to jesteś szalona wymyśliłaś tą „Kolejkę Szatana”- powiedział Zayn broniąc się, przed oskarżeniami.
- Ale to ty mi mnie podpuszczałeś tymi swoimi nudziara i tak dalej.- mówiłam.- Zresztą nie ważne, na drugi raz, kiedy wpadnę na następny taki genialny pomysł po prostu mnie jebnij.- powiedziałam.
Chłopak zaśmiał się  i powiedział.- Wiesz użył bym dużo bardziej przyjemnych sposobów. – powiedział uśmiechając się łobuzersko. – A teraz chodź.- powiedział i podał mi rękę.
W sumie nawet się nie zastanawiając nad tym co robię złapałam go za dłoń.
Było naprawdę wspaniale. Jeździliśmy samochodami elektrycznymi i za każdym razem, kiedy prowadziłam Zayn wyrywał mi kierownicy przez co obijaliśmy się o inne samochody.  Mimo wielkiej niechęci Zayna poszliśmy do gabinetu luster, gdzie było naprawdę zabawnie.  Zayn wygrał dla mnie misia, kiedy strzelała ze strzelby w tarcze. Próbował mnie też tego nauczyć , ale nie wychodziło mi to za dobrze. Według Zayna po prostu nie miałam cela.  Oprócz tego zajadaliśmy się watą cukrową i lodami, gdzie chłopak nie pohamowywał się przed dotykaniem i przytulaniem mnie. Ale tak naprawdę nie miałam nic przeciwko.
- Patrz. Zróbmy sobie zdjęcia. – powiedział Zayn wskazując małą budkę.
Wrzuciliśmy monety i weszliśmy do środka. Usiadłam Zaynowi na kolanach. Zaczęliśmy robić jakieś dziwne miny śmiejąc się przy tym do rozpuku. Nagle nasze twarze znalazły się niebezpiecznie blisko siebie. Zayn popatrzył mi chwilę w oczy, po czym przeniósł wzrok na moje usta i delikatnie musnął je swoimi.
~*~
W życiu bym nie pomyślała, że to się tak skończy. Nie pomyślałabym, że mogę się aż tak pomylić. Chyba ze wszystkich ludzi na świecie najbardziej nienawidziłam Zayna. A wystarczyło spędzić z nim trochę czasu i lepiej go poznać, abym mogła się przekonać, że nie był on tym za kogo go miałam. Teraz wszystko zmieniło się o trzysta sześćdziesiąt stopni. Zakochałam się w tym chłopaku.
- To co chcesz, żebym przyjechał po ciebie po szkole ?- spytał Zayn.
Siedzieliśmy sobie właśnie na ławce za szkołą podczas długiej przerwy.
- Pokaże ci mój świat.- powiedział Zayn pokazując swoje tatuaże.
Mulat zaproponował mi, że zabierze mnie dziś  po szkole do  pracy. Wiele mogło się zmienić, ale tatuaże nadal mnie nie jarały.
- No nie wiem,  nie chce ci przeszkadzać. – odparłam.
- Nie będziesz. Gdzie taka grzeczna, ułożona dziewuszka jak ty może mi przeszkadzać. – mówił Zayn jeżdżąc czubkiem palca po moim ramieniu. – Oprócz tego, że twoje obecność, będzie mnie tak cholernie rozpraszać, to w niczym mi nie będziesz przeszkadzać.- wyszeptał mi swoim słodkim głosem do ucha.
Po czym zaczął składać  miękkie pocałunki na mojej szyi. Przebiegł mnie przyjemny dreszcz.
- Jak tak dalej pójdzie, to zgodzę się jeszcze pewnie na jakąś wielką dziarę. – powiedziałam.
Zayn uśmiechnął się i na chwilę przestał mnie całować. Ja lekko musnęłam jego usta.
- Dobra to ja  lecę, muszę jeszcze do łazienki. Spotkamy się potem.
- Okej.- powiedział Zayn nie za bardzo zachwycony myślała, przerwałam te pieszczoty. – A i Ti muszę ci coś ważnego powiedzieć.
- Dobrze, powiesz później. – powiedziałam.
Zaśmiałam się i ruszyłam w stronę szkoły.  Weszłam do łazienki i zamknęłam się w kabinie. Nagle usłyszałam, że ktoś wchodzi do łazienki.
- To idziesz  tam z nim dziś ?- usłyszałam jakiś głos.
- Nie. Tristan ma dziś trening. Dziś my możemy pójść razem na zakupy.- usłyszałam głos Kim.
Kim była najpopularniejszą dziewczyną w szkolę. Chuda, blondynka z długimi włosami i bogatymi rodzicami, wredna dla wszystkich, którzy się jej nie podlizują, albo nie są fajniejsi od niej. Ale według jej mniemania nikt nie jest fajniejszy od niej oprócz jej imienniczki Kim Kardashian. Więc, albo liżesz dupę tej Kim, albo musisz być Kim Kardashian, żeby zdobyć sympatie szkolnej gwiazdy.
- O świetnie. – opowiedziała jej Lara.
To  była przyjaciółka Kim. Właśnie znana tylko z tego, że była jej przyjaciółką, albo, że powiększyła sobie cycki.
- Kogo mam zabrać w piątek na imprezę ?- spytała Lara.
- Nie wiem kogoś fajnego. Tristan powiedział, że przyjeżdżają jego znajomi z collegu. Więc wiesz nie możesz wziąć byle kogo. – powiedziała Kim.
- Masz racje to musi być ktoś super. Ostatnio mam  chrapkę na Zayna. Może jego ?- spytała Lara.
Przestawiłam ucho mocniej do drzwi kabiny, żeby lepiej słyszeć.
Kim prychnęłam słysząc słowa Lary. – Daj sobie z nim spokój. Facet kręci z tysiącem lasek na raz i sam się już w tym gubi. Zresztą teraz i tak na nic nie licz. Bo zarywa do tej całej TI. Założył się z chłopakami, że jest w stanie wyrwać każdą dziewczynę, więc oni wybrali mu TI.
- Co ty gadasz ? I co wygrał ?- spytała zaciekawiona Lara.
- Nie. Ona musi publicznie wyznać, że go kocha. Ale szczerze wydaje mi się, że mu się nie uda. Wszyscy wiedzą, że TI go szczerze nienawidzi, zresztą nie jest taka tempa, żeby na głos krzyczeć, że kocha Zayna Malika. 
A może jednak byłam ….KAHN

84 komentarze:

 1. To jest zajebiste!! Sposób w jaki piszesz jest powalający ♥♥ Młodzieżowe nawiązanie bardzo przypomina szkołę i problemy sercowe nastolatków!! Na prawdę świetna robota!! ;**

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny. Kiedy next? Ps KOCHAM TO

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogę przeklnąć? K***a!! To jest zajebiste... A w ogóle, to co się stało teraz na koniec.. nie mam aż takiego zakresu słów, żeby opisać emocje, towarzyszące mi przy czytaniu tego. No po prostu MEGA, ŚWIETNE, BOMBA itd. idp. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beda kolejne czesci?? Swietny. Nie spodziewalam sie takiego obrotu akcji, a jeszcze ta koncowka.. Kurcze.. Jestem tak ciekawa dalszego biegu wydarzen ze az mnie skreca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, będzie jeszcze jedna część :D

   Usuń
  2. Mam nadzieję, że kolejna część będzie jak najszybciej! :D <3

   Usuń
  3. Jezu to dobrze , ,że będzie kolejna część to jest super i nie tylko po prostu nie chcę tu przeklinać dlatego mówię super ;) Oczekuję nexta-- Malikowa

   Usuń
 5. AKCJA NA WAKACJE!!!!!
  AKCJA ZE WSTĄŻKAMI!
  Słyszeliście? Wyjaśniam! Przez całe wakacje dany fandom będzie nosił na ręce wstążkę o danym kolorze. Podoba mi się ten pomysł, nawet bardzo! ;)
  Directioners - czerwona
  Beliebers - fioletowa
  Mixer - różowa
  Roomies - brązowa
  Selenators- niebieskie
  Lovatics- zielone
  Swiftie- białe
  Rihannanavy - żółte
  TVDfamily - Czarne
  Sheeranator - pomarańczowe
  Brats - szara
  Smilers - żółte (jaśniejsze od RihannaNavys)
  Rushers - granatowe
  Barbz - Ciemny róż
  Arianators- turkusowy
  TWfamily - ciemny zielony
  (piszemy na niej swoją nazwę,np. @luuvmybiebs)
  Jeśli zobaczycie kogoś ze wstazka-podejdzcie! Obojętnie jaki ma kolor:) Wstążki zawiązujemy na prawej rece,podawajcie dalej żeby każdy wiedział:) Fajnie by było jakby wiele krajów włączyło się w tą akcje. Pewnie wielu z was wyjedzie za granice więc był by to fajny powód do rozmów.

  Wzięte - http://iagines.blogspot.com/2013/04/akcje-na-wakacje.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, niesamowita część *.* Kochamm i czekam z niecierpliwością aż napiszesz następny rozdział :D Mam nadzieję, że dodasz go szybko ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Ohoho,ale się porobiło. No nic trzeba czekać na następny rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 8. Serio mam wrażenie, że nie przepadacie za Zaynem. Zazwyczaj, gdy jest opowiadanie o nim, to jest przedstawiony w takim złym świetle. Może to tylko wrażenie :) A wgl to świetnie piszecie! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pierwszy imagin w ktory nie jest zmieszany z blotem. Swiety!!!!

   Usuń
 9. Nie myślałam,że to się tak potoczy.Cudowny ale czemu urwałaś w takim momencie.Nie chciałabym być w skrze Zayna gdy zrobi mu awanturę. Czekam nn <3
  Mam prośbę wpadniesz i skomentujesz?
  http://because-you-are-all-my-life.blogspot.nl/
  Z góry dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 10. super musisz dodać ciąg dalszy ,, :*

  OdpowiedzUsuń
 11. O Boże ! SUPER ! SUPER ! SUPER ! proszę dodaj jak najszybciej następną część !

  OdpowiedzUsuń
 12. O cholera ciekawie się zapowiada! Dodawaj szybko kolejną część! Tylko błagam nie kończ że on wyzna że się w niej zakochał itp. Zrób bardziej wyjątkowo ten imagin!
  Czekam na next ;p

  OdpowiedzUsuń
 13. WOW *___* czemu ja nie mam takiego talentu i takich pomyslow? Swietnie piszesz! Dodawaj szybko III czesc:) pewnie bd tak, ze Zayn rzeczywiscie zalozyl sie z kolegami, ale po paru znaczacych incydentow, na serio sie we mnie zakochal:D czemu nie moge sie na serio przenies do twojego opowiadania?! xD

  OdpowiedzUsuń
 14. TI powinna wziąć Aviomarin, polecam xd

  OdpowiedzUsuń
 15. no nie nie w takim momencie! jest świetny ale się nie będę rozpisywać bo imagin czytam na polskim i chyba się nauczycielka pokapowała jeszcze raz gratulacje i dodawaj szybko kolejna część

  OdpowiedzUsuń
 16. BOOOOSKI :D
  Kiedy next ???

  OdpowiedzUsuń
 17. Zajebisty!! Czekam z niecierpliwością na 3 część :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zajeeebiste !!!! Czekam na kolejną część , napisz szybko !!!!! ;***

  OdpowiedzUsuń
 19. Zajebiste, będzie kolejna część, prawda?
  To jest mega, uwielbiam ten blog <3

  OdpowiedzUsuń
 20. Czekalam na te czesc dwa tygodnie !!!!!!! Cudo dawaj dalej blagam!!!!

  OdpowiedzUsuń
 21. To jest świetne ;) Czekam na kolejną część ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja Chcę Następną Część! To Jest Prze Boskie! ^_^

  OdpowiedzUsuń
 23. Boze nie wytrzymam czekając na kolejna czesc !! Niesamowite :)
  Zapraszam do nas.
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zostałaś nominowana więcej info tu : http://karolina11316.blogspot.com/2013/05/libster-award.html

   Usuń
 25. Lubię imaginy ale pewni zrobisz że ona bd. płakała on przeprosi i padną sb. w ramiona .. Albo ona się zabije albo bd. próbowała a on ją uratują i żyją długo i szczęśliwie .. Wymyśl coś oryginalnego niech ona powie że też z nim była tylko dla zakładu , oleje go gęstym sikiem i koniec XDD Coś żeby ona miała charakter a nie , miękka klucha /S

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaha dooobre :D niech będzie zaskakująca puenta :D

   Usuń
 26. Super! Mam nadzieje że szybko dodasz III część :P

  OdpowiedzUsuń
 27. Awwww <3 Kochaaam ten imagin.! :p

  Karola ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Kiedy następna część ??
  bo ja po prostu "nie wytrzymie"
  uwielbiam *_*

  OdpowiedzUsuń
 29. Świetnie piszesz, blog przegenialny :D Zapraszam do nas, choć dopiero zaczynamy ! :)

  ____
  http://onedirection-nobody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. O Boże ! Świetny, pisz dalej ! <3

  OdpowiedzUsuń
 31. Jezu boskie!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 32. Niesamowite, cudowne, po prostu Mega!!!
  Rozwaliłaś system bejbe!!!! ;*
  Czekam, czekam na dalszą cześć!!!
  Laroux

  OdpowiedzUsuń
 33. Kocham takie imaginy :-D

  OdpowiedzUsuń
 34. to jest takie uejxdnsjxsn *,* dawaj następną część<3

  OdpowiedzUsuń
 35. ale ekxtra taki zwrot akcji <3 no szok <3 Next <3

  OdpowiedzUsuń
 36. Niesamowity. *.*
  Czekam na nexta : )

  OdpowiedzUsuń
 37. Zostałyście nominowane do Liebster Award!!! Przez http://ollg4ever.blogspot.com/. A co do imagina to wspaniały, nie mogę doczekać się kolejnej. Kiedy ją napiszesz?

  OdpowiedzUsuń
 38. wow świetne jeden z lepszych jakie czytałam :) ^^

  OdpowiedzUsuń
 39. ooo... super :D czekam na next :D

  OdpowiedzUsuń
 40. czekam na nexta :*****

  OdpowiedzUsuń
 41. Kiedy będzie następne.?! Ja już się nie mogę doczekać. *.*

  OdpowiedzUsuń
 42. super, super, super ;D
  kiedy następna część?.

  OdpowiedzUsuń
 43. Maaatko proszę cię postaraj się jak najszybciej dać nexta bo tu bir wyrobie oooo jakie to jest boskie . Czekam z niecierpliwością !

  OdpowiedzUsuń
 44. Świetny. Świetny. Świetny !! -@Antczak24

  OdpowiedzUsuń
 45. Jejeje super !!. Czekam na next ;]

  OdpowiedzUsuń
 46. Nienawidzę Cię. Jak można przerwac w TAKIM momencie? Jesteście podłe! PROSZĘ NA KOLANACH o jak najszybsze dodanie 3 części! ;*

  OdpowiedzUsuń
 47. Wow. Nie no jak mogłaś tak szybko skończyć. nie mogę się doczekać next części<3

  OdpowiedzUsuń
 48. no no no poproszę następnego tutaj szybko

  OdpowiedzUsuń
 49. świetny tylko tyle mam do powiedzenia

  OdpowiedzUsuń
 50. Czy tylko ja zauważyłam, że od czasu tej notki z informacją o odejściu nie dopisujecie nic do imaginów, w sensie jakiegoś słowa od siebie? Jesteście na Nas złe? :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez to zauważyłam ;/
   ~ Tosia xx

   Usuń
  2. Nie, nie jesteśmy na was złe. Po prostu piszemy notki kiedy mamy coś ważnego do przekazania. Nie spodziewałyśmy się nawet, że kto je czyta :)

   Usuń
  3. Ja zawsze czytam :D
   ~ Tosia xx

   Usuń
 51. Cholera ...
  Przerwalas ! Znowu XD
  Ten imagin nie jest jakos specjalnie wyjątkowy jesli chodzi o pomysl ... No ale jest świetny! Wciąga i sie go straszliwie przyjemnie czyta xx
  Nawet nie wiesz jaka miała radoche kiedy zajrzałam do Was a tu nowa część z Zaynem ;**
  Ach te emocje :D
  Na prawdę pogratulować a zarazem pozazdrościć talentu , dziewczyny * do wszystkich xd *
  ~ Tosia xx

  OdpowiedzUsuń
 52. Zostałaś nominowana do liebster avard.Info na moim blogu: http://normalnienienormalna69.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Już nie mogę doczekać się następnej częsci. Z każdą chwilą coraz bardziej podoba mi9 się ten imagin. Pozdrawiam !!!! :)
  @Ania :)

  OdpowiedzUsuń
 54. piekne ! Kiedy nastepne

  OdpowiedzUsuń
 55. Wlasnie sie zastanawialam czemu Malik mnie tak kreci. I wiesz co? Ukazalas go jako typowego badboya i wlasnie dlatego. Dziekuje bardzo, nie moge doczekac sie 3 czesci!!!

  OdpowiedzUsuń
 56. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 57. Nie mogę doczekać się kolejnej części :)
  Cudownie piszesz.

  Zapraszam do siebie: zyjsnami.blogspot.com
  Mam bardzo mało komentarzy, zresztą tak jak wyświetleń.Bardzo chciałabym, aby więcej ludzi czytało to, co piszę. Bardzo proszę o pomoc w zdobyciu większej liczby czytelników. Jeżeli ktoś z Was mógłby polecić mnie na swoim blogu, byłabym wdzięczna. Bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję :)

  Dominika.

  OdpowiedzUsuń
 58. omg !!! 69 komentazy hazza czuwa hahahahh <3 ale rordzial suuuupero czekam na nn <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha zepsułas ideę 69 komentarzy XD haha ;**
   ~ Tosia xx

   Usuń
 59. Hej!
  Kocham wasze imaginy <3 Nie spodziewałam się takiej zmiany akcji! No coś pięknego jestem ciekawa jak się to skończy, czekam na nexta ^^
  -Zs

  OdpowiedzUsuń
 60. Swietny. Kiedy bedzie nastepny? ; )

  OdpowiedzUsuń
 61. Genialnie piszesz. Twoje imaginy są super!!!
  Nie moge sie doczekać następnej części.

  OdpowiedzUsuń
 62. kiedy next? czekam z niecierpliwością

  OdpowiedzUsuń
 63. dawaaaaaaaaaaaaaaaaać daaaaaaaaaaaalej ! :D

  OdpowiedzUsuń
 64. kiedy kolejny ? ♥

  OdpowiedzUsuń
 65. OMG *_* piękny

  OdpowiedzUsuń
 66. Super! Ciekawość mnie zżera!! ;D

  OdpowiedzUsuń